Ev Isınma İstek Listesi Yap

Ah yeni ev alırken o kağıtları imzalayınca nasıl bir sevinç ve heyecan hissediliyor. Sonra bazıları için gerçek geliyor – ihtiyacımız olan çok şey var! Birçok insanın bu nedenle bir ev ısınma partisi vardır, o halde neden yeni eviniz için gerçekten kullanabileceğiniz şeylerin bir dilek listesini bir araya getirmiyorsunuz? Bu, misafirlerinizin en yeni konutunuz için gerçekten neye ihtiyacınız olduğunu bilmeleri için harika bir yoldur.

Şimdi insanlardan yeni evinizi tam olarak döşemelerini istemeniz gerektiğini söylemiyorum, tam tersi. Ancak çoğu zaman ev ısınması için, tirbuşonunuz bile yokken insanlar size bir şişe şarap getirebilir. Evinizi ilk geldiğiniz zamandan biraz daha sıcak hissettirebilecek o küçük şeyler.

Kocam ve ben evimizi evlenmeden kısa bir süre önce satın aldık, bu yüzden hala ihtiyacımız olan birçok şeyi getirecek gelin duşlarımız vardı. Ancak, zaten evli olsaydık ve sahip olduğumuz evi satın alsaydık, gerçekten ihtiyacımız olan birçok şey olurdu.

Evimiz yeni inşaattı, bu yüzden bir sürü küçük rastgele şeye ihtiyacımız vardı. Örneğin, havlu askılığı, tuvalet kağıdı tutucusu, perde vb. Perde yerine camlara yapıştırılan çarşaflarla ne kadar yaşadık bilmiyorum!

Bir evi ısıtmaya ihtiyacımız olsaydı, ev için güzel olabilecek küçük yararlı şeylerin bir listesini yapardım. Ayrıca, havlu askıları gibi daha büyük eşyaların bazılarına koymak için insanların bize hediye kartları alabilecekleri yerleri de not ederdim.

Bu önemli şeylerden bazılarını başkalarından istemek istemeyen bir çift tanıyorsanız, ancak gerçekten biraz yardıma ihtiyaç duyabileceklerini biliyorsanız, neden onlar için bir liste yapmıyorsunuz? Arkadaşlarının ve ailelerinin düşünceliliği karşısında şok olacaklar.

MyGiftster listenizi şimdi oluşturun.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi