Kadınlar için en iyi eşofman kombinleri

Bahar geldi – sıcaklıklar ılımanlaşıyor, günler uzuyor ve ruh hali canlanıyor. Uzun kıştan sonra tekrar dışarıda daha fazla vakit geçirmeyi iple çekiyoruz ama bu aynı zamanda kot pantolonları ve takım elbise pantolonlarını tekrar günlük gardırobumuza getirmek için çok sevdiğimiz ev kıyafetlerimize veda etmemiz gerektiği anlamına geliyor. Ya da belki değil?

Sweatpants & co ile ayrılmayı çok zor buluyoruz. Bu nedenle, işbirliği içinde Nadine Bankaları, sizin için yeni favori pantolonunuzun nasıl farklı şekillerde şekillendirilebileceğini gösteren bir stil rehberi oluşturduk. Çünkü bizce sportif ve şık bir arada mükemmel uyum sağlayabilir!

Smart: Ev ofisi için Eşofman + Oxford Gömlek

Rüya bütün günü kırlarda arkadaşlarla veya sıcaklıklar yükseldiğinde bir gölde veya kumsalda geçirmek olsa bile, gerçek farklı görünüyor. Çoğumuz, en az 9’dan 5’e kadar sıradan günlük rutinimizi sürdürmek ve patron için uygun olmak zorundayız. Sonuçta, her an beklenmedik bir Zoom toplantısı çağrılabilir. Ve bunun için en uygun kıyafet hangisi? Tabii ki, kombinasyonu Oversize Oxford Gömlek + Erkek Arkadaşı Eşofman Altı.

Hafif bluz, vücudu saran veya rahat bir şekilde büyük beden bir şekilde giyilebilir ve kullanıcının her iki varyasyonda da mükemmel bir tarza sahip görünmesini sağlar. Ev ofisinde daha fazla konfor için eşofmanlar penye organik pamuktan yapılmıştır. Penye işlemi, sportif pantolonlara özel yumuşaklığını kazandırarak onları evde bir iş günü için olmazsa olmaz haline getirir.

Erkek Arkadaşı Eşofman Altı ile eşleştirilmiş SANVT’den Oversize Oxford Gömlek

Rahat: Sweatshirt + Sweatpant kombinasyonu

Nisan hava durumu söz konusu olduğunda değişken bir aydır ve bu nedenle kolayca yağmurlu bir Pazar gününü kanepede geçirmek zorunda kalabiliriz. Daha kötü şeyler olduğunu düşünüyoruz – çünkü Netflix, bir fincan çay ve mükemmel soğuk kıyafet ile kendinizi evinizde gerçekten rahat ettirebilirsiniz. Nadine Bankaları gri eşofman + siyahımızın bir kombinasyonuna gitti Erkek Arkadaş Kazak onun iyi hissettirdiği gün için. Rahat çoraplar rahat görünümü tamamlar. Her iki parça da giyilmesi rahat, nefes alabilen ve aynı zamanda ısıtan özel Fransız Havlu kumaşımızdan yapılmıştır. Eşofmanların elastik bel bandı daha fazla hareket özgürlüğü ve rahatlık sağlar.

Ekstra rahatlık seviyeleri için ipucumuz: bir veya iki beden büyük sweatshirt satın alın. Yumuşak bir battaniyeye sarılmış gibi hissediyorsunuz.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi