Düşünme Şeklinizi Değiştirecek 19 Olumlu Olumlama

Sen ne düşünüyorsan osun derler. Başarısız olmaya mahkum olduğunu düşün ve başaracaksın. Ama kendi başarınızdan sorumlu olduğunuza ve hayallerinizi gerçekleştireceğinize inanın. Hüsn-ü kuruntu? Belki değil.

Birçoğu, finans ve kariyerden ilişkilere ve kilo kaybına ve gelişmiş özgüvene kadar her şeyde olumlu değişiklikler yaratmak için onaylamaların gücüne yemin eder. Bu basit ifadeler, beyninizi olumlu kendi kendine konuşma ile doldurur. Şimdiki zamanda ifade edilirler ve kendiniz veya hayatınız hakkında doğru olmasını istediğinizi, sanki zaten doğruymuş gibi beyan ederler. Bunu, sen yapana kadar zihinsel bir sahte olarak düşün.

Güne başlamak için biraz ekstra öz sevgiye mi ihtiyacınız var? Bu 19 olumlu olumlamayı gözden geçirin ve mükemmel güne giden yolu gösterin.

İLGİLİ: Negatif Kendi Kendine Konuşmayı İyi Bir Şekilde Engellemenin 5 Yolu

Benden Sonra Tekrar Et… Size İlham Verecek 17 Olumlu Olumlama

Olumlu Olumlamalar: Ben aşkım.  ben amacım.  Ben ilahi niyetle yaratıldım.

1. Ben aşkım. ben amacım. Ben ilahi niyetle yaratıldım. (@bexlife)

Onunla #lookhowdopemylifeis hareket, Rebekah Borucki bize hayatın oldukça büyük olduğunu hatırlatıyor. Bu onaylama ile yazar ve meditasyon rehberi, korku veya beklentilerin sizi gerçek yaşamaktan alıkoymasına izin vermemenizi hatırlatır.

2. Ben arzuladığım şeye layıkım. (@gabbybernstein)

New York Times en çok satan yazar ve konuşmacı Gabby Bernstein, hayallerinizi gerçekleştirmeniz için size ilham verecek ve onları güçlendirecek güçlü olumlamalar bırakıyor. Ruh bağımlısının olumlamaları, düşüncelerinizi günlük yaşamınızda mucizeler bulmaya yönlendirir.

İLGİLİ: 4 Kolay Adımda Fitness’a Nasıl Aşık Olursunuz?

Olumlu Olumlamalar: Yapabilirim.  NS.  Hikayenin sonu.

3. Yapabilirim. NS. Hikayenin sonu. (@dailyburn)

Aklına koyduğunda, başaramayacağın hiçbir şey yok. Daha söylenecek ne var?

Olumlu Olumlamalar: Maceracıyım.  Hayallerimin peşinden giderek korkuları yenerim.

4. Maceracıyım. Hayallerimin peşinden giderek korkuları yenerim. (@malakollektif)

Hayallerinizin peşinden giderken korku ve macera el ele gider. Bu nedenle kendinizi aşırı derecede gergin hissedebilirsiniz (aynı anda hem heyecanlı hem de gergin). Ve hayır, bu kesinlikle kötü bir şey değil!

Olumlu Olumlamalar: Ruhumu besliyorum.  Vücudumu eğitiyorum.  Aklıma odaklanıyorum.  Benim sıram.

5. Ruhumu besliyorum. Vücudumu eğitiyorum. Aklıma odaklanıyorum. Benim sıram. (@intensati)

Dövüş sanatları, yoga, dans ve aralıklı antrenmanları olumlu onaylarla birleştiren yüksek enerjili egzersizler olan IntenSati Metodu’nun bu ifadesi, bildiğimiz şeyin doğru olduğunu teyit ediyor. Zihniniz, bedeniniz ve ruhunuz uyum içinde olduğunda, parlama zamanı.

6. Hayatımdan sorumluyum. (@foxanne_)

Bazen duygularınızın kölesi gibi hissedebilirsiniz. Yapma. Unutmayın, gün içinde olanları kontrol edemeyebilirsiniz, ancak nasıl tepki vereceğinizi ve nasıl hissettiğinizi kontrol edebilirsiniz. Akıllıca seçim.

İLGİLİ: Kendinizi Çalışmak İçin Motive Etmenin Bilime Dayalı 4 Yolu

7. Ben kendi hayatımın kahramanıyım. (@pozitif.onaylar)

Güveninizi artırmak ister misiniz? Benden sonra tekrarlayın: “Ben kendi süper kahramanım.” Sana sahipken kimin Ironman, Wolverine veya Supergirl’e ihtiyacı var?

Olumlu Beyanlar: Kendimi internetteki yabancılarla karşılaştırmayacağım.

8. İnternetteki yabancılarla kendimi kıyaslamayacağım. (@emilymcdowell_)

Bu hatırlatıcıya ihtiyacınız varsa elinizi kaldırın. Birinin öldürücü sıfır-karanlık-otuz antrenmanıyla ilgili gönderisini görmek sizi yataktan kalkmaya motive edebilirken, sosyal medya da hayatınızı başkalarının küratörlüğünde yapılan yayınlarla karşılaştırmaya başladığınızda kendinizi kötü hissetmenize neden olabilir. Olduğunda, geri çekilin ve bu onaylamayı tekrarlayın.

Olumlu Olumlamalar: Seçiyorum ve seçilmeyi beklemiyorum.

9. Seçiyorum ve seçilmeyi beklemiyorum. (@kendini yetiştirmek)

Burada kötü bir PE sınıfı flashback yok! Hayatınızı değiştirmek istiyorsanız önce kendinizi seçin. Takım için izin veya seçilmeyi beklemeyin.

İLGİLİ: Koşmaktan Nefret mi Ediyorsun? Onu Sevmeyi Öğrenmenin 25 Yolu

10. ben layıkım. Sevmiştim. Ben yeterliyim. (@therefinedwoman)

Kendinizi, kariyerinizi veya ilişkilerinizi geliştirmeye çalışmak iyi bir şey değil mi? Evet, ancak kendinizi sevmeye ve harika şeyler başarmaya layık olduğunuzu kabul ederek başlamayı unutmayın. Sürekli olarak yeterli olmadığınızı düşünüyorsanız, bu günlük öz sevgi dozuna kulak verin.

11. ben ışığım. (@iuliastration)

Bu güzel örnek bize bizi tamamlamak için bir ruh eşine ihtiyacımız olmadığını hatırlatıyor. İhtiyacımız olan her şey zaten içeride.

Olumlu Olumlamalar: Değişim yaratma gücüne sahibim.

12. Değişim yaratma gücüne sahibim. (@iamruby)

Bu koç hayatınızda bir katalizör olmak istiyor. Hatırlatması mı? Hepimiz, değişimi ateşlemek ve yaratmak için güce ihtiyacımız var.

13. Güzel şeylerin geleceğine inanıyorum. (@lawofattractionworld)

Hepimiz alışkanlık ve zorunluluktan dolayı – duygusal, zihinsel, fiziksel – bagaj taşıyoruz. Ve ağır! Ama istediğiniz hedefe ulaşmanıza yardımcı olmuyorsa, bırakın gitsin – ve gelecek güzel şeylere hazırlanın.

İLGİLİ: Kilo Vermek Hakkında Kimsenin Bana Söylemediği 12 Şey

14. Dayanıklıyım ve her şeyin üstesinden gelebilirim. (@nurishyourglow)

İşte Pazartesi sabahı mantranız (veya haftanın herhangi bir günü!). Yapılacaklar listesi tostunuzu düşünün. O zaman günü yakala!

15. Yapılması gereken her şeyi başaracağım. (@iam.onaylar)

“Duramaz, durmaz” mottosu burada. Bir çıkmazda olduğunuzda, her zaman ileriye doğru başka bir yol olduğunu unutmayın.

16. Arzularıma sahip çıkıyorum. Harika vizyonlara sahibim. almaya hazırım. (@hayhouseinc)

En iyi yaşamınızı tezahür ettirmeye hazır mısınız? Mala boncuklarınızı alın ve kendi kendine yardımın liderlerinden biri olan Louise Hay’in bu doğrulamasını tekrarlayın.

Olumlu Beyanlar: Seni çok gururlandıracağım.

17. Seni çok gururlandıracağım. (@dulceruby)

Ve sen SEN demek istiyorsun. Yolculuğunuzda karşılaştığınız tüm engeller buna değer çünkü bu, kendinizi gururlandırmakla ilgili… ve başka hiç kimseyle değil.

Olumlu Olumlamalar: Varlığım benim gücüm.

Fotoğraf: gölet5

18. Varlığım benim gücümdür. (@gabbybernstein)

Bazen bir sürü farklı yöne çekildiğiniz ve bir sürü dikkatinizin dağıldığı anı yaşamak zordur. Öyleyse, zen gurusu Gabrielle Bernstein’dan bir başka mantra, yalnızca birlikte olduğunuz kişiye veya eldeki göreve odaklanmanız için hatırlatıcınız (ve izniniz!) olarak hizmet etsin.

Olumlu Olumlamalar: Gerçekten istediğinizde durdurulamazsınız.

Fotoğraf: Twenty20

19. Gerçekten istediğinizde durdurulamazsınız. (@ patriciamoreno33)

Yapmanız gerektiğini düşündüğünüz şeyleri bırakın ve bunun yerine gerçekten istediğiniz projelere ve hedeflere odaklanın. istek başarmak. Ne de olsa, ilk etapta neden başladığınızı kendinize hatırlattığınızda süreçten daha fazla keyif alacaksınız. Ve sonra sizi başarıdan alıkoyan hiçbir şey yok.

İlk olarak Mart 2016’da yayınlandı. Mayıs 2017 ve Ekim 2021’de güncellendi.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi