En Kötü Hediyeyi Seçmenin En İyi 3 Yolu

Zamanımızın ve çabamızın çoğunu, insanlara faydalı, ihtiyaç duyulan ve aranan harika hediyeler vermelerine yardımcı olmaya çalışarak harcıyoruz. Ve yine de, kötü hediye verme hala oluyor.

Bazıları hala doğum günleri, tatiller ve benzerleri için çevrimiçi bir hediye kaydı kullanmaya dirençli olabilir ve bu insanlardan bazıları gerçekten inanılmaz hediye verenlerdir. Ancak diğerleri biraz yardıma ihtiyaç duymaz ve kullanabilir. Kendinizi bu büyük kötü hediye verme senaryolarında görüyorsanız ve bir hediye kaydı (yani Giftster… ipucu ipucu) kullanmıyorsanız, yeniden düşünmek isteyebilirsiniz.

1. Boyut önemlidir

Sevgilinize hediye olarak yeni bir kazak veya başka bir giysi almak istiyorsanız, yapabileceğiniz en kötü şeylerden biri bedeni tahmin etmektir. Çok küçükse, içine sığamayacakları için kendilerini kötü hissedebilirler. Çok büyükse, duyguları da biraz incinebilir. Sonra ya iade etmek zorunda kalacaklar ya da duygularınızı incitmek istemedikleri için sonsuza kadar dolapta yer kaplayacak giyemeyecekleri bir şeyle sıkışıp kalacaklar. Her iki durumda da, tam bir hediye ıskalaması.


2. Daha iyi ya da daha büyük her zaman en iyisi değildir

Kız kardeşin Iraksak serisinin ilk kitabını istiyor ve sen sevgi dolu kardeş olarak ona tüm kutu setini almaya karar veriyorsun. dışında… zaten 2. ve 3. kitapları vardı çünkü onları en sevdiği kitapçıda indirimde buldu (ama ilk kitap onlarda yoktu, bu yüzden istedi). Yani şimdi gerçekten ihtiyacı olandan daha fazla kitabı var… iç çekme…

Veya…

Baban bu K-Cup’ı denediğini ve oldukça iyi olduğunu söyledi. En sevdiği çocuğu ilan edileceğini düşünerek ona bir yıllık o türden arzı vermeye karar verdin. Bunun dışında… o her gün farklı türde bir kahve içmeyi sever. Annen şimdi çantasında bir kutu bulunduruyor ve tanıdığı hemen hemen herkese bir kutu veriyor.

Ve son olarak, kötü bir hediye seçmenin en iyi, en nihai yolu…


3. “Bu şeyden gerçekten hoşlandığını biliyorum ama aynı şeyin bu diğer türünü kullandığını hiç görmedim, bu yüzden sana vermeye karar verdim.”

Bu neden en kötüsü? Çünkü gerçekten düşünürseniz, o kişinin bir eşyayı kullandığını hiç görmediyseniz ve o size bundan hiç bahsetmediyse, muhtemelen bunun bir nedeni vardır. Ve bu sebep muhtemelen hoşlanmadıkları ya da başlamasını istemedikleri içindir. Tabii ki, hediyenin kişinin bu özel şey için gerçekten sahip olduğu bazı gizli arzunun kilidini açmasını umuyor olabilirsiniz, ancak gerçekte, muhtemelen durum böyle değil.


Tüm hediye vermede olduğu gibi, önemli olan düşüncedir, ancak kimse istenmeyen, beğenilmeyen veya alıcıda bir tür strese neden olacak bir hediye vermek istemez (genellikle ne yapacağını anlamaya çalıştıkları için) öğeyle birlikte). Hediye verme düşünce sürecinde size yardımcı olması için ailenizin hediye kayıt ağını kullanın. Listeden çıkmak isteseniz bile, kişinin hangi beden giydiğini, en sevdiği renkleri, mağazaları ve kesinlikle vermemesi gereken şeyleri öğrenmenin en iyi yolu kişinin hediye tercih profiline bakmaktır.

Dikkatli hediye, düşünceyi gerçekten önemli kılar.

Giftster’a bugün kaydolun ve her seferinde doğru hediyeleri alın.

Zaten Giftster üyesi misiniz? Giftster hesabınıza giriş yapın ve bir sonraki harika hediyeyi seçin.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi