Miss Jamaika’dan Miss World 2019’a – Tony-Ann Singh

Miss Universe 2019 sonuçlarını hepimiz biliyoruz, şimdi Miss World 2019 sonuçlarını öğrenme zamanı.

14 Aralık – kesin sonuçların açıklandığı gün, ya da 69. Dünya Güzeli Yarışması’nın düzenlendiğini söyleyebilirsiniz. O zamana kadar, yeni bayan dünyasını tanımış olurdunuz – Bayan Toni-Ann Singh. Evet! Miss World’ün 69. güzellik yarışmasını Miss Jamaika kazandı.

Bu, tüm güzellik yarışmasının siyah kadınlar tarafından kazanıldığı tarihte ilk kez ve şunları da içeriyor: Bayan ABD, Miss Teen USA, Miss America, Miss Universe ve Miss World.

Herkes için gurur verici bir an. İlk olarak, Miss World Toni-Ann Singh kimdir bir bakalım mı? Ve sonra sizi miss world 2019’un güzel anlarından bazılarına götüreceğiz.

Kaynak: bfn.today

Toni-Ann Singh, tıp okuyup doktor olmayı planlayan 23 yaşında bir öğrencidir. O St. Thomas, Jamaika’da doğdu ve daha sonra Amerika Birleşik Devletleri’ne göç ettiler ve katıldı Florida Eyalet Üniversitesi.

Ayrıca Okuyun: Ve Kainat Güzeli 2019 Tacı Güney Afrika’nın Zozibini Tunzi’sine Gidiyor!

111 yarışmacıyı geride bırakarak Miss World’ü kazandı. Kasım 2019’da miss world yarışma öncesi etkinlikleri için Londra’ya geldi ve Top Model yarışmasında ilk 40’a girerek yetenek yarışmasını kazandı. Finaller 14 Aralık’ta ExCel Londra, dünya güzeli yarışmasını kazandığı yer. İki koşucu vardı, Ophely Mezino Fransa’nın ve Suman Rao Hindistan’ın.

Miss World Finalleri Sırasında En İyi Anlar:-

https://www.youtube.com/watch?v=3vaMFC0kJNk
Toni-Ann Shing’in Whitney Houston’ın ‘I Have Nothing’inin vokal performansını verdiği, performans o kadar büyüleyiciydi ki jürinin kalbini kazandı ve hatta şarkıcılık kariyerinde şansı olup olmadığını sordular, bunun için gidecek mi? ? Cevap verdi:Kapı açıksa. üzerinden geçeceğim.

EVET! Bu bir gif! #MissWorld2019 pic.twitter.com/TAAoYIk5eL

En sevimli an, kazananın açıklanmasıyla birlikte Nyekachi Douglas – Miss Nijerya’nın sevinçten havalara uçtuğu andı. Onun adına mutlu olduğu ifadelerinden belliydi. An şimdiden GIF’e dönüştü!

Dünya Güzeli Toni-Ann Singh

Kaynak: lancashiretelegraph.co.uk

En duygusal ve yürek burkan an ise taç giyme töreniydi. Toni-Ann Singh’in ifadesi saf ve memnuniyet vericiydi.

Kazandığını Twitter’da dışarıdaki her kıza anlamlı bir mesaj göndererek kutladı. Tweetinde şu başlık vardı – “St. Thomas, Jamaika’daki o küçük kıza ve dünyadaki tüm kızlara – lütfen kendinize inanın. Lütfen değerli olduğunuzu ve hayallerinizi gerçekleştirmeye muktedir olduğunuzu bilin. Bu taç benim değil senin. Bir AMACI var.”

Dünya Güzeli Toni-Ann Singh

Kaynak:reutersmedia.net

Yeni Miss World için planların ne olduğunu sorduğunda, “Bu fırsat için çok onurlu ve minnettarım ama hepsinden önemlisi yapılması gereken işi düşünüyorum ve bunu yapmak için platforma ve araçlara sahibim, oraya gitmeye ve çalışmaya hazırım. Heyecanlıyım!

Jamaika turizm bakanı Edmund Bartlett bile onu tebrik etti ve kazanmasının turizm sektörüne de bir ivme kazandıracağını söyledi. “dediJamaika dünya sahnesinde her büyük etki bıraktığında, hedefimize değer katıyor. Bunun nedeni, daha fazla insanın gidilecek yeri sorgulamasına ve adaya gelmek istemesidir.

O bir rol modelin mükemmel bir örneğidir. Galibiyetini kutlama şekli, kişiliği yumuşak kalpli ve değişim için tutkulu bir kadın olarak tanımlıyor.

moda dünyası Dileklerimle, Miss World Toni-Ann Singh’e çok tebrikler!Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi