Kapşonlu sweatshirt nasıl kombinlenir ?

Tişörtü giyme şekli yıllar içinde değişti. Artık pek çok farklı türde tişörtü mevcut olduğundan, bu giysinin çok yönlülüğü, kişisel stil söz konusu olduğunda yeni uzunluklara doğru genişledi. Mevcut tüm seçeneklerle, en iyi görüneceğini bilmek zor olabilir. .

Sweatshirt stili kılavuzumuzda yer alan ipuçlarının bir özeti:

 • Büyük boy bir sweatshirt nasıl giyilir
  • Kadın rehberi
  • Erkek rehberi
 • Bir sweatshirt nasıl giyilir (unisex)
 • Yaz aylarında bir sweatshirt nasıl giyilir
 • Lookbook: Sweatshirt kıyafeti fikirleri

BÜYÜK BOY SWEATSHIRT NASIL GİYİLİR?

Büyük boy tişörtü, kendinizi rahat hissettiğinizde veya sadece hızlı bir iş için dışarı çıkmak istediğinizde giymeniz gereken en iyi şeydir. Bu rahat sokak stili, hava durumu ne olursa olsun her mevsim için idealdir.

İşte erkekler ve kadınlar için büyük boy sweatshirt’ü sallamanın en sevdiğimiz yollarından bazıları:

Kadınların büyük boy bir sweatshirt giyme rehberi:

Büyük boy bir sweatshirt’i şekillendirmek hem rahat hem de şık olabilir. Tek bir giyside daha önce sahip olduğunuzdan daha fazla çok yönlülük bulun.

Tabanlar ile eşleştirmek:

 1. Ya da hiç alt giymeyin – elbise olarak giyin. Elbise olarak büyük, uzun bir sweatshirt giymek, çekici bir sokak modası görünümü yaratır.
 2. Denim giyin. Kot pantolonlar, hangi formda olursanız olun her zaman sağlam bir seçenektir. Denim, figürünüzü vurgularken büyük boy sweatshirt iltifat görevi görür. Yırtık veya asitle yıkanmış kotlarla eşleştirerek güzel bir görünüm elde elebilirsiniz
 3. Tayt veya yoga pantolonlarıyla sportif görünüm yakalayın. Dar altlar, herhangi bir büyük boy sweatshirt ile mükemmel uyum sağlar. Yaratıcı olmak istiyorsanız, kıyafetinize biraz veya çok fazla kişilik katmak için cesurca renkli veya baskılı tasarım pantolonları denemeyi deneyin.
 4. Jogger’lar ile rahat kalın. Konforu tepeden tırnağa korumak istiyorsanız, ayak bileklerinde daha ince ve daralan eşofman altlarını seçin.

Doldurmak:

 1. Çizme ile kombinleyin. Tüm dünyanın gününüzün üstesinden gelmeye hazır olduğunuzu bilmesini sağlamak için, derin bir çizmeyle bir elbise olarak giyilen büyük boy bir sweatshirt eşleştirin.
 2. Kendinden emin, rahat bir görünüm için spor ayakkabı veya kanvas ayakkabılar giyin. Düz bir sweatshirt giyerken, kıyafetinizi öne çıkarmak için renkli bir ayakkabı seçin.
 3. Tişörtün çok katmanlı görünmesi. Büyük boy eşofmanınızı benzer bir jean ceketle katmanlayın. Daha sportif bir hava arıyorsanız, bunun yerine bir bomber ceket seçin.

Erkeklerin Büyük Boy Sweatshirt Giyme Rehberi:

Doğru giyim eşyalarıyla eşleştirildiğinde, aynı büyük sweatshirt’ü kapıdan içeri girdiğinizde başları döndürecek klasik bir görünüme dönüştürebilirsiniz.

Diplerle eşleştirme:

 1. Büyük boy bir sweatshirt‘ü dar kesim pantolonla birleştirin. Bu, ister okula gidiyor olun ister tüm gün rahat takılırken olsun, daha bir toplu görünmenize yardımcı olacak, tarzınıza bir avantaj katacak.
 2. Modaya uygun bir görünüm için, büyük boy eşofman üstünüze biraz koşucu koyun. Pratik ama şık. Rahatlığını koruyarak harekete geçenlerin bakışı budur.
 3. Kot pantolonlar ve büyük boy tişörtü, eski bir kombinasyondur. Bu klasik görünüm, rahat hissederken işlerinizi halletmek için harikadır. Yırtık kotlar bu kıyafetle eşleştirmek için harikadır.
 4. Rahat, uzanmanız gereken bir gün için, büyük boy eşofman üstünüzle biraz ter atın. Gününüzün üstesinden gelirken rahatlamayı yeni bir seviyeye taşıyın.

Doldurmak:

 1. Sokak görünümü için ceketli büyük boy bir sweatshirt giyin. Bir renk patlaması için bel bandının ceketin altına inmesine izin verin. Bunu şık bir saç kesimi ve baş döndürücü bir kıyafet ile eşleştirin.
 2. Sörfçü görünümü istiyorsanız, kıyafetinizi sandaletle bitirin. Parmak arası terlikler veya slip onlar, sandaletler büyük boy tişörtüler için harika bir tamamlayıcıdır. Bir sonraki şenlik ateşiniz için mükemmel bir kıyafet veya tahta kaldırımda yürüyün.
 3. Sokak giyimi görünümü için, kıyafetlerinizi güzel üst kısımlarla eşleştirin. Bu size gün boyunca koşuştururken o B-Boy titreşimlerini verecektir.

SWEATSHIRT NASIL GİYDİRİLİR

Russell Athletic kıyafetiyle poz veren 2 erkek ve bir kadın.

Görünümünüzü oluştururken, tişörtü denemek için az değer verilen bir öğedir. Çok yönlülüğü, rahat ve şık bir görünüm sağlarken ifade özgürlüğü sağlar. Günlük, profesyonel ve rahatlığın karışımını elde etmek için en sevdiğiniz sweatshirt’ü giydirmenize yardımcı olacak bu ipuçlarına bakın.

Üst katman:

 1. Basit bir görünüm için düz, sıfır yaka bir sweatshirt tercih edin. Bu, şehirde dolaşmak için veya işinizi bitirmeniz gerektiğinde harikadır. Daha rahat bir tarz için basit grafikler ve rozetler giyin.
 2. Biraz şıklık katmak için eşofman altının altına bir düğme takın. Yaka, sweatshirt’ün üst kısmından sarkacak ve gömleğinizin altından dışarı çıkmasına izin verebilir veya doku ve renk eklemek için gömleğinizin manşetini sweatshirtünüzün manşeti üzerine yuvarlayabilirsiniz. Bu, seçimlerinizle istediğiniz kadar cesur veya istediğiniz kadar basit olma fırsatı sunan zamansız bir gündelik görünümdür.
 3. Sweatshirtinizin altına bir tişört ve üstüne bir ceket sallayın. Daha fazla renk ve doku için tişörtün eşofman altından dışarıya bakmasına izin verin. Tarzınızı bulmak için farklı blazerleri deneyebilirsiniz. Bu kıyafet, ceket gerektiren etkinlikler için harika bir ifadedir ve profesyonel kalan ve bir araya getirilen yenilikçi ve gündelik bir stile izin verir.

Alt katman:

 1. En sevdiğiniz eşofman üstü ile ne giyeceğinize karar verirken, en sevdiğiniz kottan başkasına bakmayın. Skinny kot pantolon, düz kesim, çizme kesimi önemli değil. Klasik kot pantolonlar ve zamansız tişörtü birbiri için yapıldı.
 2. Bu rahat görünüme profesyonellik katmak için pantolonlarınızı giyin. Pantolonlar patronunuzun ihtiyacı olan sosyal yapıyı sağlarken, sweatshirt ihtiyaç duyduğunuz rahatlığı sağlar. İkisine de sahip olabileceğiniz zaman birini feda etmeyin.
 3. Soğuk yaz geceleri için sweatshirtünüzü haki renkli şortlarla giyin. Dizinizden en fazla 1-3 inç yukarıda olan şortları öneririz.

Son rötuşlar:

 • Saatler, profesyonel görünümü tamamlamak için bir mihenk taşıdır. Kendinizi ifade edin. Çok profesyonel ortamlar için basit bir yüze ve kordona sahip bir saat öneriyoruz, böylece sweatshirt spot ışığında kalır.
 • Güneş gözlükleri ve şapkalar görünümünüze daha fazla renk ve doku katabilir. Kıyafetinizin geri kalanıyla birlikte iyi çalıştıklarından emin olun.

YAZ AYLARINDA NASIL SWEATSHIRT KULLANILIR?

Russell Athletic sweatshirt ve şort giyen adam.

Yaz zamanı, bazı yeni gündelik kıyafetlerin ilk çıkışlarını yapmaları için harika bir sezon. Tişörtüleri daha soğuk havayla ilişkilendirebilirsiniz, ancak yazın canlı ve berrak geceleri, rahat ve hafif bir sweatshirt için mükemmeldir. Yaz aylarında bir sweatshirt sallamanın en sevdiğimiz birkaç yolunu görün:

 1. Sıcak hava ürünleri satın aldığınızdan emin olun. İki tişörtü aynı görünebilir, ancak malzemeleri hangi iklimde giyilmeleri gerektiğini gösterir. Sıcak hava ürünleri, şık kıyafetlerinizde sizi rahat ettirmek için her türlü teri uzaklaştırırken nefes alabilirlik sağlar.
 2. Çok yönlü bir görünüm için belinize veya omuzlarınıza bir sweatshirt giyin. Daha soğuk iç mekan sıcaklıklarıyla başa çıkmak için pratik bir kıyafet ve belinize bağlandığında veya omuzlarınıza atıldığında kıyafetinize zıt bir tamamlayıcı bir tamamlayıcı. Bu sıradan görünüm, günlük ihtiyaçlarınız için sizi donattı.
 3. Soğuk yaz gecesi şenlik ateşleri için tişörtü, sıcak kalmanın şık bir yoludur. Yaz geldiğinde tüm ağır giysilerinizi paketlemeyin. Nerede yaşadığınıza bağlı olarak, yaz geceleri hala soğuk olabilir. Rahat ve rahat bir görünüm için haki şort ve spor ayakkabılarla eşleştirilmiş arkadaşlarınızla şenlik ateşinde bir sweatshirt giyin.
 4. Yaz havası, dışarı çıkıp egzersiz yapmak için daha fazla fırsat getirir. Antrenmanlarınızın yoğunluğunu artırmak için bir sweatshirt ekleyin. Teri indüklemek ve emmek için tasarlanmışlardır, kendinizi rahat hissedip harika görünürken rejiminizin üzerinde kalmanıza yardımcı olurlar.
 5. Yaz modası trendlerine ayak uydurmak için daha açık renkleri ve pastel renkleri ortaya çıkarın. Günlük, modaya uygun bir görünüm için pastel yaka sweatshirt’ü beyaz jogger şort ve parmak arası terliklerle eşleştirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp Satış Temsilcisi