Düğün ve Bebek Kayıtları için Yeni İyileştirmeler

Üyelerin isteği üzerine, halka açık kayıtlarımızda, konukların düğün ve bebek duşu kayıtlarını satın almalarını kolaylaştıran bir iyileştirme yaptık.

Ziyaretçiler, genel istek listenizi görüntülerken, listelediğiniz ek ayrıntıları görebilir ve ayrıca oturum açmadan veya bir hesap oluşturmadan ayrılmış veya satın alınmış öğeleri işaretleyebilir.

Giftster, tüm hediye kayıt öğelerinizi birden fazla mağazadan paylaşmak için zaten en iyi seçiminizdir. Bu geliştirme, arkadaşlarınızın ve ailenizin istek listenizden alışveriş yapmasını çok daha kolay hale getirir.

Herkese açık liste seçeneğimiz, evlilik kayıtları, bebek kayıtları, mezuniyet ve yıldönümleri gibi büyük aile partileri ve hatta bağış yapacak destekçileri arayan hayır kurumları için idealdir.

Hediye Kayıt Defterinizi Nasıl Oluşturur ve Başkalarıyla Paylaşırsınız

1. Giftster hesabınıza giriş yapın ve Yeni Liste’ye tıklayın.

2. Bu yeni istek listesi için bir ad girin.

3. Liste Gizliliği altında, Genel’i seçin ve Listeyi Kaydet’e basın.

4. Kullanışlı Getir düğmemiz veya Giftster’a Ekle tarayıcı düğmemizle listenize öğe eklerken eğlenin.

5. Hediye tercihi profilinize bir posta adresi eklerseniz ve bunu herkese açık hale getirirseniz, genel listenizden alışveriş yaptıklarında misafirlerinize posta adresi bilgilerini gösteririz.

6. Listenizi paylaşmaya hazır olduğunuzda, yırtık sayfa başlığındaki Paylaş bağlantısını tıklayın. Bu size kayıt listeniz için kopyalayıp yapıştırabileceğiniz veya e-posta ile paylaşabileceğiniz özel bir URL verecektir.

7. Davetlerinizde URL’yi onlarla paylaşarak veya www.giftster.com’a giderek listenizi adınız, soyadınız veya e-posta adresinizle arayarak misafirlerinizi listenizden alışveriş yapmaya yönlendirin. Hediye seçmeye nereden başlayacaklarını bilmeleri için onlara dilek listenizin adını verdiğinizden emin olun.

Herkese Açık Hediye Kaydı Nasıl Alışveriş Yapılır

1. Yukarıda belirtildiği gibi, size sağlanan URL’ye gidin veya kayıt oluşturucunun adını arayın.

2. Ada göre arama yaptıysanız, kişinin adının yanındaki Ayrıntıları Görüntüle’ye ve ardından liste adının yanındaki Listeyi Görüntüle’ye tıklayın.

3. Alışverişe başlayın! Bir öğenin satırına tıkladığınızda, liste oluşturucu tarafından girilen tüm ayrıntıları göreceksiniz. Sihirli Getir düğmemizi kullandılarsa, her öğeyle birlikte bir resim listelenmelidir. Bir öğe açıklamasının yanında bir Web Sitesi düğmesi varsa, bu, liste oluşturucu tarafından sağlanan tam öğeyi bulabilecekleri mağazaya bir bağlantı sağlar.

4. Öğe satırında, öğeyi rezerve etmek için kilit simgesine veya satın alındığını işaretlemek için hediye simgesine basın.

5. Adınız ve e-posta adresiniz istenecek, böylece bu listeyi tekrar ziyaret etmenin ve alışveriş yapmanın basit bir yolunu içeren bir bağlantı içeren bir e-posta gönderebiliriz (bunun ötesinde bizden e-posta almayacaksınız).

6. Liste alışverişini bitirdikten sonra, rezerve edilmiş ve satın alınmış olarak işaretlediğiniz öğelerin bir listesini görmek için Alışveriş Listem’i ziyaret edin.


Gördüğünüz gibi ve kendi listelerinizi yapmak mı istiyorsunuz? Ücretsiz Giftster hesabınızı oluşturun, bebek kaydı veya düğün kaydı yapın ve dilek listelerinizi oluşturmaya ve aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmaya başlayın.

KaydetmekKaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi