Kaşsız Ünlülere Deneysel Bir Bakış

Kaşların olmamasının olası sonucu, çevrenizdeki insanlardan ürkütücü bir bakış almaktır. ‘Kaşların olmaması’ terimine mi takıldınız? Olur!!.. Yine de kaşsız makyaj yapan kaç ünlü var biliyor musun? Düşüneceksin, asıl önemli olan ikinci şey, neden biri kaşlarını yok etmek istesin ki? Biz de bunu hissettik. Ancak moda ve deneyler ünlülerin bunu yapmasını sağladı. Kaşlarını ya traş ettiler ya da ten rengiyle boyadılar. Her neyse, bazı şakalar da vardı! Ancak bu, hayranları uzun süre sürünerek etkiledi.

Bu blog her şey hakkında Ckaşsız zarafet. Beş tanesinden bahsetmiştik Ckaşsız zarafet ürkütücü ve korkutucu görünüyordu. Ve sizi şok edecek şey, aralarından bazılarının sadece şakacılar tarafından yapılan şakalar olması, sonunda bizi rahatlattı ama çok geçti. Bu zaten başımıza geldi.

Herkesi şoke eden o kaşsız ünlüleri tanıyalım:

Lady Gaga

Kaynak: i.pinimg.com

Adının listede olması kaşları olmayan insanlar O kadar da şaşırtıcı değil, hepimizin bildiği gibi, modayı denemeyi seviyor ve bunu her zaman yaptı. Ama her seferinde farklı ve benzersiz bir moda stili ifadesi getirdik. Ama tahmin ediyoruz ki bu sefer kaşlarını beyazlatınca işler ters gitti. Kaşlarıyla deney yapmayı sevdiğini itiraf etti. Onları ağartacak veya günlük programına dahil olan boyayacaktır.

Her zaman farklı kaş şekilleriyle, ister ayakkabı şeklinde olsun, ister elmas çivili kaşlarla ve daha pek çok şeyle ortaya çıktığını fark etmişsinizdir. Şimdiye kadar yaklaşık 30 farklı kaş stili denedi. Yani ağartmak onun için sıradan bir şeydi.

kim Kardashian

Kaşsız Ünlüler

Kaynak: madamemadeline.com

Kim Kardashian’ın kaşlarını çattığını gören insanlar kendilerini sırtından bıçaklanmış hissetti. Kardashian kardeşler moda stilleriyle tanınırlar ve giydikleri her şeyin takip edilmesi gereken bir trend haline geldiğine şüphe yoktur. Kardashians hayranları onun bakışını gördükten sonra çekirdeğe şok oldu! Sonuçta, fotoğraf çekimi için onları ağartmasına rağmen, idollerinin böyle pervasızca bir şey yapmasını asla beklemiyorlardı.

Kötü olan, herkesin kıskandığı dolgun ve mükemmel kaşlara sahip ünlü Cara Delevinge’nin yanında poz verirken uzaylıdan daha az görünüyordu. Kaşları orijinal rengine döndüğünde medya bile rahatlamıştı.

Ayrıca Okuyun: – En Başarılı 5 Afrikalı Amerikalı Model

Justin Bieber

Kaşsız Ünlüler

Kaynak: 66.media.tumblr.com

Kalbini tut! Adını bu listede gördükten sonra kalbinin neredeyse yerinden çıkacağını biliyoruz. Bu diğerlerinde de oldu. Ayrıca görünüşüyle ​​denemeyi seven ünlülerden biri. Onun deneysel bakışlar ya korkunç ya da övgüye değer; arası yoktur. Yüz hatlarıyla hiç deneme yapmamış olmasına rağmen yine de sorun değildi. Ve önemli olan tek şey buydu. Ama birdenbire, bir gün internette, kaşsız yüzü viral olmaya başladı ve herkesin onunla alay etmesine neden oldu ve şüphesiz bu bakış için deli olarak kabul edildi.

Ancak bir süre sonra kaşlarını asla tıraş etmediği veya ağartmadığı ortaya çıktı. Bütün bunlar, imajını photoshoplayan ve onu kaşsız Justin’e dönüştüren bazı şakacıların yaptığıydı.

Uzo Aduba

Kaşsız Ünlüler

Kaynak: akns-images.eonline.com

‘Orange is new black’ filmindeki rolüyle ödül kazanan Nijeryalı-Amerikalı aktris Uzo Aduba. Kaşsız görünümü, Netflix dizisindeki Suzanne “Crazy Eyes” Warren karakterine tamamen benziyordu. Korkunç ve tuhaf görünüyordu. Biri onu bir manyak ya da aklını kaybetmenin eşiğinde biri olarak yanlış anlarsa bu bizi şaşırtmaz.

Ama kaşlarını hiç tıraş etmediği ortaya çıkınca bu bir rahatlama oldu. Kusursuz kaşlarıyla kırmızı halıda ve her etkinlikte boy gösterdi. ‘Kendini sev’ yıldızında da aynı olay yaşandı. Bir şaka!

Yolandi Visser

Kaşsız Ünlüler

Kaynak: hips.hearstapps.com

Şarkıcı, oyuncu ve söz yazarı olan Yolandi Visser, bir korku filminin hayaleti gibi görünüyor. ‘Die Antwoord’ grubunun solisti, ağartılmış kaşları ve siyah kontakt lensleriyle gittiğinde, görünüşünden korkacaksınız. Doğal olarak, bu bakış bizi itecek. Ama mesele şu ki Yolandi, insanların görünüşü hakkında ne düşündüğünü umursamıyor. Onu seviyor ve çıkaracak.

Kimse bu görünümü neden uyarladığını bilmiyor ama ürkütücü ve yabancı görünüme uyarsa, görünüşü çıkarmayı başardı. Çünkü cidden sana baktığında boş göz yuvalarıyla bakıyormuş gibi hissettiriyor ve bu en ürkütücü şey.

Bunlar kaşsız ünlülerdi ve umarız makaleyi okuduktan sonra kaşsız bir görünüm için gitmeyi planlıyorsanız bile, gerçekten gitmeden önce iki kez düşüneceksiniz. Modayla ilgili daha fazla fikir için adresini ziyaret edin. moda dünyası.


Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi