Mükemmel Uyum Tişört ve Daha İyi Temel Parçalar

[ad_1]

“İyi bir basic T-Shirt bulmak neden imkansız?”

…SANVT fikri doğduğunda kendimize sorduğumuz soru buydu. Bizim için harika bir tişört arayışı yıllardır bizi rahatsız ediyor. Doğru fiyata harika bir uyum ile iyi yapılmış bir tane bulmak imkansız görünüyordu. Bu zorluğun sadece T-Shirt’lere özel olmadığını fark ettik. Genel olarak temel giysiler için tüketicilere yalnızca iki seçenek kalıyor gibi görünüyor: High Street Mağazaları’ndan son derece düşük kaliteli temel ürünler veya lüks markalardan pahalı markalı temel ürünler. Adil bir fiyata daha iyi yapılmış temelleri bulmak imkansız görünüyor.

DAHA İYİ YAPILMIŞ TEMEL ÜRÜNLER VE UYGUN FİYATLAR

SANVT’de, mükemmel T-Shirt arayışıyla başladık ve kademeli olarak yalnızca çevrimiçi olarak sunulan kısa ve öz bir premium gardırop temelleri koleksiyonu geliştireceğiz. Hedefimiz, basit şeyleri olağanüstü iyi yapmaktır. Sadece en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz ve Avrupa’nın en iyi fabrikalarıyla çalışıyoruz. Sanvt geleneksel bir lüks marka değil: kalitenin uygun fiyatlı olması gerektiğine inanıyoruz. İç maliyetleri düşük tutarak, yenilikçi iş modelimiz, geleneksel perakende fiyatlarının çok altında lüks giyim sunmamızı sağlıyor.

ALMANYA’DA TASARLANMIŞTIR. AVRUPA’DA YAPILMIŞTIR.

SANVT, merkezi Almanya’nın Münih kentinde bulunan bir moda girişimidir. Ancak, Avrupa’daki zanaatkarlar, yapımcılar ve tasarımcılarla işbirliği yapıyoruz. En önemlisi, müşterilerimizle sürekli işbirliği yapacağız. Mükemmel giysi arayışını yalnızca nihai sonuç olarak değil, bir yolculuk olarak anlıyoruz. Bu nedenle ürün geliştirmemiz asla durmayacaktır. Geçmiş deneyimlerden öğrenerek ve müşteri geri bildirimlerini dinleyerek, ürünlerimizi her sürümde veya yeni üretim çalışmasında iyileştirmeyi amaçlıyoruz. Bu, SANVT’nin her giysisinin bir öncekinden daha iyi olacağından emin olabileceğiniz anlamına gelir.

Portekiz, Barcelos yakınlarındaki T-Shirt Fabrikamızdan görüntüler


[ad_2]
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Satış Temsilcisi