Erkekler için fermuarlı bir kapüşonlu nasıl giyilir

Kapüşonluların 60’lar ve 70’lerin altın çağı uzak geçmişte kaldı – ve yine de bu klasik on yıllar boyunca galip geldi. Fermuarlı bir kapüşonlu, her modern erkeğin gardırobunda belki de her zamankinden daha fazla önemli bir role sahip olmalıdır. Yenisine mi ihtiyacınız var? Kanaatimizce, hızlı moda markalarının çeşitli versiyonları – incelikli baskılar ve kalıplarda – yeni bir görünüm elde etmek için en iyi şekilde uygulanmıyor.

Bu makalede @niklasxdr ve @ efe.efeturi sana beş bakış göster…

  • hafta sonu görünümü
  • gündelik görünüm
  • yarım sıkıştırılmış görünüm
  • tam sıkıştırılmış görünüm
  • Günlük Cuma Görünümü

…kıyafetinize her zaman zarafet katabilecek tek bir temel unsurla:

HAFTASONU GÖRÜNÜMÜ

Bu sadece Tony Hawk’ı en iyi şekilde hayal etmekle kalmaz, aynı zamanda kanepede hafta sonu için de mükemmeldir: rahat bir gömlek, yıkanmış kot pantolon ve hava soğudukça (büyük boy) bir fermuarlı kapüşonlu. Tüm birinci sınıf giysilerde olduğu gibi, fermuarlı kapüşonlu üst, kumaşın dayanıklılığı ve kalitesi üzerinde durmalı veya üzerine düşmelidir. Ve klasik kapüşonlu ile karşılaştırıldığında, fermuarlı versiyonun hava ısındığında kolayca açık bırakılabilmesi gibi büyük bir avantaj var.

GÜNLÜK GÖRÜNÜM

Rahat görünüme benzer şekilde, fermuarlı kapüşonlu tişört, bir tişört ve kot pantolon ile birleştirilmiştir. Bununla birlikte, bazı önemli farklılıklar vardır: fermuarlı kapüşonlu sweatshirt dar kesim olmalı ve katmanlı görünümün bir parçası olduğunda t-shirt yüksek kaliteli minimalist bir tasarıma sahip olmalıdır. Mücevher veya şık gözlükler gibi bazı aksesuarlarla, basitliğine rağmen (veya daha doğrusu nedeniyle) görünüm iyi düşünülmüş görünür.

YARIM FERMUARLI GÖRÜNÜM

Burada bir Oxford gömleğiyle birlikte fermuarlı kapüşonlu yarı kapalı giyilir. Bu, ekstra sokak stiliyle düzenli, neredeyse zarif bir görünüme katkıda bulunur. Bu kombinasyonda kapüşonlu üst, kıyafetin sportif bir hava almasını sağlarken aynı zamanda sizi sıcak tutmaya da katkıda bulunur.

FERMUARLI GÖRÜNÜM

Yarı kapalı görünümün aksine, bu tarz tekdüzeliği ile parlıyor. Fermuarlı kapüşonun düz kesimi ve güçlendirilmiş bel bandı, vücut şeklinizin kendi avantajınıza görünmesini sağlar. Bu görünüm, dar kesim bir kapüşonluyla da işe yarar – ancak bu durumda fermuarın olmaması, stil özgürlüğünüzü sınırlar.

GÜNLÜK CUMA GÖRÜNÜMÜ

Burada, fermuarlı kapüşonlu üst açık bir şekilde ofis kıyafetinizin üzerine giyilir ve bu nedenle hırkanın daha sportif bir versiyonu gibi görünür. Büyük avantaj: ceket kıyafetinizi tamamlar ve şıklığını veya nefes alabilirliğini çalmaz. İkinci bir klasik olan Oxford gömlek ile kombinasyon halinde, stil kombinasyonu için sınırsız özgürlüğe sahipsiniz. Sonunda, her mevsime ve günün her saatine uygun, katmanlı, zarif bir kombin!

Hala mükemmel fermuarlı kapüşonlu sweatshirtünüzü arıyorsanız, yapabilirsiniz bu klasiği bul Burada yüksek kalitede ve minimalist tasarımla. Kazak koleksiyonundaki temel ürünlerimizin tamamı ekstra ağır Fransız Havlu kumaştan yapılmıştır ve bu da olağanüstü termoregülasyon sağlayarak erkekler için mükemmel bir premium temel oluşturur.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi