Giftster Aile Grupları, Hediye Vermeyi Harika Kılıyor

Bugünlerde bir dilek listesi yapmanın ve paylaşmanın birçok yolu var. Açıkçası, birkaç nedenden dolayı Giftster’ın büyük bir hayranıyım, ancak en önemli nedenlerden biri, Giftster’ın ailemle hediye verme konusunda bağlantı kurmasını ne kadar kolay hale getirmesi. Bu, Giftster’ı benzersiz kılan ve bulacağınız diğer hediye kayıtlarından farklı kılan şeyin bir parçasıdır.

Dediğim gibi, herhangi bir yerde bir dilek listesi veya hediye kaydı yapabilirsiniz: perakende mağaza siteleri, Giftster gibi diğer siteler, Giftster gibi olmayan, favori öğelerinizle listeler veya panolar yapmanıza izin veren diğer siteler. Ama tüm bu yerlerdeki bu listeler, onları paylaşmazsanız hiçbir şey ifade etmez. Bu listeleri e-posta ile paylaşabilir misiniz? Evet, ama bunu yapmanızı gerektiriyor. Giftster ile, gruplarla bu fazladan adımı kestik.

Ailenizi bir ömür boyu hediye verme konusunda birbirine bağlı tutan bir grup oluşturmak sadece birkaç dakikanızı alır. İşte nasıl yapılacağı.

1 – Giftster’da oturum açın ve gruplarım.

2 – üzerine tıklayın bir grup başlatmak.

3 – Grubunuzu adlandırın. Smith Family kadar basit olabilir.

4 – Sonraki, Üyeleri davet et grubunuza katılmak için ailenizin E-posta adreslerini adres defterinizden (Gmail, Yahoo, iCloud, Outlook veya Plaxo) içe aktarabilir veya adres bilgilerini yazıp/kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Grubunuz oluşturulduktan sonra üye davet etmek, grubun adına tıklayarak ve sayfanın alt kısmına e-posta adresini ekleyerek kolayca yapılabilir.

5 – Tıklayın grubu kaydet ve davet et. Davet ettiğiniz tüm kişiler şuna benzeyen bir e-posta davetiyesi alacak:

Aile üyeniz Giftster’ı zaten kullanıyorsa, oturum açabilecekleri ve grubunuza katıldıklarını görebilecekleri bir yere götürüleceklerdir. Giftster’ı henüz kullanmayanlar için ücretsiz hesaplarına kaydolabilecekleri bir sayfaya yönlendirilecekler.

Grubunuzu yalnızca bir kez kurmanız gerekir. Bundan sonrası, listelerinizi paylaşmak ve harika hediyeler vermekle ilgili!

Tüm grubunuza özel bir mesaj göndermeniz mi gerekiyor? Grup ayrıntılarınızı ekranınızda görüntülerken gruplarım görüntüle, tıkla e-posta grubu. E-posta göndermek istediğiniz üyeleri seçin, mesajınızı yazın ve gönder’e basın.

Ailenizin bir grupta olması, Gizli Noel Baba hediye alışverişlerini koordine etmenize de olanak tanır. Tıkla Gizli Noel Baba düğmesi Bir sonraki Gizli Noel Baba takasınızın kurulumunu gözden geçirmek için gruplarım sayfasında grubunuz içinde.

Grubunuzu 2017 Noel sezonu için hazırlamanın zamanı geldi. Tüm ailenizin aile grubunuzda listelendiğinden emin olmak için bugün Giftster’da oturum açın.

KaydetmekKaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi