Öğretmen İstek Listeleri Kolaylaştırıldı

Ebeveynler okul malzemeleri listelerinde satın aldıkları eşyaları kontrol ederken, öğretmenler okul yılı için hala ihtiyaç duyulan şeylerin listelerini yapıyorlar. Bunlar, sınıfın yıl boyunca daha iyi çalışmasına yardımcı olan günlük sarf malzemeleri veya daha büyük öğeler, hatta yıl ortasında malzeme yenilemeleri olabilir.

Öğretmenler – Giftster arkanızda! Ebeveynlerin en çok hangi öğelere ihtiyaç duyduklarını bilmelerine yardımcı olmak için sınıf istek listenizi nasıl oluşturacağınız ve paylaşacağınız aşağıda açıklanmıştır.

1 – Okul yılı için yeni bir liste başlatın

Giftster hesabınızda oturum açın ve Listelerim altındaki Yeni Liste’ye tıklayın. Henüz bir Giftster hesabınız yoksa, bir tane oluşturmak için burayı tıklayın (ücretsizdir!).

2 – Yeni oluşturduğunuz listenize bir ad verin

Listeniz için istediğiniz kadar açıklayıcı bir ad seçin. Hatta Bayan Evans 2019-20 kadar basit olabilir.

3 – Liste gizliliğinizi ayarlayın

Bu, liste gizlilik ayarlarının en sevdiğim kullanımlarından biridir. Liste gizliliğinizi şu şekilde ayarlayın: Kasıköğesini seçin, ardından Numara liste arama seçenekleri altında. Bu, bazı liste gizliliğini korurken (kimse onu arayıp bulamayacak) listenizin bağlantısını istediğiniz kişiyle paylaşmanıza izin verecek ve ebeveynlerin, istek listenizi görüntülemesine ve ihtiyaç duymadan istek listenizden alışveriş yapmasına izin verecektir. Giftster hesabı oluşturun. Bu mükemmel bir uyum!

4 – İstek listenize öğeler ekleyin

Gerçek eğlence şimdi başlıyor! Listemizi kullanarak çevrimiçi öğelere bağlantılar ekleyerek listenizi oluşturun. Gidip getirmek özelliği veya öğeleri manuel olarak listeleyin. Hatta çevrimiçi olmayan veya ebeveynlerin evlerinde bulabilecekleri ihtiyaç duyabileceğiniz öğeleri bile (projeler için geri dönüştürülmüş ürünler; tahıl kutuları, kağıt havlu ruloları, eski boya kalemleri, ayakkabı kutuları ve daha fazlasını düşünün) dahil edebilirsiniz. Listelediğiniz herhangi bir ürün için istediğiniz miktarı belirtebilirsiniz.

5 – Bağlantıyı listenize paylaşın

Ebeveynlerle yaptığınız tüm iletişimlerinizde listenizin bağlantısını ekleyin: haftalık notlar, haber bültenleri, web siteleri, vb. Ebeveynler, Giftster hesapları olmasa bile listenizden alışveriş yapabilir.

6 – Listenizi tüm yıl güncelleyin ve kullanın

Giftster’ı bir kez kurup ömür boyu kullanabilmenizi seviyoruz. Tüm okul yılı için ihtiyacınız olan öğeleri ekleyin.

Bugün sınıf dilek listenizi oluşturun! Her zaman ihtiyaç duyduğunuz sınıf öğelerini bizimle paylaşın Facebook ve Instagram. Umarız harika bir okul yılı geçirirsiniz!Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi