Giftster istek listesi oluşturucu artık Apple uygulama mağazasında mevcut

Favori dilek listesi oluşturucunuzu hareket halindeyken yanınıza almak ister misiniz? Şimdi yapabilirsin! iPhone, iPad ve iPod touch’ınızda kullanmak için Apple uygulama mağazasından Giftster’ı indirin.

Giftster mobil hediye kaydını bu kadar harika yapan nedir?

Mobil olarak, Giftster’ınızı gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz: hediye alışverişi yaparken, başkalarının liste yapmasına yardımcı olmak için aile toplantılarında, belirli bir mağazadayken ve eklemek istediğiniz şeyleri gördüğünüzde senin listen.

Bu tatilde kullanmak için sabırsızlandığım favori mobil Giftster özelliklerinden biri de alışveriş listesi. Markete gittiğimde alışveriş listeleri yapmak için iPhone’umu zaten kullanıyorum. Şimdi, grubumdaki diğer kişilerin listelerinden ayırdığım tüm öğelerle dolu Giftster alışveriş listem parmak uçlarımda olacak. Ve onları satın aldığım anda, satın alınmış olarak işaretleyebilirim.

iPhone’umdaki Giftster’ı Şükran Günü’nde kullanmak da harika olacak. Şimdi Noel’i çocukken olduğu kadar çok seven annem bilgisayar kullanmayı sevmiyor ama ona Giftster listesinde yardım etmemi seviyor. Benden her zaman listesine bir şeyler eklememi ve onun için başkalarının listelerini kontrol etmemi istiyor. Şükran Günü’nde, elimde iPhone, onunla oturmayı ve listesini güncellemeyi planlıyorum.

Ve tıpkı Giftster’ın çevrimiçi olduğu gibi, uygulama ücretsiz olarak indirilebilir!

Giftster uygulamasını bugün Apple uygulama mağazasından indirin ve bu tatil sezonunda benim kadar eğlenerek kullanın.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi