Favori şeyler listenizi yapmak için Oprah olmanıza gerek yok

Neler olduğunu görmek için sabırsızlanan tek kişinin ben olmadığımı biliyorum. Oprah’ın Favori Şeyler Listesi her yıl. Liste bu ama tek liste değil. Hepimizin içinde bir favori şeyler listesi vardır; sadece derleyip paylaşmamız gerekiyor.

Giftster’da en sevdiğiniz şeylerin bir listesine sahip olmanın birçok avantajı vardır.

Hediye verenler, doğum gününüz veya Noeliniz için ya da sırf bunun için size bir şeyler verirlerse yanlış gidemezler.

İnsanların “hey – geçen hafta Aimee’de içtiğim o harika çay neydi? En sevdiği olduğunu söyledi.”

Hayatınız benimki kadar yoğunsa, en çok sevdiğiniz şeylerin bağlantılarını saklamak için merkezi bir yere ihtiyacınız olabilir. Giftster listenizi bilgisayarınızda, akıllı telefonunuzda veya tabletinizde açın ve BOOM – en sevdiğiniz şeyler için bilgiler parmaklarınızın ucunda.

Ve Giftster’daki listenizi korumanın en güzel yanı, tüm yıl boyunca listenize eklemeler yapabilirsiniz. Bu yüzden, içinde sizi sıcak, bulanık ve mutlu hissettiren o küçük şeyi bulduğunuzda, onu listenize atın. Listenizin grubunuzla paylaşıldığından emin olun, böylece diğerleri de görebilir.

Favori şeyler listenizi oluşturmak için biraz yardıma mı ihtiyacınız var? İşte küçük bir ilham kontrol listesi:

En sevdiğin atıştırmalık hangisi? (elinizin altında bulundurmayı sevdiğiniz bir şey veya sık sık sahip olmanız için gerçek bir muamele olan bir şey)

En sevdiğiniz içecek nedir? (şarap, alkollü içki, kahve, çay; nereden alacağınızı mutlaka listeleyin)

Favori restoranın nedir? (Birisi rezervasyon yaptırarak sizi şaşırtsa harika olmaz mıydı?!)

Bir hobin var mı? Ne tür malzemeler favorileriniz? (Tığ işi yapıyorum, benim için iplik ve tığ işi, ne kadar çok olursa o kadar iyi!)

En sevdiğiniz boş zaman etkinliği nedir? (golf, sinemaya gitmek, bowling oynamak, kitap okumak vb., vb…)

Favori spor takımınız hangisi? (Veya…. spor sizin işiniz değilse, hediye tercihi profilinizde listelediğinizden emin olun)

En sevdiğiniz hoşgörü nedir? (Sevdiğiniz ama asla kendiniz için satın almadığınız veya sadece özel günlerde satın aldığınız şey nedir? Godiva Çikolatası, kimse var mı?)

Ziyaret etmeyi en sevdiğin yer neresi? (Bir müze, bir şehir, bir yatak ve kahvaltı, bir spa olabilir… gökyüzü sınırdır!)

En sevdiğiniz günlük ürün nedir? (Losyon, şampuan, parfüm/kolonya gibi küçük şeyler bile; daha sonra alışveriş listenize eklemek zorunda kalmayacağınız o küçük şeyleri almak her zaman güzeldir.)

Favori mağazanız hangisi? (Giysi, bakkaliye, kitap, müzik, oyuncak, elektronik, uzmanlık, yada…yada…yada…. olabilir.)

En sevdiğiniz hayır kurumu nedir? (Ya da, gerçekten kendiniz için kişisel bir şey almak istemiyorsanız, tüm listenizi başkalarının desteklemesini isteyeceğiniz hayır kurumlarını yapın.)


Favori şeyler dilek listesinin nasıl göründüğünü görmek ister misiniz? Benimkini kontrol et!

Favori şeyler listemi baştan sona oku. Bunlar benim kendi kişisel “güllerin üzerindeki yağmur damlaları ve kedi yavrularının üzerindeki bıyıklardan” birkaçı.

Giftster’ı henüz kullanmadıysanız, dilek listeniz bu şekilde görünebilir. Aileniz ve arkadaşlarınızla paylaşmak için bir grup oluşturun ve onlardan da kendi listelerini oluşturmalarını isteyin.

Giftster’ı bugün kullanmaya başlayın. Bedava. Komik. Ve ailen bunun için sana teşekkür edecek.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi