En sevdiğiniz koleksiyoncu koleksiyonuna ekleme

Hayatımda birçok koleksiyoner var. Annem İngiliz kraliyet çini çay fincanlarını toplar. Kayınvalidem Disney’e ait her şeyi toplar. En iyi arkadaşım “Rüzgar Gibi Geçti” koleksiyonlarını topluyor. Bunların değerli şeyler olduğunu biliyorum ve onlara bir hediye verdiğimde onlar için bu koleksiyona eklemek isterim.

Ama ne ekleyeceğim? Hangi parçalara sahip olduklarını ve koleksiyonları için sahip olmak istedikleri parçalara karşı hangi parçalara sahip olduklarını nasıl bilebilirim?

MyGiftster dilek listesine ne dersiniz?

Favori koleksiyonerinizden koleksiyonları için almak istedikleri öğelerin bir listesini yapmasını isteyin. Bu şekilde, onlara zaten sahip oldukları bir parça satın almayacaksınız.

Bu, hemen hemen her şeyin koleksiyoncuları için harika bir fikir: albümler, filmler, DVD’deki TV şovları, oyuncak ayılar, kitaplar ve daha fazlası.

Bu nedenle, bir sonraki hediye verme fırsatınızdan önce, en sevdiğiniz koleksiyonerlerden koleksiyon istek listelerini güncellemelerini isteyin, böylece onlara gerçekten muhteşem ve takdir edilen bir şey verebilirsiniz.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi