Giftster Gizli Noel Baba Hediye Değişimlerini Eğlenceli ve Kolay Hale Getiriyor

Bir aile sırrı Noel Baba değişimini koordine eden herkes için heyecan verici haberlerim var! Giftster, yoğun talep üzerine, bir sonraki hediye alışverişinizi sanal olarak düzenlemenin bir yolunu ekledi. Tatil hediyenizi çevrimiçi olarak isim çizebilmeniz çok daha kolay hale getirecek. Ve merak etmeyin, herkesin seçeceği, çekilişi koordine eden kişi için bile bir sır olarak kalır.

Sanal hediye alışverişi nasıl oluşturulur

  • Giftster hesabınıza giriş yapın. Giftster’da yeni misiniz? Ücretsiz hesabınız için kaydolun.
  • git Gruplarım ve değiş tokuş yapmak istediğiniz grubu seçin. Giftster’da yeniyseniz, bir grup başlatın ve 2 veya daha fazlasını size katılmaya davet edin.
  • Seçme “Gizli Santa” öğesini seçin ve “gizli bir Noel Baba çekilişi ekle“Değişiminizi düzenlemeye başlamak için düğmesine basın.
  • Hediye alışverişiniz için kuralları yazın. Değişim tarihiniz ve fiyat limitleri gibi ayrıntıları eklediğinizden emin olun.
  • Varsa istisnaları ekleyin. Örneğin, değiş tokuşumda, kocam Pete’in beni seçemeyeceğinden ve benim de onu seçemeyeceğimden emin olmak istiyorum. İstisnalar tek yönlüdür, bu yüzden ikisini de eklediğimden emin olmam gerekecek.
  • Basmak “çekilişi kaydet ve etkinleştir” ve çekilişiniz devam ediyor! Değişim çiziminiz üzerinde çalışırken Jolly adını verdiğim küçük Noel Baba şapkamızla tanışacaksınız. Siz değiş tokuş yapana kadar kimin kimi seçtiğini kimse bilmeyecek, grup organizatörü bile.

Peki Gizli Noel Baba’nın ardından ne olacak?

Her katılımcı, grubunuz için bir Gizli Noel Baba hediye değişimi oluşturduğunuzu bildiren bir e-posta alacak. Kimin adının kendileri için gizlice çizildiğini görmek için Giftster’da oturum açmaları istenecek. (Kimsenin e-postayı görmesi gerekmiyor, sadece mevcut hesaplarına giriş yaparak seçimlerini keşfedecekler.)

Noel Baba şapkası

Hesabınıza girdikten sonra, tıklayın başkaları için alışveriş yap ve seçiminizin adının yanında Noel Baba şapkasını arayın. Çekilişinizin adının altında, değişimin başladığı tarihle birlikte Draw yazan bağlantıya tıklarsanız, organizatör tarafından belirlenen kuralların yanı sıra Giftster’s Secret Noel Baba hakkında faydalı bilgiler görürsünüz.

Gizli Noel Baba Gerçekleri

Grup yaratıcısı ve hediye alışverişi düzenleyicisi olarak Secret Santa Draw panosunu göreceksiniz. Orada, borsa kurallarını istediğiniz zaman güncelleyebilir ve kimlerin hala alışveriş yapması gerektiğini görebilirsiniz. Değişiminiz bittiğinde, tuşuna basmanız yeterlidir. beraberlik sonu alışverişinizi sonlandırmak için düğmesine basın.

Gizli Noel Baba’yı bir test sürüşü için dışarı çıkarmaya hazır mısınız? Giftster’da oturum açın ve başlamak için gruplarıma tıklayın.

Uç: Çizim oluşturma sayfasındaki e-posta bildirimi onay kutusunu kapatın ve nasıl çalıştığını duyurmadan görmek için bir “test çekilişi” çalıştırabilirsiniz. Nasıl çalıştığından emin olduktan sonra test çekilişini sonlandırın, ardından gerçek olanı oluşturun ve ekleyin.

Giftster’ı henüz kullanmadınız mı? ÜCRETSİZ hesabınızı bugün oluşturun ve her seferinde doğru hediyeler almaya hazırlanın!Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi