En Başarılı 5 Afrikalı Amerikalı Model

güzel ve çekici Siyah Modeller birkaç yıldır moda endüstrisini yönetiyor. Naomi Sims ve Beverly Johnson vardı Afrikalı Amerikalı Modeller Life Magazine ve Vogue’un kapak sayfasında on yıllar önce görünmek için. Yine de, endüstride tam olarak tanınmadılar. Ama geri adım atmadılar ve fotoğraflardaki cesur, sert ve seksi görünümleriyle izleyenleri şaşırttılar. Donyale Luna oldu Afro-Amerikan Modeli 1966’da Vogue’un kapak sayfasında yer aldı. Afrika Modelleri ve moda endüstrisine genç yaşta model olarak giriş yapan ve ün kazanan Afrikalı Amerikalı modeller. İşte en iyi beş Afrikalı Amerikalı Modeller moda endüstrisinin klişelerini kırdı.

Tyra bankaları

Kaynak: yahoo.com

Tyra Banks, kariyerine model olarak başlamaktan talk show’u ve “Amerika’nın Bir Sonraki Top Modeli” ile başarılı bir iş kadını olmaya kadar birçok modeli etkileyerek yolunu açtı. Time Magazine’de dünyanın en etkili insanları listesinde birçok kez görüldü. Tyra Banks, GQ dergisinin kapağında ve Sports Illustrated Swimsuit’te görünen ilk kadın oldu.

Ayrıca Okuyun: Dünyanın En Güzel 10 Kadın Modeli

Chanel Iman

Afrikalı Amerikalı Modeller

Kaynak: xdressy.com

Chanel Iman, 12 yaşında modellik yapmaya başladı ve bir yıl sonra ajansla anlaşma imzaladı. Ve üç yıl sonra Marc Jacobs, Valentino ve Anna Sui için bir podyumda yürüdü. Şimdi 28 yaşında ve moda endüstrisindeki yerini çoktan aldı. 2010 yılında Victoria’s Secret Meleği ünvanını aldı. En iyi Afro-Amerikalı modellerden biridir ve ayrıca Vogue, Teen Vogue ve diğer uluslararası dergilerin kapağında yer almıştır.

Jessica Beyaz

Afrikalı Amerikalı Modeller

Kaynak: theplace2.ru

34 yıllık bu model, mankenliğe başladığı bir hafta içinde baş editör Anna Wintour ile tanıştığında Vogue için bir model olarak işe alındı. Şimdiye kadarki en başarılı Afrikalı Amerikalı modellerden biri. Harper’s Bazaar ve Sports Illustrated Swimsuit sayısında yer aldı. Oscar de la Renta, Marc Jacobs, Ralph Lauren ve diğerleri gibi tanınmış ve ünlü markalar için podyumda yürüdü. Bazı müzik videolarında yer aldı ve ayrıca Oxygen üzerine bir belgesel dizisi çekti.

Dani evans

Afrikalı Amerikalı Modeller

Kaynak: w360management.com

America’s Next Top Model’in 6. döngüsünü kazandıktan sonra Ford Models ile anlaştı ve Elle, Essence, Sephora, Seventeen ve daha pek çok dergi için çalıştı. Ödülü olarak CoverGirl’in sözleşmesini aldı. Dani Evan, Issue, Victorio & Lucchino, Baby Phat, Mara Hoffman, Zang Toi ve Michael Knight gibi markalar için podyumda yürüdü. Project Runway 5. sezonda model olarak yer aldı.

veronika webb

Afrikalı Amerikalı Modeller

Kaynak: ikonikfocus.com

Veronica Webb, büyük kozmetik markası sözleşmesini imzalayan ilk Afrika kökenli Amerikalı modeldi. Revlon’un sözcüsü oldu. Ve kariyeri sadece model olmayı içermiyor; aynı zamanda oyuncu ve yazardır. Veronica Webb, Elle, Essence ve Vogue dergilerinin kapak sayfasında yer aldı. Victoria’s Secret, Chanel, Karl Lagerfeld, Isaac Mizrahi ve Azzedine Alaia için podyumda yürüdü. Ayrıca, birçok Detroit yerlisini öğrenmelerini sağlamak için kanatları altına aldığı iş danışmanlığı programını başlattı.

Bunlar, isimlerini Modelleme endüstrisine sokan ve çevrelerindeki insanlar tarafından yüksek ve güçlü olarak tanınan en başarılı Afrikalı Amerikalı modellerdi. Moda veya moda endüstrisi hakkında daha fazla bilgi veya ayrıntı için adresini ziyaret edin. moda dünyası.


Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi