ÖZEL: Noel Baba Talks Giftster

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, bir röportaj gözümden kaçtı: Noel Baba ile dilek listeleri ve Giftster hakkında bir sohbet. Harika Yönetici Asistanı Elf Stephanie’den büyük adama, programında bir iptal olduğunu ve benimle sohbet etmek için zamanı olduğunu söyleyen bir telefon aldığımda ne kadar şaşırdığımı ve heyecanımı hayal edebilirsiniz. Gün için sahip olduğum her şeyi hızla yeniden düzenledim, röportaj için tüm soruları topladım ve görüntülü sohbetimiz sırasında yudumlamak için bir fincan kakao yaptım (kısa bir süre olduğu için Kuzey Kutbu’na bir uçuş yapamadım. yüz yüze görüşme).

İyi günler Noel Baba! Sana Noel Baba diyebilir miyim yoksa Bay Claus’u mu tercih edersin?

Merhaba! Noel Baba gayet iyi. Bay Claus benim babam.

Bugün benimle konuşmak için zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Eminim Kuzey Kutbu’nda işler giderek yoğunlaşmaktadır.

Ah benim evet. Çocuklar okula geri döndüklerinde işler gerçekten hareket etmeye başlar. Tüm departman liderlerimiz, geçen yıldan bu yana nelerin yeni olduğu, hangi klasik oyuncakların hala büyük ilgi gördüğü (Lincoln Günlükleri, Legolar ve Play-Doh’un modası asla geçmez) ve ihtiyaç duyduğumuz yerler hakkında raporlarını oluşturmak için aylarca çalıştı. güvertede ekstra eller (genellikle elektronik departmanımızda). Kuzey Kutbu’ndaki herkesin desteği olmadan Noel arifesinde yaptığım şeyi asla yapamazdım. Herkesin bir işi vardır ve her Noel teslimatını şimdiye kadarki en iyi hale getirmek için yorulmadan çalışır.

Çocukların dilek listelerini doğrudan sizinle paylaşmaları yıllardır bizim pozisyonumuz olmuştur, ancak tam istek listeleri Giftster’da aileleriyle paylaşılmalıdır. Buna katılıyor musunuz?

Evet! Bir süredir çok iyi çalışan bir sistemim var ve en iyisinin doğrudan çocuklardan haber almak olduğunu düşünüyorum. İsterlerse beni ziyaret edebilirler veya Kuzey Kutbu’na bir mektup gönderebilirler. Bu aynı zamanda yaramaz ve güzel listelerimi derlememe de yardımcı oluyor (benim güzel listem her zaman yaramaz listemden çok daha uzundur).

Ancak ebeveynler, çocukların Giftster listelerinde bana yardımcı olabilir. Çocuklarının benimle paylaştığı bir dileği olduğunu biliyorlarsa ve bunu Giftster istek listesine ekledilerse, bana bir iyilik yapın ve büyükanne ve büyükbabaların, teyzelerin ve amcaların onlara aynı hediyeyi getirmemesi için ayrılmış olarak işaretleyin. Elflerim her şeyi doğru yapmak için gece gündüz çalışıyor ve başkalarından tekrarlanan hediyeler vermelerini istemiyorum.

Yani Giftster’ı çocuklara hediye getirmek için kullanmıyorsunuz, ancak Giftster’ı kişisel hediye vermek için mi kullanıyorsunuz?

Kesinlikle yaparım! Bayan Claus, kurabiye kalıpları konusunda çok titizdir ve Giftster, elinde olmayan bazılarını ona vermeme yardım etti. Elflerden ona hediye yapmalarını istediğimde atölyede çok sinsi olmam gerekiyor. Geçen yıl ona, ağaç ustamız Devon’ın yaptığı Noel ağaçları ve kar taneleri ile oyulmuş özel bir ahşap oklava verdim. Bayan Claus çok memnun oldu ve şimdiden tatil için pişirmeye başladı. Oklava onun en önemli aracı oldu.

Ah! Bayan Claus ayrıca dünyanın her yerinden tarih ve gelenekler hakkında okumayı sever. Bazen, onun Giftster listesindeki kitapları ayıracağım ve seyahat ederken onları alacağım, böylece doğum günü için oyunun önünde olacağım.

Kendi dilek listenizde listelediğiniz şeylerden bazıları nelerdir?

Almayı en sevdiğim hediyelerden biri çoraplar! Ağır çizmelerim yüzünden yıl boyunca pek çok şey yaşadım ve Bayan Claus her zaman böyle güzel örgü çoraplar yapar. Bir yıl, bana gökkuşağı çizgili birkaç takım yaptı! Sadece renkli çorapları seviyorum. Ayrıca çapraz bulmacaları, kelime aramaları ve Sudoku’yu da seviyorum ve çorabımda sık sık yeni bulmaca kitapları buluyorum.

Çoraplardan bahsetmişken, Bayan Claus’un çorabına ne koyacağınıza nasıl karar veriyorsunuz?

Giftster’daki hediye tercihlerine bakmayı seviyorum, bu yüzden onu hangi küçük eşyalarla şaşırtabileceğim hakkında bir fikrim var. Genellikle farklı şekerler ekliyorum. Bayan Claus iyi bir nane şekerine sahiptir ve yiyecek hediyelerine odaklanan elflerimiz onun için küçük teneke nane şekerleri yapmak için çalışırlar. Ayrıca karamela veya meyankökü şekerlerini de sevip sevmediğini asla hatırlayamıyorum, bu yüzden tercihlerini kontrol ettiğimden emin oluyorum.

Giftster’da Gizli Noel Baba adında bir özelliğimiz var. Kuzey Kutbu’nda hediye alışverişi için Gizli Noel Baba kullanan var mı?

Ho ho ho! Evet! Ho Ho HO! Bize bol bol gülme getiriyor! Bunun bir “gizli ben” değiş tokuşu olduğu konusunda şaka yapıyorum. Merhaba! Merhaba! HAYIR! Kuzey Kutbu’ndaki atölyelerde bulunan tüm elfleri, ren geyiği olan ahırları, tüm ofis personelini ve tabii ki ren geyiklerini (paketleme için biraz yardıma ihtiyaçları olsa da) dahil ediyoruz. En iyi hediye verenlerden bazıları Donner, operasyonlarımız elf, Stephen, Esme tekstilde… bir düşünün, Giftster o kadar büyük bir yardımcı ki grupta kötü bir hediye veren yok! Belki ben hariç. Hediye alışverişi hediyelerimiz için bana en iyi hediye fikirlerine rehberlik edecek Giftster dilek listesine sahip olduğum için herkes her zaman çok mutludur. Elflere ve Bayan Claus’a ne kadar güvendiğimi hiç bilmiyordum, ta ki her şeyi kendi başıma vermek için bir hediye üzerinde çalışmak zorunda kalana kadar. Giftster’ı kullanmaya başlamadan bir yıl önce, Cupid fıstık ezmeli yulaf ezmeli atıştırmalıklar vermiştim ve onun fındık alerjisini tamamen unutmuştum. Oh – ve sonra Oscar’a üç beden büyük bir kazak verdiğim yıl vardı. Giftster kesinlikle daha iyi hediyeler vermeme yardımcı oldu.

Giftster’ı mobil cihazınızda mı yoksa bilgisayarınız üzerinden mi kullanmayı tercih edersiniz?

En bilgili akıllı telefon kullanıcısı değilim, bu yüzden istek listemi bilgisayarım aracılığıyla güncellemeyi seviyorum. Ama baş denizcim Andrew, Rudolph ile birlikte cihazlarının asları. Dışarı çıktığımızda listemi güncellememe yardımcı oluyorlar ve hatta listeme eklenecek öğelerin fotoğraflarını bile çekiyorlar. Ve bazen Bayan Claus’un listesinde de önerilecek fikirler buluyoruz.

Sana sahipken son bir soru: ne tür
Noel arifesinde evleri ziyaret ettiğinizde süt ve kurabiye tercih eder misiniz?

Oh, bu soruyu her zaman alıyorum, ho ho ho! Ziyaret ettiğim evde hangi kurabiye ve sütün tadını çıkarsa atıştırmayı seviyorum. Çok fazla çeşitlilik var! Her ev her zaman bir diğerinden biraz farklıdır ve sanki bütün gece boyunca milyonlarca küçük hediye alıyormuşum gibi.

Zaman ayırdığın için çok teşekkür ederim Noel Baba! Umarım harika bir tatil geçirirsiniz!

Ho ho ho! Teşekkürler, Aimée. İyi çalışmaya devam edin. Güzel listemde görüşmek üzere.

*************************

Noel Baba ve ekibi, her seferinde hediyeleri doğru almak için özenle çalışır ve Giftster’da biz de aynısını yapmanıza yardımcı olmak için çalışırız. Ücretsiz Giftster hesabınızı bugün oluşturun.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi