Giftster ile mobil ortama geçin ve hareket halindeyken yanınızda taşıyın

Cep telefonunuz varsa ve henüz mobil Giftster’ı denemediyseniz daha ne bekliyorsunuz? Giftster’ı gittiğiniz her yere götürebilir ve dilek listenize ekleyebilir, başkaları için alışveriş yapabilir veya herhangi bir mağazadayken hediye tercihlerini kontrol edebilirsiniz.

Giftster hesabınıza herhangi bir mobil cihazdan erişebilirsiniz.

iPhone veya iPad kullanıcısıysanız, MyGiftster uygulamasını indirin Apple App Store’dan.

Android, Samsung Galaxy, HTC ve Motorola Droid dahil olmak üzere diğer tüm akıllı telefon kullanıcıları için şu adrese gidin: m.giftster.com Giftster’a erişmek için.

Her iki mobil versiyon da, alışveriş yaptığınız her yere ailenizin istek listelerini yanınızda götürmek için aynı mükemmel erişim ve esnekliği sağlar.

Mobile Giftster, bir mağazadayken bir şeyleri hatırlamama sorununu çözer. Ailenizin istek listelerini her zaman elinizin altında bulundurmakla kalmayacak, aynı zamanda onların hediye tercihlerini de kullanabileceksiniz. Örneğin, babanızın çok seveceğini bildiğiniz ancak boyutundan emin olmadığınız bir kazak görürseniz, cevabını onun hediye tercihlerinde arayabilirsiniz.

Giftster ve mobil uygulamalarının birleşimi hakkında sevdiğim birçok şey var. Listelenen nedenlerin yanı sıra, kendime asla hatırlayamayacağım şeylerin özel bir listesini tutarım: en sevdiğim ruj tonu, ön salonumuz için ampullerin boyutu, çocuklarımın ayakkabı numaraları, kocamın tercih ettiği şampuan türü , ve çok daha fazlası. Tüm bunlar, özel Giftster listemde parmaklarımın ucunda. Kimseyle paylaşılmıyor ve sadece ben görebiliyorum. Giftster’ı evden uzaktayken kullanmanın bir başka harika yolu.

Tatilinizi daha da harika bir hediye haline getirmek için bugün mobil Giftster’a göz atın.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi