Doğum Günü İstek Listenizi Oluşturun

Başka bir doğum günü, sevdiklerinizin kutlaması için başka bir fırsat demektir sen! Çoğu zaman, bu, hayatınızın bir sonraki yılını kutlayan küçük hediyeler içerir.

Çevrimiçi dilek listenizi her zaman güncel tutmanın harika bir fikir olduğunu düşünüyorum, böylece doğum gününüz yaklaştığında, başkalarıyla paylaşmaya hazır kendi kişisel istek listeniz olur. Giftster, bu amaçla ücretsiz dilek listeleri oluşturmak için harika bir hizmettir ve arkadaşlarınızı ve ailenizi kolayca davet edebileceğiniz bir hizmettir, böylece onlar da onlar için hediye fikirleriyle sizi döngüde tutabilirler!

Doğum günü listenizi sıfırdan mı oluşturuyorsunuz? İşte başlamanız için 10 fikir.

1 – Yemek yemeyi sevdiğiniz favori bir yeri listeleyin

En sevdiğiniz hızlı sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği veya hatta suçlu bir dondurma keyfi olabilir. Aileniz size bunlardan birine hediye çeki verebilir ya da daha iyisi, tedavi etmek ve yemekte size katılmak için zaman ayırabilir.

2 – En sevdiğiniz yiyecek, içecek veya ikram

Sarf malzemeleri her zaman almak için harika bir hediyedir: fındık, patlamış mısır, kahve, çay, şarap, alkollü içkiler, çikolata, adını siz koyun. Birinin listeden çıkmaya karar vermesi ihtimaline karşı, favorilerinizi istek listenizde ve ayrıca hoşlanmadığınız şeyleri, gıda hassasiyetlerini ve alerjileri listelediğinizden emin olun.

3 – En sevdiğiniz hobinizi gerçekleştirmenize yardımcı olan bir eşya

İpliği severim. Yani… İpliği GERÇEKTEN seviyorum. Bana gözüme kestirdiğim bir ipliği veren hediye veren, en büyük kucaklamayı alacak! Favori hobinizle ilgili bir şeyi dilek listenize ekleyin. Ama spesifik ol. Sevdiklerinize ürünün markasını, modelini, türünü vb. ile birlikte en iyi nerede bulacağını bildirin. Çevrimiçi olabilir, en sevdiğiniz yerel hobi dükkanında olabilir. Her iki durumda da, bu hediye onu veren herkes için bir hit olacaktır.

4 – Favori aktivitenizi destekleyin

Bowling, filmler, mini golf, konserler, yürüyüş, bisiklet ve daha fazlası. Bu, hediye verenin yaparken size katılması için harika olacak başka bir şey. Harika bir hediye ve birlikte anılar yaratmak için bir fırsat. Büyük zafer!

5- Sahip olmayı çok isteyebileceğiniz ama satın almayacağınız bir şey

Bunu uzun vadeli bir hediye fikri olarak düşünebilirsiniz, ancak şaşırmış olabilirsiniz. Bu, ailenizin aradığı hediye fikri olabilir. Hayalini kurduğunuz Ferrari’yi listelemeniz gerektiğini söylemiyorum ama “hmmm… Buna gerçekten sahip olmak isterdim, ama bunu doğru sallayabileceğimi sanmıyorum” diye düşündüğünüz daha küçük, hediye edilebilir öğeleri listeleyin. şimdi.” Listelemekten zarar gelmez.

6 – Her gün kullandığınız ürün

Her gün taktığınız o parfüm veya kolonya ya da en sevdiğiniz losyon, sabun, hatta çantalar, cüzdanlar, çantalar, müzik dosyaları. Gün içinde ne yaptığınızı ve hediye olarak almaktan çekinmeyeceğiniz hangi ürünleri kullandığınızı düşünün. Her gün kullandığınız bir şeyse nasıl yanlış gidebilirler?

7 – Giyim

Yeterince eşarbı olmayan bir kuzenim var. Şahsen ben hırka kazakları seviyorum. Veya, kendinizi giydirmekten çok başkalarını giydirmeyi düşünen biriyseniz, dışarı çıkıp kendinize almayı düşündüğünüz ancak henüz bir türlü alamadığınız bir eşyayı listeleyin. Tıpkı hobi öğesi gibi, spesifik olun. Hediyeyi verenin size hediyede bir yer verebilmesi için renkleri, boyutları ve diğer tercihleri ​​listeleyin.

8 – Favori koleksiyon veya spor takımı

Duymadıysanız, sevgili Chicago Cubs geçen yıl World Series’i kazandı. Bu sevinç, muhtemelen uzun bir süre kaybolmayacak bir şeydir. Dışarıdaki tüm çeşitli hatıraları istemesem de, istediğim bir veya iki eşya var. Favori takımınız konusunda benim Cubs konusunda olduğum kadar hevesliyseniz, eminim ki siz de istediğiniz bir eşyayı düşünebilirsiniz. Spor senin işin değilse, toplamayı sevdiğin diğer şeyler ne olacak? Klasik kitaplar, figürinler, tılsım bileziği için tılsımlar; rafınızda gördüğünüz ve sizi gülümseten diğer küçük şeyler. İstek listenize bir tane eklemenin zamanı geldi!

9 – Denemek istediğiniz yeni bir şey

Yıllardır skydiving yapmaktan bahseden bir arkadaşım var, ama her zaman bir şeyler çıkıyor ve o bunu asla başaramıyor gibi görünüyor. Eminim onu ​​dilek listesine ekleseydi, ailesindeki birçok kişi, sonunda onu yapılacaklar listesinden çıkarabilmesi için ortak bir hediye alırdı. Denemek istediğin tek şey nedir? Benim için kesinlikle paraşütle atlama değil, ama eminim hepimizin bu soruya cevap verebileceğimiz bir şey var. Bu, hediye verenin eğlencede size katılabileceği başka bir hediye!

10 – Tasarruf ettiğiniz bir şey

Demek hayalini kurduğunuz o Ferrari’yi listeleyeceğiniz yer burası. Tamam… muhtemelen hala en iyi dilek listesi fikri değil, ancak gözünüz para biriktirmek üzere büyük bir bilet üzerinde olabilir. Bir mağazadan satın alınabilecek bir ürünse, mağazaya hediye kartları listeleyin ve bu kartların bu ürünü satın aldığınızda size gideceğini de listeleyin.

Bu öğeyi satın almak için para biriktirmek için nakit hediyeler de isteyebilirsiniz. Bunu yapmanın bir yolu, öğeyi 20$’lık artışlarla listelemek ve ihtiyaç duyacağınız 20$’lık miktarı listelemektir.

Örneğin, para biriktirdiğiniz ürün 500$ ise, listenizdeki eşyayı 20$’a listeleyin ve miktarı 25 yapın. Bir hediye aldığınızda, hayatınızdaki hediye verenlerin bilmesini sağlamak için eşya açıklamanızı güncelleyin. daha ne kadar gitmen gerekiyor.

Unutma: Ailenize özel gününüzü hatırlatmak için doğum gününüzü Giftster’da listeleyin

Doğum gününüzden birkaç hafta önce, sevdiklerinize doğum gününüzün yaklaştığını hızlı bir şekilde hatırlatacağız. Ailenizi de doğum günlerini listelemeye teşvik edin, böylece tüm yıl boyunca verilen doğum günü hediyelerinin zirvesinde kalabilirsiniz.

Giftster’da oturum açın ve bugün doğum gününüzü eklemek için Ayarlar’a gidinKaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi