Lady Gaga ve Bradley Cooper’ın Aşk İlişkisi Hakkındaki Gerçek

Eğlence sektörü her zaman kısa bir zaman aralığında pek çok dedikoduya maruz kalmıştır. Son zamanlarda Selena Gomez ve Bill Murray hakkındaydı ve şimdi Lady Gaga ve Bradley Cooper. Bu asla bitmeyecek. Ama gerçekten çıkıyorlar mı? Yoksa aralarında bir şeyler mi oluyor? Hatta aralarındaki sürtüşmenin sebebinin bu olduğuna dair söylentiler bile var. Bradley Cooper ve Irina Shayk.

Kaynak: yahoo.com

Söylentiler büyük darbenin ardından başladı Bir yıldız doğdu film. Bradley Cooper ve Lady Gaga’nın başrollerini paylaştığı bir aşk hikayesi. İkisi arasındaki kimya başka bir seviyede. İnsanlar bunun sadece oyunculuk olduğuna inanmayı reddediyor. Onlara göre oyunculuk denilemeyecek kadar gerçekti! Cidden gibi mi??…

Ayrıca Okuyun: Selena Gomez ve Bill Murray Evleniyor mu?

Ve bu söylentiler Bradley Cooper ve Lady Gaga’nın “Shallow” ile Oscar’daki performansından sonra hızlandı. Performans o kadar samimi ve bağlantılıydı ki birçok hayran bunun hakkında tweet attı. Bazıları ikisini birden gönderiyor, bazıları eleştiriyordu. Her neyse, bunlar eğlence sektöründe dedikodular çıktığında her zaman olur, Önemli değil!

Lady Gaga ve Bradley Cooper

Kaynak: vanityfair.com

Bir kaynak PEOPLE’a (Amerika’nın en büyük dergisi) şunları söyledi: “Bradley ve Gaga’nın bir aşk ilişkisi olduğu hakkındaki söylentiler, özellikle sürekli seyahatlerinde yardımcı olmadı [promoting the film]” ve içeriden biri ekledi, “Gaga ile çok büyük ve ezici bir bağlantısı var, ancak tüm dünyanın hayatlarında gerçek bir aşk hikayesi olup olmayacağını görmek için erken ve bu hassas zamanda spekülasyon yapmak zor.”

Lady Gaga ve Bradley Cooper

Kaynak: vanityfair.com

En İyi Orijinal Şarkı ödülünü kazandıktan sonra Bradley Cooper, her zaman yanında olduğu için Irina Shayk’a teşekkür etti. “En çok da bir yıl boyunca bodrumumuzda yapmaya çalıştığım tüm müziğe bana katlandığı için Irina’ya teşekkür etmeliyim” dedi. “Çok teşekkürler. Teşekkürler.”

Lady Gaga ve Bradley Cooper

Kaynak: blackfilm.com

Artı son zamanlarda aktris Lady Gaga, ET ile Bradley Cooper arasındaki ilişkiyi anlattığı bir konuşma yaptı. Ona göre filmden elde ettiği en büyük ödül, yetenekli ve derinden saygı duyduğu birinin ömür boyu dostluğu.

Lady Gaga ve Bradley Cooper

Kaynak: varyete.com

Söylentiler hakkında soru sorulduğunda, Lady Gaga dramatik bir şekilde gözlerini devirdi ve “Her şeyden önce, sosyal medya açıkçası internetin tuvaleti ve pop kültürüne yaptığı şey berbat” dedi.

Lady Gaga ve Bradley Cooper

Kaynak:

İkisinin de iyi arkadaş olduklarını ve bu kadar yetenekli bir oyuncuyla aynı sahneyi paylaşmaktan onur duyduğunu aralarındaki meselelere açıklık getirdi. Onu çok övüyor. “O inanılmaz bir yönetmen ve bilirsiniz, beni daha iyi bir oyuncu yaptı” diye ekledi. Bir aktris ve harika bir şarkıcı olmasının yanı sıra, ticari markasıyla tanınır. Lady Gaga Kıyafetleri bu da onu ayrı tutuyor.

Lady Gaga ve Bradley Cooper

Kaynak: harpersbazaar.com

Daha sonra Oscar’daki performansı hakkında konuştu. “İnsanlar aşkı gördü ve bil bakalım ne oldu, bizim de görmeni istediğimiz buydu” dedi. Bu bir aşk şarkısı. Film, Bir yıldız doğdu, bu bir aşk hikayesi.” İnsanların o şarkıyla hissetmesini istediğiniz şekilde performans boyunca bağlantıda kalmamızın gerekli olduğunu söyledi. Ve sanırım, görevlerinde başarılı oldular. ziyaret edin moda dünyası daha fazla böyle trivia için


Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi