Dane Robinson ile Şampiyon Eğitimi Tanıtımı

Şampiyon Eğitimi, Koç Dane Robinson’ın başarı için kişisel oyun kitabıdır ve şimdi sizindir! Bu koleksiyonda, sağlam bir güç, atletik kondisyon ve hareketlilik temeli oluşturmaya odaklanacaksınız. “Sezon” boyunca, seçmelerden şampiyonluk maçına ve ötesine kadar, daha çok değil, daha akıllı çalışmayı öğrenecek ve harika sonuçlar elde edeceksiniz.

Eski bir kolej ve profesyonel futbolcu ve kadın futbolu koçu olarak Koç Dane, sahada öğrendiklerini alıp tıpkı sizin gibi sıradan sporculara aktarma konusunda tutkulu. Özel cesaretlendirme, eğlence ve biraz da zorlu sevgi karışımıyla Champion Training, içinizdeki sporcuyu ortaya çıkaracak ve sizi bir sonraki mücadeleye hazır hale getirecek.

Antrenör Dane, Şampiyon Antrenmanı’nı siz program üzerinde çalışırken giderek daha zorlu hale gelecek şekilde tasarladı ve sizi sezon öncesinden ta iki haftadaki son zafer turuna kadar götürdü. Ayrıca, denge ve eklem sağlığına odaklanmanıza yardımcı olmak için kilit noktalara hareketlilik egzersizleri ekledi, böylece kendinizi mümkün olduğunca uzun süre harika hissederken çalışmaya devam edebilirsiniz.

Hedeflerinize her zamankinden daha hızlı ulaşmanıza ve sevdiğiniz eğitmenlerden daha fazlasını vermenize yardımcı olmak için sevilen eğitmenlerimizden popüler antrenmanlar, stiller ve daha fazlasını içeren yeni küratörlü koleksiyonlar yayınlayacağız. Şampiyon Eğitimi, birçoğunun yalnızca ilkidir, bu yüzden bizi izlemeye devam edin – favori antrenörünüz sıradaki olabilir!

Hedeflerinizde, bedeninizde ve yaşamınızda seviye atlamaya hazır mısınız? Hadi gidelim!

Daily Burn üyesi değil misiniz? Dailyburn.com’a kaydolun ve 30 günlük ücretsiz denemenizi bugün başlatın.


Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi