Kurtarmaya Hediye

Hayvan barınaklarının karşılaştığı en büyük zorluklardan biri, kapılarından gelen terk edilmiş, istismara uğramış, ihmal edilmiş ve kaybolmuş tüm hayvanların bakımıyla ilgili maliyetlerdir. Hayvan bakım ürünlerinden temizlik ve ofis malzemelerine kadar her şey hızlı bir şekilde toplanır ve çoğu insancıl kuruluş, destekçilerinin cömertliğine güvenerek geçimlerini sağlar.

Devam eden bağış ihtiyacı söz konusu olduğunda, Maryland’de bir açık-kabul barınağı olan Harford County Humane Society bir istisna değildir. Ancak İcra Direktörü ve uzun süredir hayvan refahı savunucusu Jen Swanson’ın yaratıcılığı sayesinde, bu barınak bağışlanan eşyaların alınmasına yönelik farklı bir yaklaşımdan yararlanıyor.

Hediyeci yardımcı olur Yüksek Öncelikli Bağış Öğelerini Alın

Peki Jen neyi farklı yapıyor? Barınağının en çok ihtiyaç duyduğu öğelerin paylaşılabilir bir dilek listesini oluşturmak için Giftster’ı kullanıyor.

Jen, Giftster’ı ilk kez kız kardeşi onu bebeğinin ilk doğum günü için bir doğum günü dilek listesi oluşturmak için kullandığında keşfetti. kendi 40’ı ileNS Doğum günü yaklaşırken Jen, kendisi için hediyeler yerine barınak için bir eşya listesi oluşturmak ve bunu ailesine ve arkadaşlarına göndermek için Giftster’ı kullanmaya karar verdi.

Destekçiler her zaman en çok hangi öğelere ihtiyaç duyulduğunu sorduğundan, Giftster insanlara en çok neye ihtiyaç duyulduğunu ve nereden satın alınacağını bildirmenin harika bir yoludur.

Bazı kâr amacı gütmeyen kuruluşlar dilek listeleri için Amazon’u kullansa da, özel ürünler genellikle Amazon’da bulunmaz veya başka yerlerde daha ucuza bulunabilir. Hediyeci çözüldü

Jen’in çeşitli web sitelerinden öğeleri tek bir sayfada kolayca derlemesine izin vererek bu sorun.

Jen şu anda Giftster dilek listesini sadece ailesi ve arkadaşlarıyla paylaşıyor olsa da, nihayetinde sosyal medya ile tanıtmayı planlıyor.

Harford County Humane Society, her yıl yaklaşık 4.500 hayvana yiyecek, barınak, sıcaklık, tıbbi bakım ve sevgi dolu ilgi sağlayan özel bir kar amacı gütmeyen kuruluştur. Ayrıca, hayvan kontrolü tarafından toplanan veya ele geçirilen hayvanlara bakmak için ilçe sözleşmesine sahiptirler. Jen Swanson ve ekibinin becerikliliği sayesinde Harford County Humane Society, topluluğunun evsiz ve istenmeyen hayvanları için bir fark yaratmaya devam ediyor. Bu kuruluş hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, şu adresi ziyaret edin: http://www.harfordshelter.org/.

insancıl logosu

KaydetmekKaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi