Doğum günü dilek listenizi oluşturmanız mı gerekiyor?

O özel gün hepimiz için her yıl gelir. Bir yaş daha yaşlı demek. Yuvarlak, dikdörtgen veya fincan şeklinde kek içerebilir. Çağrılar, e-postalar, tweet’ler, metinler ve Facebook gönderilerinden bolca dilekler gelir. Ve genellikle sizi yakın ve sevgili tutanlardan, güzel bir şekilde paketlenmiş bir veya iki hediye elinize geçebilir. Bu düşünceli hediye verenlere bazı fikirler verin ve yararlı, aranan ve ihtiyaç duyulan öğelerle doğum günü dilek listenizi oluşturun.

Doğum günü dilek listesi oluşturmak için yapmanız gereken tek şey:

  1. Ücretsiz bir Giftster hesabı oluşturun başlamak. Doğum gününüz yaklaştığında grubunuzdaki diğer kişilere hatırlatabilmemiz için doğum tarihinizi eklemeyi unutmayın.
  2. Altında listelerim, tıkla yeni liste bağlantı.
  3. Listenize şık bir hava katın Başlık Super Duper Doğum Günü İstek Listem gibi.
  4. seninkini seç Liste Gizliliği: Özel sadece gözleriniz içindir; Paylaşılan listenizi gruplarınızla paylaşmanıza olanak tanır; Halk Giftster hesabı olsun ya da olmasın herkesin listenizden alışveriş yapmasına izin verir. basmak listeyi kaydet seçiminizi yaptıktan sonra.
  5. İstek listenizi oluşturmaya başlayın! Tıklamak öğe eklemek ve öğe ayrıntılarını manuel olarak ekleyin veya öğenin bulunabileceği URL’yi kopyalayıp yapıştırın ve Gidip getirmek. Sayfaya bir göz atacağız ve bir resim de dahil olmak üzere öğenizin ayrıntılarını dolduracağız. Veya Giftster’a ekle Diğer sitelerde alışveriş yaparken öğe eklemek için tarayıcı düğmesi.
  6. Listenizi başkalarıyla paylaşın! Bunu yapmanın birkaç yolunu sunuyoruz. git Paylaş Kopyalayabileceğiniz veya paylaşmak üzere e-posta ile gönderebileceğiniz yeni oluşturulmuş istek listeniz için özel bir URL için liste başlığınızda. Veya aile grubunuzla tercih ettiğimiz paylaşım yöntemini deneyin. git gruplarım ve yap üye arama zaten var olan bir grubu bulmak için veya yeni bir grup oluştur ve ailenizi katılmaya davet edin, böylece onlar da kendi doğum günü dilek listelerini oluşturabilirler.

Zaten bir Giftster hesabınız var mı? O zaman, dilek listenizi Giftster ile paylaşmanın ne kadar harika olduğunu zaten biliyorsunuzdur! Aileniz sizi şımartmayı beklediği için mevcut bir listeyi paylaşmak veya güncellemek için yeni bir liste oluşturun.

Harika bir gelecek yılınız kutlu olsun! Tüm doğum günü dileklerin gerçekleşsin!

(Yan not: Kesinlikle orada bir kafiye yapmak istemedim ama işe yarıyor, değil mi?!)

KaydetmekKaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi