Kazanmak için Önerilen Öğeler!

Geçen yıl, yengem kızıma bir kopyasını verdi. Yaramaz Eşek, Craig Smith’in sevimli kitabı. Geçen hafta sonu alışveriş yaparken annem bir devam filmi olduğunu keşfetti. Dinky Eşek. Annemin bana söylediği bir sonraki şey, “Sana söylüyorum, sen de satın alma” oldu. Bu benim için işe yarıyor ama ya kızım için alışveriş yapan herkes, özellikle de baldızım? Birden fazla kopya almaması için hepsini satın almamalarını nasıl sağlayabilirim? Bu Craig Smith için iyi olurdu ama kitaplığım için pek değil.

Benim çözümüm: Önerilen öğeler! Ama… bir bükülme ile.

Annemden kızımın Giftster istek listesine gitmesini ve kitabı önerilen bir öğe olarak eklemesini istedim. Sonra, satın aldığını işaretlemesini istedim. Bu şekilde, diğerleri öğeyi görecek ve satın alındığını görecektir.

Bu ipucuyla ilgili bir başka harika öneri de, eklerken öğe ayrıntılarına not almanızdır. Örneğin bir giysi satın aldıysanız, satın aldığınız rengi veya bedeni de listeleyebilirsiniz.

Ve unutma! Önerilen öğeler, birinin geçerken bahsettiği ancak istek listelerine öğeler eklerken unutmuş olabileceği hediye fikirlerini eklemek için mükemmeldir. Veya bir grup hediyesini koordine etmek istiyorsanız, başlamak için bu iyi bir yoldur.

göz atın önerilen öğeleri kullanmak için adım adım kılavuz.

Diğerlerinin istek listelerine önerilen öğeleri eklemek için bugün Giftster’da oturum açın.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi