En İyi Doğum Günü Partisi için Nihai Nerf Savaş Alanı Nasıl Tasarlanır

[ad_1]

Her yaştan çocuklar için eğlenceli, aktif bir doğum günü partisi için, aşamalı bir nerf silah savaşından başka bir yere bakmanıza gerek yok.

Unutulmaz bir doğum günü partisi için nihai nerf savaş kursunu kurmanın en iyi yolu için aşağıyı okuyun.

Belirli “bölgeler” ile bir yerleşim planı planladığınızdan emin olun.

Her şeyden önce, “Arena”nızı nereye kurabileceğinizi belirleyin. Tüm bir arka bahçeyi veya sadece mutfağı ve/veya oturma odasını kullanmayı planlayabilir veya belki de parkurun hem iç hem de dış mekanlara yayılmasına izin verebilirsiniz.

Bir Arena’ya ek olarak, bir “Ana Kamp” veya “Güvenlik Bölgesi” de ara vermekte olan veya savaşa katılmayanların ateş hattından uzak durmasını isteyeceksiniz. Arenaya girmeden önce silah ve “zırh” seçmek için bir “Hazırlama Alanınız” bile olabilir.

Sınırların balonlar, renkli bantlar veya flamalar ile açıkça işaretlendiğinden emin olun. Takımlar belirliyorsanız, her takım için bir rengin yanı sıra nötr olarak belirlemek için bir renk seçin.

Düzen için, arada boşluklar bulunan örtü üzerinde noktalar sağlamayı hedefleyin.

Harika bir parkur kurmanın anahtarı, örtü ve açık alan arasında bir denge bulmaktır. Düzenin, diğer takımın ilerledikçe nişan alması için fırsatlar sağlamak için oyuncuların kapaklar arasında koşmasını gerektirmesini istiyorsunuz.

Kanepe yastıkları, muşamba veya battaniye ile kaplı iç veya dış mekan mobilyaları ve katlanır masalar, avlular, yatak odaları ve koridorlar için harika bir örtü oluşturur. Kırılabilir herhangi bir şeyin evin başka bir yerindeki “oyun dışı” bir alana taşındığından emin olun.

“Silahını seç” tablosuyla sahneleme sone’u kurmayı düşünün

Konukların kendi silahlarını getirmeleri teşvik edilebilir veya nerf silahlarını yeniden doldurmak veya değiştirmek için özel olarak kurulmuş bir masanız olabilir. (Profesyonel ipucu: çok sayıda yedek evrensel mermi her zaman işe yarar!)

Küçük nerf silahlarını parti lehine veya kazanan turlar için ödül olarak dağıtıyorsanız, bu istasyonu yönetmesi ve küçüklere yardım etmesi için bir yetişkin atayabilirsiniz. Bir “silah satıcısı” karakteri ve kostümü oluşturmak da eğlenceye katkıda bulunabilir.

Doğum günü hediyesi olarak harika yeni nerf silahları sağlamayı planlıyorsanız, savaşı hediyeleri açtıktan sonra başlatmak mükemmel bir zamanlama sağlar.

Angajman kurallarının ve misyon hedeflerinin net olduğundan emin olun

Herkesin eğlenmesini sağlamak için, Silah İstasyonunun üzerindeki bir poster, adil oyunun kurallarını eğlenceli ve etkili bir şekilde özetleyebilir. Kafasına veya yüzüne nişan almamak, “teslim olmuş” oyunculara saygı duymak ve herhangi bir limit dışı bölge gibi güvenlik önerileri ekleyebilirsiniz.

Bayrağı ele geçirme, savaş kraliyeti, herkes için mutlak ücretsiz veya çeşitli farklı oyunlar içeren bir oyun sahnelemeyi planlıyorsanız, burası, görev hedefi ve nasıl yapılacağına ilişkin bir planın yanı sıra programı görüntülemek için harika bir yerdir. oyunu kazan.

Unutma, her şey eğlence ve şimdiye kadarki en iyi doğum günü için!

Doğru planlama ile ayrıntılı bir nerf savaşı, unutulmaz ve eğlence dolu bir doğum günü partisine dönüşebilir. Bir programa sahip olmak, bölgeleri belirlemek ve kuralları açıkça belirtmek, şimdiye kadarki en iyi nerf gun doğum günü partisine sahip olmayı planlamanın yollarıdır.

Mutlu hediye!


[ad_2]
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp Satış Temsilcisi