Lashana Lynch – Yeni Bir 007 James Bond Değil

Tahvil 25 55 yaşındaki franchise’dan yaklaşan bir film James Bond Filmleri. 8 Nisan 2020’de çıkacağı açıklandı. Ama şimdiden bir sürü söylenti ve spekülasyon var ve biraz daha büyük hale getirmek için koleksiyonlara bir söylenti daha eklendi.

Kaynak: elnuevodiario.com

Daniel Craig, Time Out ile yaptığı bir röportajda, “Spectre’dan sonra tekrar Bond oynamaktansa bileklerimi kesmeyi tercih ederim ve başka bir Bond filmi yapsaydım, bu sadece para için olurdu” dedi. Görünüşe göre karakteri oynamaktan pek hoşlanmamış. Bu muhtemelen onun son filmi ve bu çıktığında birçok aktris kadın başrolü kapmak istedi.

Ayrıca Okuyun: En Havalı ve En Son 10 Ünlü Çift: Eğlence Haberleri

Ancak raporlar yayınlandığında herkes seçim karşısında şok oldu, şüphesiz farklı ve muhteşemdi. Seçilmiş olan Lashana Lynch olarak Yeni 007.

Lashana Lynch

Kaynak: thenational.ae

Yine de James Bond rolünü oynamıyor. Sahneyi netleştirmek için Daily Mail, “O yeni Bond değil, MI6’dan ayrıldıktan sonra gizli ajan numarasını devralan yeni bir karakter” dedi.

Lashana Lynch

Kaynak: insider.com

İçeriden bir kaynak Daily Mail’e başlangıçta M’nin “İçeri gir, 007” dediği bir sahne olduğunu söyledi. ve güzel siyah kadın Lashana’da yürüyor. Ve sonra kaynak ekledi, “Bu bir patlamış mısır düşürme anı. Bond hâlâ Bond, ama onun yerini 007 olarak bu çarpıcı kadın aldı.” Burada Dünyanın En Güzel Siyah Kadınları.

Lashana Lynch

Kaynak: viagginews.info

Yani temelde, o sadece o gittikten sonra gizli ajan numarasını alan yeni karakter. MI6. Filmdeki adı Nomi olacak.

Lashana Lynch

Kaynak: forbes.com

Moda hakkında daha fazla bilgi için sitemizi ziyaret edin moda dünyası.


Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi