Moda Endüstrisini Yöneten 8 Ünlü Çocuk

Ünlülerin bebeklerini giydirmek için takip ettiği trendler aklımızın ucundan bile geçmiyor. Çocukları, kelimenin tam anlamıyla, ebeveynlerinin moda stiline uyuyor. İster kendi kıyafetlerini ister ebeveynlerini seçsinler, görünüşü kusursuz bir şekilde öldürürler.

olmanın birçok avantajı var ünlü çocuklar, süslü kıyafetlerden süslü eve; her şey senin için var. Ancak bununla birlikte istenmeyen ilgi de gelir. Ne yaparsan yap ya da giyersen manşet olur ve ebeveynler bunu çok iyi bilir ve bu yüzden burada bu makaleyi okuyoruz.

Ünlü çocuklar nerede olurlarsa olsunlar, okulda, oyun alanında, ebeveynleriyle tatilde, hatta evde, en modaya uygun şekilde stillendirilirler. Çocukların çoğu, ebeveynlerinin stil yaklaşımını benimsemişken, sektörde kendi stil açıklamalarını yapan çocuklar da var.

Öyleyse aşağı kaydıralım ve takip edelim Ünlü Çocuk Modası bizim çocuklar için. Medyanın dikkatini çekmeyecekler ama en azından moda anlayışımızı kıskanan bazı kıskanç anneler olacak (Haha!).

Kuzey Batı

Kaynak: google-image

Kim Kardashian’ın büyük kızı North West, modayı her zaman ilk önceliği yaptı, tamam belki annesi vardı! Ama yine de, büyük çocuk modası hedeflerini verdiği gerçeğini değiştirmiyor. Hala altı yaşında ve çocuk moda endüstrisini yeni bir seviyeye taşıyor. Büyüyünce senaryo ne olacak? İşte en özel moda kıyafetlerinden bazıları Taimur Ali Khan Pataudi.

Harper Seven Beckham

ünlü çocuklar

Kaynak: google-image

kızı futbolcu David Beckham ve moda tasarımcısı Victoria Beckham, sık sık annesinin şovlarının ön sırasında ultra havalı babasıyla birlikte görülüyor. O mekanda oturabilmek için şık ve modaya uygun olmanız gerekiyor! Ve bu şey, giydiği topluluklarla mükemmel bir şekilde tanımlanıyor. Tasarımcı anneye sahip olmanın avantajları! Şanslı o.

Shiloh Jolie Pitt

ünlü çocuklar

Kaynak: google-image

O büyük cesarete ve açıklanamaz moda anlayışına sahip çocuk. Bradd Pitt ve Angelina Jolie’nin ilk biyolojik kızı Shiloh Jolie-Pitt, sık sık kırmızı halıda görülüyor ve açıkçası neden orada olmasın ki? Sektörde değerli yeri olan bir anne babanın çocuğudur. Çocukluğundan genç yaşına kadar (evet artık bir ergen!), kardeşleriyle birlikte her zaman kamuflajlı pantolonlar, bantlı tişörtler, parlak spor ayakkabılar vs. hatta takım elbise giydiği görülüyor.

Suri Gezisi

ünlü çocuklar

Kaynak: google-image

Suri Cruise artık 13 yaşında. Zaman uçuyor! Çocuk moda endüstrisinin kurallarını belirtmekte daha az değil. Çocukluğundan beri her zaman moda olmuştur. Ama son zamanlarda ona baktınız mı, o kadar büyümüş görünüyor ki, moda anlayışı bile iyileşmeyle birlikte gelişti. Tom Cruise ve Katie Holmes’un genleri gerçekten iyi çalışıyor.

Gerçek Thompson

ünlü çocuklar

Kaynak: google-image

Khloe Kardashian’ın kızı True Thompson, 2018’de 1 yaşına girdi. Annesi, fotoğrafını kalp şeklinde güneş gözlükleri ve kafa sargısıyla sevimli bir tulum içinde yayınladı. Sonuçta, o büyüleyici görünüyordu. 1 yaşındaki bir çocuk nasıl bu kadar mükemmel bir görünüme sahip olabilir? Bu kesinlikle genetik nedeniyle. Annesinin adını yakacak.

Ayrıca Okuyun: 20’li ve 30’lu Yaşlarında Hollywood’daki Ünlü Sarışın Aktrisler

Prens George

ünlü çocuklar

Kaynak: google-image

Diğer Hollywood ünlüleri modayı dile getirirken, kraliyet prensimiz onlardan daha az değil. O, bir sürü tatlılık ve mükemmel moda anlayışı olan küçük bir paket. Çocukluğundan itibaren, ister okul ister aile pikniği olsun, duruma göre şık bir görünüm taşıdı. Büyüdükten sonra birçok kızın kalbini çalacak.

Ava Phillippe

ünlü çocuklar

Kaynak: google-image

Bu 19 yaşındaki velet çok güzelleşti. Kendi moda stiline sahip! (Umarım onu ​​bir iki günlüğüne ödünç alabiliriz!). Ne giyerse giysin, maksi bir elbise ya da gündelik bir kot üst görünüm, her zaman hazırdır – kusursuz bir şekilde moda anlayışını gösterir. Draper James’i annesi Reese Witherspoon’dan hediye olarak alıp almadığını hiç merak ettiniz mi?

Romeo Beckham

ünlü çocuklar

Kaynak: google-image

Ablası gibi o da moda çizgisinin önünde. Bu 16 yaşındaki çocuk kendi moda açıklamasını yapıyor. Çocukluğundan beri hep insanları etkileyeceği tarzda giyinirdi. Bu çok zahmetsizce! Süper babası David’in bakışlarını çalıyor ama bu onun hakkı, değil mi?

Yani, yukarıda moda endüstrisini oldukça iyi yöneten sekiz ünlü çocuk vardı ve sanırım çocuğumuzun takip edeceği biri var(haha!). Moda endüstrisi hakkında daha fazla bilgi için, adresini ziyaret edin. modailgi.


Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi