Erkekler ilkbaharda ne giymeli? 2021 için sürdürülebilir stil rehberi

Son birkaç ayın çoğunu içeride geçirdikten sonra – sadece soğuktan dolayı değil kış günleri değil, aynı zamanda kilitlenmeler nedeniyle – bahar daha erken gelemezdi. Ve muhtemelen çoğunlukla eşofmanlarınızı ve pijamalarınızı giydiğinize göre, baharı yepyeni stiller ile karşılamak için sabırsızlanıyorsunuz! İşte erkekler için ilkbaharda ne giyeceklerine dair stil rehberimiz.

İlkbahar, muhtemelen yeni stiller yaratmak için en iyi mevsimdir – zaten kalın ceketi evde bırakmak için yeterince sıcak ama yine de en sevdiğiniz gömlekleri, kazakları ve pantolonları giymek için yeterince serin. Güneşin ilk ışınlarının sizi dışarı çıkmaya, paten kaymaya, parkta arkadaşlarla bira içmeye ya da şehirde bir kahve randevusu istemeye sevk ettiği mükemmel bir orta hava durumudur.

Bununla birlikte, işleri sürdürülebilir kılmak ve bir sürü modaya uygun yeni ürün satın almak istemiyorsanız, aynı anda hem zamansız hem de modern olan görünümleri birleştirmek her zaman kolay değildir. Sonuçta, sürdürülebilirlik kısa ömürlü trendleri takip etmek değil, sadece bir sezondan daha uzun süre iyi görünen sofistike kıyafetler yaratmaktır. Bu nedenle SANVT’de size, yalnızca 2021 İlkbaharında değil, aynı zamanda mevsimler ve her durum için geçerli olan sürdürülebilir temellerimizden bazılarını içeren üç stil gösteriyoruz.

Günlük: Dar kot + Sweatshirt

Bu baharın defilelerindeki ana trendlerden biri, sürekli değişen mevsimsel trendlerden ziyade sürdürülebilir bir yaşam tarzını temsil eden minimalizmdir. Zamansız ve minimalist bir tarza gitmek istiyorsanız, sade bir sweatshirt ile hafif yıkanmış daralan kotları tercih edin. Daha da minimal bir görünüm için, tek renkli bir renk düzeninde siyah bir sweatshirt ile siyah daralan bir kot pantolon giyin.

Üstte bir palto ve bere giyerseniz, bu tarz daha serin bahar günlerinde (ve akşamları) da işe yarar. Stili daha bahar gibi yapmak için havalı spor ayakkabılar, süslü çoraplar ve bir çift güneş gözlüğü ile eşleştirin. Bu tarz, sıradan bir patenci görünümü için mükemmel bir seçimdir – özellikle de kot pantolonu ayak bileklerinden kelepçelerseniz ve bir beyzbol şapkası ile giyerseniz.

Ve hala bu stili tamamlamak için nihai çağdaş gereklilik olarak sürdürülebilir bir sweatshirt arıyorsanız, kontrol edin Mükemmel Sweatshirt SANVT’den %100 ince penye pamuktan üretilmiştir. Ya da daha rahat bir versiyona geçmek ve daralan kotları bol bir tişörtle giymek istiyorsanız Zip Kapüşonlu, yumuşak ve nefes alabilen Fransız Terry Loopback özelliğine sahiptir. Her iki durumda da, gündelik görünüm her zaman işe yarayan bir stildir!

Günlük bir tarz için SANVT’den Perfect Sweatshirt.

Smart: Chino + Bildiri Vintage Gömlek

Sıradan pantolonlardan bahsetmişken, bu baharda çok yönlü bir chino çiftiyle gerçekten yanlış gidemezsiniz. Chinolar rahattır, stil vermesi kolaydır ve beyaz tişörtten balıkçı yakaya kadar neredeyse her şeyle harika görünür. Onları nasıl bir araya getirdiğinize bağlı olarak, ister gündelik ister akıllı olsunlar, çok yönlü mükemmeller.

Chino’ya yeni ve keskin bir dokunuş katmak istiyorsanız, chino’ları gevşek, vintage bir açıklama gömleğiyle birleştirin. İçine tıkılıp açık, altta bir tişörtle katmanlı olan vintage gömlek, stile 2021 İlkbaharının ana trendlerinden biri olan 70’ler havası verecek. Bu kıyafet için basit spor ayakkabılar veya kalın oxford ayakkabılar en iyi seçenekler. Güncellenen ve yeniden tasarlanan ürünlerimiz için bizi takip etmeye devam edin Akıllı Çin SANVT’den – her zaman rahat ve trend olmak için mükemmel seçim.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi