Coutoo- 2020 Temmuz ayında ticaret hayatına başlayan özel tasarımlı baskılı ürünler üreten bir firmadır. Firmamız, kişiye özel, firmaya özel ve hazır tasarımlar olmak üzere 3 alanda tasarımlar yapıp bunları çeşitli ürünler üzerine baskılayarak satışını gerçekleştiren bir satış firmasıdır. Firmaya ve kişiye özel tasarımlarımız için www.bastirt.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Coutoo’da baskıda kullanılan boyalar tamamen organik ve insan sağlığına zarar vermeyen boyalardır. Ürünlerimizin bir çoğu şeffaf kargoya gönderilir. 

Coutoo markası ile bir çok pazaryerinde (Hepsiburada, Çiçeksepeti, Gittigidiyor, N11, Amazon, Trendyol) ve Coutoo.com ve Bastirt.com adresinde baskısını kendimizin yaptığı ürünleri satışa sunmaktayız.

Şirket adresi İstanbul / Küçükçekmece’de yer almaktadır. Fiziksel bir mağazamız henüz yoktur. Şimdilik çalışmalarımızı bir atolyeden gerçekleştirmek ve sipariş üzerine üretim yapmaktayız.

Firmamız, fatura kesen, vergiye kayıtlı yasal bir firmadır. Coutoo.com Halkalı Vergi Dairesine Mehmet Ali Ayhan Şahıs Firması olarak kayıtlı resmi bir kurumdur. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca bizlere iletişim adreslerimizden istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

EPTTAVM : https://www.pttavm.com/magaza/coutoo

HEPSİBURADA : https://www.hepsiburada.com/product-p-HBV00000VFJVN?magaza=Coutoo

TRENDYOL:https://www.trendyol.com/magaza/coutoo-m-199933?sst=0

N11:https://www.n11.com/magaza/couto/

GİTTİGİDİYOR : https://www.gittigidiyor.com/magaza/coutoomagaza

AMAZON.COM.TR: https://www.amazon.com.tr/s?me=A3R2R1QZI7UQYM&marketplaceID=A33AVAJ2PDY3EV

ÇİÇEKSEPETİ:https://www.ciceksepeti.com/tum-urunler?storeid=5555