Eğlenceli Sevgililer Günü Hediyeleri – Giftster

Sevgililer Günü yaklaşıyor ve hayatınızdaki özel tatlım için o küçük (veya büyük) şeyi bulmanın zamanı geldi. Ama nereden başlamalısın? İşte size birkaç fikir – bazıları klasik, bazıları benzersiz, hepsi yüz buruşturma ve inlemelerden daha fazla gülümseme ve gülümseme getirmeyi amaçlıyor – Sevgililer Günü hediyenizi listenizden çıkarırken kontrol etmenize yardımcı olacak.

Klasikler – Mücevher, Çikolata ve Çiçekler

Alışveriş listenizde mücevher varsa, bir hediye ile asla yanlış gidemezsiniz. Helzberg Elmasları, Kay, Jared, Mavi Nil, veya (GASP!) Tiffany’nin eğer gerçekten özel bir şey için gidiyorsan. Özelleştirilebilir ve modaya uygun daha kişisel bir şey arıyorsanız, kontrol etmek isteyeceksiniz. Lisa Leonard Tasarımları, koordinatlar, ve Sevimli sevimli.

Ah…Sevgililer Günü görüntüleri kalp şeklindeki çikolata kutusu olmasaydı nasıl olurdu? sevgilin daha çok mu eğiliyor Fannie Mayıs veya Bkz.? İkisinden de zevk alırken şu anki şeker aşkım açık M&M’ler çünkü tüm kişiselleştirme seçenekleri. Ve hayatınızdaki küçükler için oldukça tatlı bir muamele.

Çiçekler her zaman harika bir Sevgililer Günü seçimidir, ister anneniz, babanız, büyükanne ve büyükbabanız, teyzeleriniz ve amcalarınız gibi hayatınızdaki sevdiğiniz biri için olsun. Perakendeciler FTD, teleflora, 1-800-Çiçekler, ve ProFlowers Sevgililer Günü çiçek sayfalarını sipariş etmeniz için hazır hale getirin ve yerel çiçekçiniz de sizin için harika bir seçki sunacak. Çiçeklerden biraz daha uzun sürecek bir şey göndermek istiyorsanız, bunun yerine bir bitki göndermeyi düşünün. Bu şekilde, onlara ne kadar önem verdiğinizi her gün hatırlatacaklar.

Eğlenceli Çiçeksiz Buketler

Sevgililer Günü için mükemmel olan birkaç eğlenceli çiçek olmayan buket hediyesi var. benim favorilerimden biri Yenilebilir düzenlemeler tatlı bir şeyi sağlıklı bir şeyle güzel bir hediyede birleştiren. Diğer eğlenceli ve yenilebilir buketler şunları içerir: Adam Sandıklar Salam Buketi, Tasarım Çerez Buketleri ile Çerezler, Many Man Sığır Jerkey Buketi, ve Senden Çiçekler Nihai Şeker Buketi. Hayatında bir iplik seven var mı? Jimmy Beans Wool’un çok çeşitli İp Buketleri. Kendi buketinizi de yapabilirsiniz! Yıllar boyunca pastırma gülleri yapmak için talimatlar gördüm ve bunu gerçekten beğendim pastırma gülü Jess Pryles tarafından öğretici. Bir çorap buketi, tokalar veya diğer küçük oyuncaklara ne dersiniz? Çok fazla seçenek! İşte hızlı How Does She’den çorap buketi yapmaya ne dersiniz?, ancak bunu diğer öğelere de uygulayabilirsiniz.

Özel Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer Günü için özelleştirilebilir birkaç hediye var ama bunlar benim favorilerimden ikisi. haritalı hikayenizi anlatmanıza yardımcı olan özel bir basılı harita oluşturmanıza yardımcı olur (örneğin, siz ve sevgilinizin ilk tanıştığınız bir harita). Bence kişiye özel anahtarlıklar da bütçenizi bozmadan seni seviyorum demenin çok tatlı bir yolu. Var Etsy’de birkaç mağaza mükemmel olanı bulabilmeniz için güzel el yapımı ve özelleştirilebilir anahtarlıklar satan.

Çocuklar ve Aileler için

Çocuklarıma vermeyi en sevdiğim Sevgililer Günü hediyelerinden biri kitaplardır. Kitaplar sonsuza kadar verilebilecek bir hediyedir! Amazon’un harika bir listesi var Her yaştan çocuk için Sevgililer Günü kitapları. Çocukların sevdikleri insanlara da vermeleri için harika hediyeler de yaptıklarını düşünüyorum. Daha sonra birlikte kitap okuyabilirler ki bu daha da anlamlı bir hediyedir.

küçük tatlıyı gördün mü sevgililer ayısı Lego’dan mı? Bu, hem çocuklar hem de yetişkinler için başka bir harika hediye. Ben de seviyorum Shuttefly’nin fotoğraf bulmacaları En sevdiğiniz resmi çekip bir yapboz haline getirebileceğiniz yer. Bunlar aynı zamanda birlikte vakit geçirmenizi sağlayacak harika hediyeler.

Kalpten

Birini ne kadar sevdiğinizi paylaşın bu rehberli dergiler. Bunu daha önce doldurulmuş birine vermek güzel olsa da, ilk başta sadece birkaç sayfanın doldurulması ve daha sonra bir veya iki sayfa daha doldurmak için sık sık geri dönmesinin daha iyi olduğunu düşünüyorum. Birbirinize olan tüm sevginizi belgelemek için ne güzel bir yol!

Akşam Yemeği ve Film

Belki akşam yemeği ve dışarıda bir film düşünüyorsun ve bu harika, ama bazen birlikte bir gece de aynı derecede özeldir. Tatlınıza mutfaktan bir şeyle sürpriz yapmak istiyorsanız, bir göz atın Tüm Tarifler, iyi temizlik, ve Lezzetli bazı harika yemek fikirleri için. İzlemek için favori bir film seçin veya dört gözle beklediğiniz bir filmi sipariş edin. Basit ve tatlı ve bazen unutulmaz bir Sevgililer Günü için gereken tek şey bu.

Giftster Sevgililer Günü’nde Nasıl Yardımcı Olur?

Her hediye vesilesi için Giftster listenize birkaç hediye fikri koymanızı tavsiye ederim, ancak Sevgililer Günü’nde en çok yardımcı olanın hediye tercihleriniz olduğunu düşünüyorum. Bedenlerinizi, favori renklerinizi ve diğer tercihlerinizi girin. Gerçekten almamayı tercih ettiğiniz şeyleri yazın (benim için vanilya kokulu herhangi bir şey), böylece süper özel hediye veren kişi size seveceğiniz süper özel bir hediye verebilir. Ve balınız için mükemmel hediyeyi bulmak için biraz yardıma ihtiyacınız olursa, listelerini ve tercihlerini güncellemelerini isteyen isimsiz bir not gönderin.

hikayeni bizimle paylaş.

Giftster’ın bu yıl Sevgililer Günü’nü mahvetmenize nasıl daha fazla yardımcı olduğunu duymayı çok isteriz. Sosyal medya gönderilerinizi #mygiftsterstory ile etiketleyin.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi