DUR! Noel’e kadar sadece 329 alışveriş günü var!

Gitme zamanı, millet! Tatilleri kontrol altına almalıyız STAT!

Ne düşündüğünü biliyorum. “Ciddi mi? Neden ah, neden şimdiden Noel’e geri sayıyoruz?”

ANLADIM!

Hayır, hediye verme konusunda o kadar ileriyi planlamak konusunda ciddi değilim ama umarım şu an kendi dilek listenizi güncelleme alışkanlığı kazanmanız için en iyi zaman olduğunu size hatırlatacak kadar dikkatinizi çekebilmişimdir. yıl boyunca hediye vermek.

Tatiller, birinin size hediye verebileceği tek zaman değildir. Doğum günleri, Sevgililer Günü, En Tatlı Günler ve sadece günler olduğu gibi düğünler, bebek duşları, mezuniyetler ve daha pek çok yaşam olayı vardır. Ya da kendinizi biraz fazladan parayla bulduğunuz ve kendinizi şımartmak istediğiniz zamanlar ne olacak?

Sonuç olarak, bu etkinliklerin herhangi biri veya tümü için istek listenizi güncel tutmak harika bir fikirdir. En azından, zarar veremezdi, değil mi?

Hediye dilek listenizi tüm yıl boyunca güncel tutmak için en iyi tavsiyem çok basit:

1) Yeni aldığınız öğelerin hala listelendiğini görmek için Giftster hesabınızda oturum açın. Bu öğeleri listenizden nasıl uzlaştıracağınız konusunda yakında daha fazla tavsiye alacağım.

2) Kendime bu yeni yıl için “2014’ün harika olduğunu düşündüğüm şeyler” adını verdiğim bir liste oluşturdum. Bu çoğunlukla benim için başlangıç ​​için bir referans listesi ama aynı zamanda bana bir hediye verme ihtiyacı duyduklarında insanlara harika öneriler de veriyor.

3) Giftster uygulamanızın iPhone veya Android cihazınıza yüklendiğinden emin olun. Bu şekilde, dışarıdaysanız ve istek listeniz için harika bir ürün görürseniz, hemen ekleyebilirsiniz.

Görmek? İşte bu kadar kolay. Ve zamanı geldiğinde ve biri sizin ne istediğinizi veya hangi öğelerin hayatınızı biraz daha kolaylaştıracağını bilmek istediğinde, önceden hazırlanmış bir listeniz hazır ve sizi bekliyor olacak.

Giftster’da bugün oturum açın ve 2014 dilek listenize başlayın. Bir sonraki tatil telaşının başlamasına sadece 300 gün kaldı. Baskı yok.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi