Gurmeler ve Sağlıklı Kuruyemişler İçin Hediye Fikirleri

Mart Ulusal Beslenme Ayı! Sağlıklı beslenmeyi, yemek yapmayı ve/veya bahçe işlerini seven bir arkadaşınız veya aile üyeniz var mı? Ya da belki veganlar ya da glütensiz besleniyorlar ve özel bir diyetteyken bile tadını çıkarabilecekleri bir ikramla onları şaşırtmak istiyorsunuz. Onlar için satın almadan önce diyetlerini düşündüğünüzü takdir edecekler! Ya da daha iyisi, küçük bir keşif çalışması yapın ve başka bir arkadaş veya aile üyesinden en sevdikleri mağazaların ve yiyeceklerin neler olduğunu öğrenin.

Aşağıda, herhangi bir sağlıklı gıda sevgilisinin doğum günleri, yaklaşan yıldönümleri veya sırf bunun için seveceğinden emin olacak bazı yaratıcı hediye fikirleri bulunmaktadır.

Sağlıklı Aşçıya Hediyeler

Taze: Sağlıklı, önceden pişirilmiş yemekler doğrudan kapınıza teslim edilir.

Lezzetli Glutensiz Hediyeler

Gracie Kız Fırını
Bazı glutensiz unlu mamulleri hediye edin Gracie Kız Fırını.

Bazen sağlıklı beslenme bir seçim değil, bir zorunluluktur. Arkadaşınız veya aile üyeniz glutensiz yemek yiyor mu? Onları bu glütensiz fırınlardan birinden yeni bir muamele ile tanıştırın:

Bahçe Hediye Fikirleri

Bitki Başlangıç ​​Seti

Yemek yemeyi seven arkadaşınızın bahçıvanlık hobisine hitap edin ya da başlamak için ihtiyaç duydukları temel şeyleri ona hediye edin!

Hediye Kartları ve Abonelikler

Pazarı Geliştirmek Hediye Kartları

Seçici biri için mi satın alıyorsun? Anlıyorum, konu hediyeler olduğunda oldukça seçici davranıyorum ve bazen seçim yapmak eğlenceli oluyor!

Yerel bir markete hediye kartı her zaman güvenli bir seçimdir. Veya hediye kartları ve abonelikler sunan bu sağlık odaklı çevrimiçi mağazalardan bazılarına göz atın.

Bu Hediye Fikirlerini Listenize Ekleyin

Bu hediye fikirlerini Giftster listenize kopyalayın veya bir grup üyesinin listesinde önerin.

Tüm bu hediye fikirlerini Giftster’a ekledik, böylece bu makalede bulunan önerilerin herhangi birini sadece iki tıklamayla kendi listenize kolayca kopyalayabilirsiniz!

Giftster hediye fikir listesini kullanmak için:

– Giftster hesabınıza giriş yapın (Hesabınız yok mu? Bir tane oluşturun, ücretsiz!)
– Hediye fikir listesini görüntüleyin
– Daha fazla ayrıntı ortaya çıkarmak için herhangi bir öğeye tıklayın
– Öğeyi listenize kopyalamak için “Ben de bunu istiyorum” düğmesine tıklayın.

Giftster grubunuzda sağlıklı beslenmeyi seven ancak Giftster listesini güncel tutmayan bir aile üyeniz var mı? Bu önerilen öğelerden bazılarını “Önerilen Öğeler” özelliğiyle (grup üye listenizin en altında bulunur) listelerine ekleyerek grubunuza yardımcı olun.

Giftster’daki listeyi görüntüleyin: Sağlıklı Yiyenler İçin Hediye Fikirleri

Mutlu hediye!Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi