Eylül Noeli Geri Sayımı: heyecan verici mi yoksa strese neden olan mı?

Bu hafta, çocuklarımın okulda olduğu bir ayı işaret ediyor. Cadılar Bayramı 39 gün sonra ve Şükran Günü 66 gün sonra. Yine de kimse bundan bahsetmiyor gibi görünüyor. Aylardır tatillerini sergileyen perakende satış mağazalarından bahsetmiyorum bile, hepsi “Noel’e sadece 13 Cuma/hafta sonu/hafta kaldı”. Aylar! Öyleyse sormama izin verin – bu önceden haber verme sizi heyecanlandırıyor mu yoksa sizi strese mi sokuyor?

Şahsen benim için strese neden oluyor. Yıl sonuna doğru hareket eden küçük bir kronometrenin sürekli hatırlatıcısı. Sadece tatil telaşının yıllık son teslim tarihine kadar başarmak için yarıştığımız şeylerin listesine ekleyin.

Ama ne yazık ki… tünelimin sonunda bir ışık var. Stresim yarı yarıya azaldı. Giftster kullandığım için tatil alışverişi çok daha az göz korkutucu görünüyor.

Giftster yıl boyunca bir kayıt olmakla birlikte, aynı zamanda stressiz tatil alışverişi için de gidilmesi gereken yerdir. Bu küçük sosyal hatırlatıcıları proaktif, hediye veren bir eylem planına dönüştürmek için birkaç ipucu:

1) Kendi listenizin güncellendiğinden emin olun

Tüm yıl boyunca Giftster listeme bir şeyler yazacağım ama şimdi onlara öncelik vermenin zamanı geldi. Halihazırda elimde kalan herhangi bir öğe varsa, Bunu Anladım düğmesiyle bunları arşivleyebilirim. Ve unutmayın – Giftster’da her şeyi listeleyebilirsiniz. HERHANGİ BİR ŞEY! Çevrimiçi olabilir, en sevdiğiniz küçük yerel perakendecide bulunabilir veya hatta özel bir aile üyesinden el yapımı bir ürün olabilir.

2) Gruplarınızın kurulduğundan emin olun

Aileniz, kayınpederiniz, arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız, sadece siz ve diğer önemli arkadaşlarınız, kiminle hediye alışverişinde bulunacak olursanız olun, bir grup oluşturun. Bu yıl Giftster’da yeni olan, hangi grupların hangi listelere erişimi olduğunu belirleyebilirsiniz. Yıllar öncesinden en sevdiğim üye geri bildirimi, bir kocanın dilek listesini yalnızca karısıyla paylaşmak istemesiydi çünkü “[his] karısının bunu bilmesi gerekiyor [he] yeni iç çamaşırına ihtiyacı var ama [his] kayınvalidesi yok.”

3) Herkesin grubunuza bağlı olduğundan emin olun

Her zaman Giftster’a bağlanmaya ve istek listelerini paylaşmaya veya kullanmaya dirençli bir veya iki aile üyesi vardır. Benim ailemde de var. Veya belki de katılmak istediğiniz ailenizin yeni üyeleri var. Davetiyelerinizi gönderin ve bağlantılarını sağlayın.

4) Hediye tercihlerinizi güncelleyin

Yukarıda bahsettiğim, adı açıklanmayan aynı aile üyesi geçen hafta bana şöyle dedi: “Hediyelerim için alışverişe gitmeyi seviyorum; hangi hediyeleri vermem ya da vermem gerektiği söylenmedi.” Başka bir deyişle, hediye ruleti oynamayı seviyor. Bazen bir galibiyet, diğer zamanlarda bir kayıp. Yine de, bir kişinin hediye tercihlerine bakarak, seçtiği öğelerin kaçırılmaktan daha çok etkilendiğinden emin olmak için Giftster’ı kullanabilir. Ayrıntılar, giysi boyutları, hobiler ve ilgi alanları, renk tercihleri ​​ve hatta bir kişinin ne almaması gerektiğine dair bir bölümü içerebilir. Listeden çıkmayı seçerseniz çok faydalı bilgiler.

5) Çocukları unutmayın!

Köpürtün, durulayın, tüm bu adımları çocuklarınız için tekrarlayın. Giftster’ın bu yılki bir diğer yeni özelliği de kendi hesabınızdan kontrol edebileceğiniz ve alışveriş yapabileceğiniz çocuk hesapları. Her çocuk hesabında sahip olduğunuz harika özelliklerin tümüne sahip olacaksınız. Çocuklarınız ve hatta bilgisayar kullanamayan ancak ailedeki diğer kişilerin onlara hediye etmek istediği aile üyeleri için istediğiniz kadarını ayarlayın. Kayınpederimden kocamın büyükannesi için bir tane yapmasını istiyorum.

6) Hediye vermeyi nasıl kolaylaştırdığınızı tüm arkadaşlarınıza anlatın

Her seferinde doğru hediyeler alarak, kesinlikle tüm arkadaşlarınızın kıskançlığı olacaksınız. Başarının sırrını paylaş ve tanıdığın herkese Giftster’ı anlat.

Geri sayım devam etsin!

Giftster’da yeni misiniz? Bugün ücretsiz üye olun ve barışın, sevginin ve iyi hediye vermenin zevklerini öğrenin.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi