Noel’in Şükran Günü’nü ele geçirmediğinden nasıl emin olunur?

Giftster hakkında yaptığım tüm konuşmalardan sonra, Noel’in en sevdiğim tatil olduğunu düşünebilirsiniz. Gerçek şu ki, Şükran Günü kalbimde o yeri tutuyor ve diğerleri gibi, yılın bu zamanında en sevdiğim tatilin bir kenara itilmesine üzülüyorum. Kasım ayındayız ve Cadılar Bayramı yeni bitiyor ve perakendeciler şimdiden salonları döşemeye başladılar.

…iç çekmek…

Alışverişime başlamak ve evimi dekore etmek için Şükran Günü sonrasını sabırla beklemekle yetinirken, yine de olabildiğince erken organize olmaktan yanayım. Ve Giftster ile, yılın en sevdiğim zamanını ezici bir şekilde ele geçirmeden tatil ördeklerimi arka arkaya alabilirim. İşte bunu nasıl yaparım.

1. Yapılacaklar listemden listemi kontrol et

Giftster benim için tüm yıl boyunca kullanılabilen bir araç, bu yüzden şimdiden tatil listeme iyi bir başlangıç ​​yaptım. Yine de, aşağıdaki birkaç adımla kişisel listemin tatile hazır olduğundan emin olmak isterim:

  • Liste adımı güncelleyin ve bu yıl için olduğunu unutmayın.
  • Listelenen öğelerin makul miktarda (en az 10) olup olmadığını kontrol edin.
  • Hediye tercihi profilime hızlıca göz atın ve gerekli değişiklikleri yapın.
  • Listemin, ihtiyaç duyduğum tüm gruplarla paylaşılıp paylaşılmadığını iki kez kontrol edin.

Sonra ay geçtikçe, eklemek istediğim bir şey görürsem, zaten yapılmış bu listeye kolayca ekleyebilirim.

2. Alt Listeleri de hazırlayın

Oğullarım daha büyük ve kendi dilek listelerini güncelleme konusunda oldukça iyiler ama yine de kızım için bir liste yapmam gerekiyor. Oğlanlara listelerinde biraz zaman geçirmeleri gerektiğini hatırlatırım ve Küçük Hanım’ın listesine en az birkaç öğe ekliyorum. makul ve düşünceli dilek listeleri.

3. Gruplarıma herkesin dahil edildiğinden emin olun

Bu yıl aileye herhangi bir ekleme oldu mu? Kaldırılması gereken biri var mı? Bu, yönettiğim gruplara bir göz attığımda ve grupta olması gereken herkesin grupta olduğundan emin olduğum zamandır.

4. Bu yılki Gizli Noel Baba alışverişini kurun

Grubumun düzene girdiğini öğrendiğimde, bu yılki Gizli Noel Baba’yı kurarım. Bu şekilde, başka biri alışverişe başlamak isterse yapabilir (yine de birkaç hafta bekleyecek olsam da).

5. Başkaları için mağazadaki herkesin listelerine göz atın

Yakın zamanda alışveriş yapma planım olmasa da, vermek istediğim hediyeleri başkalarının listelerinden kimsenin kapmayacağından da emin olmak istiyorum. Grubunuz tarafından yapılan listelere hızlıca göz atın ve vermek istediğinizi bildiğiniz tüm öğeleri ayrılmış olarak işaretleyin. Bunları alışveriş listenize ekleyeceğiz ve hazır olduğunuzda satın alabilirsiniz. Listelere bakarken, güncellenmemiş listeler varsa, listeyi güncellemesini isteyen kişiye bir hatırlatıcı gönderin.

Ve aynen böyle, kendini organize ettin. Artık Şükran Günü menünüz ve şenlikleriniz üzerinde çalışabilirsiniz!

Ve ailemiz için hindiye isim vermek de buna dahildir.

Şükran Günü kutlu olsun!!Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi