Gerçekten bir dilek listesi yapmam gerekiyor mu?

Şükran Günü’nde, kayınpederim 22 yaşındaki yeğenimden bir dilek listesi yapmasını rica etti. Ayrıca kız arkadaşına bir tane yapmasını istedi, böylece ona da hediye fikirleri alabiliriz. Yeğenim ona baktı ve nedenini sordu. Pekala… hepimiz ona bunun için binlerce sebep verebileceğimi biliyoruz, ama en basit cevap şu:

Böylece size faydalı, gerekli, istenen bir şey verebiliriz.

Tek başına bu sebep, bir dilek listesine ihtiyacınız olup olmadığı sorusuna kocaman bir EVET ile cevap verir!

Bazıları dilek listesi hazırlamanın “hey – bana bir şeyler ver” demek olduğunu düşünse de, aslında tam tersi. Hediye dilek listeleri yapmak ve paylaşmak, sizi sevenleri faydalı, gerekli ve aranan hediyeler konusunda yönlendirmeye yardımcı olacak harika bir organize iletişim aracıdır. Bu insan grubu tatillerde neredeyse her zaman size bir şeyler verecek ve yapmak istedikleri en son şey size yararlı bulmadığınız, ihtiyaç duymadığınız veya istemediğiniz bir hediye vermek.

Özellikle Giftster ile bir dilek listesi oluşturmanın en iyi yanlarından biri, dilek listenize kesinlikle her şeyi ekleyebilmenizdir. Buna giysi boyutları, ilgi alanları ve hatta hoşlanmadıkları şeyler gibi hediye tercihlerinin yanı sıra hediye kartları, alışveriş yapmayı sevdiğiniz mağazalar ve daha fazlası için fikirler dahildir. Bu bilgilerin tek bir yerde bulunması sadece tatillerde değil, tüm yıl boyunca yararlıdır.

Bu nedenle, birinden bir dilek listesi oluşturmasını istediyseniz ve bir miktar dirençle karşılaştıysanız, listeyi oluşturmasını ve en azından şu 5 şeyi güncellemesini isteyin:

1) Hediye Tercih Profili: Bu, dilek listesi yapmak istemeyen birinin ailesi için yapabileceği en iyi şeylerden biridir. Giysi bedenlerinizi listeleyin. En sevdiğiniz şeylerden bazılarını listeleyin (desteklemekten hoşlandığınız bir hayır kurumu, en sevdiğiniz grup, film türleri, yemek ve daha fazlası bile olabilir). Hobilerinizi ve ilgi alanlarınızı listeleyin. Ve EN İYİ bilgi parçalarından biri, ne Olumsuz sana vermek için!

2) Sık kullandığınız en az bir restoranı listeleyin: Cidden… kim bir Starbucks veya Dunkin’ Donuts hediye kartı almak istemez ki? Ya da kahve sizin işiniz değilse Jamba Juice’a ne dersiniz? AH! Dondurmaya ne dersin? Baskin Robbins veya Cold Stone Creamery kimse var mı? Kullanışlı bir hediye hakkında konuşun!

3) Alışveriş yapmayı sevdiğiniz en az bir mağazayı listeleyin: Bir giyim mağazası, bakkal, ayakkabı mağazası, ev dekorasyonu mağazası, kitapçı, iplikçi dükkanı olabilir (tamam… belki bu sonuncusu sadece benim ve arkadaşlarımın bir kısmı). Çevrimiçi, çevrimdışı, küçük işletme olabilir… nerede alışveriş yaparsanız yapın! Bunlardan herhangi birine hediye kartı her zaman açığız!

4) Her zaman daha fazlasına sahip olabileceğiniz, sıklıkla kullandığınız en az bir şeyi listeleyin: Benim için Skin Authority Zeytin, İncir, Shea Yağı Vücut Kremi. Kocam için bütün fasulye kahvesi (belki Kona kahvesi?). Kayınpederim için 2 cepli pazen gömlekler. En küçük şeyler bile hediye olarak almak için harika bir şey olabilir!

5) En az bir favori hoşgörü listeleyin: Çikolataları, alkollü içkileri, şarabı düşünün. Ya da belki masajlar, manikürler ve pedikürlerdir. Küçük oğlum için, balçık malzemeleri (ki, aksi takdirde TÜM her zaman balçık yapacağı için bir tür sınır koyarız). Sorgulayan beyinler, sizi neyin havaya uçuracağını bilmek ister!

Listenize link koymasanız bile, bu beş şey tek başına size hediye vermeyi planlayanlar için inanılmaz derecede yardımcı olacaktır.

Bu fikirleri kopyalayıp bir e-postaya yapıştırmaktan veya dünyanızda henüz bir dilek listesi yapmamış olanlara bağlantı yoluyla göndermekten çekinmeyin. Zaten Giftster’dalarsa ancak bir liste oluşturmadıysa, şuraya gidin: başkaları için alışveriş yap ve adlarına tıklayın. Tıklamak hediye tercihlerive görüntülenen sayfanın alt kısmında şunu yazan bir bağlantı göreceksiniz: Bu tercihleri ​​güncellemeyi hatırlatın (aile üyenizin adı). Tercihlerini güncellemelerini ve bir liste yapmalarını isteyen küçük bir not yazabileceğiniz bir e-posta kutusu açılacaktır. Anonim olarak gönderebilir veya adınızı imzalayabilirsiniz… size kalmış!

Ve Timothy – ailenizi sağlamlaştırın ve bir liste yapın!!Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi