Selena Gomez ve Bill Murray Evlilik Gerçeği

Fransa’nın Cannes kentinde düzenlenen Cannes Film Festivali’ni kim bilmez? Her Aktör/Oyuncu Cannes Film Festivali’ne katılmayı hayal eder. Dünyanın her yerinden yeni filmlerin ve belgesellerin ön izlemesini yapan uluslararası bir film festivalidir. Cannes Film Festivali her zaman birçok yıldızın ve filmin cazibe merkezi olmuştur.

Yakın zamanda Cannes Film Festivali 14-25 Mayıs 2019 tarihleri ​​arasında gerçekleştirildi. Cannes Film Festivali’ne çok sayıda yıldız, hem partneri hem de başrol oyuncuları ile muhteşem ve seçkin kıyafetleriyle katıldı.

Kaynak:eonline.com

Ayrıca Okuyun: Uzun Kadınlar ve Kısa Kadınlar: Boy Çiftler İçin Gerçekten Önemli mi?

Bu yıl Cannes Film Festivali’nde şaşırtıcı bir şey oldu. selena Gomez, başarılı pop şarkıcısı ve bir aktris Cannes’a ilk kez katılıyor. Yardımcı yıldızlarıyla birlikte yeni filmi “The Dead Don’t Die”ın tanıtımını yapmak için buradaydı.

Kırmızı Halı’da Louis Vuitton’dan genel Beyaz renkte bir kıyafet ve BVLGARI’dan Mücevherat ile göründü. Kedi gözü makyajı ve kırmızı ruju ile şık kabarıklığıyla tamamen muhteşem ve klas görünüyordu. Kullanılan makyaj ürünleri Marc Jacobs’tandı.

Ertesi gün, Cannes’a zarif bir şekilde taşıdığı Chanel’den bir Mavi Pantolonlu Takım elbise içinde görüldü.

  Selena Gomez ve Bill Murray

Kaynak: direct.pl

Görünüşünün yanı sıra, komedyen, oyuncu ve yazar Bill Murray ile olan sevgi dolu varlığı çoğumuzu cezbetti. Birbirleriyle harika bir şirkete sahip oldukları görüldü. Ve fotoğrafçılar tatlı anlarını makaralarına çekmekten başka yardımcı olabilir. Tüm bunlar olurken bir dönem Bill Murray, Selena Gomez’in kulağına bir şeyler fısıldadı. Sorulduğunda, “Ne dediğimi hatırlamıyorum. Onu rahatlatmaya çalışıyordum.”

Kırmızı halıdan sonra Selena Gomez, Cannes’dan ve Bill Murray’den de bazı fotoğraflarını topladı ve Instagram’da “Cannes’da ilk seferim! Jim ve tüm oyuncu kadrosuyla birlikte bu filmin bir parçası olmaktan onur duyuyorum.

Bu arada, Bill Murray ve ben evleniyoruz.”

  Selena Gomez ve Bill Murray

Kaynak:vanityfair.com

Hayranları, gönderisinden ve özellikle de Altyazısından sonra çıldırdı. Belli ki (veya umarım??) Şaka yapıyor, neden bu kadar ciddi dikizlemeler! Bazı hayranlar tamamen nakliye yapıyordu Selena Gomez ve Bill Murray bazıları onunla alay ederken birlikte. Belki de Selena’nın sosyal medyayı fazla kullanmamasının sebeplerinden biri de buydu. Hatta son zamanlarda “Korkunç” olarak söyledi.

Bill Murray, Vanity Fair’e verdiği röportajda Selena Gomez hakkındaki görüşlerini dile getirdi. Selena Gomez’in doğal ve temiz kalpli olmasını sevdiğini söyledi. Miley Cyrus gibi Selena Gomez’in de durum ne olursa olsun sayısız sorunla mücadele ettiğini söyledi. Şöhretini çocukluktan günümüze kadar yaşattı. Ve sıska olmanın gerekli olmadığını söyleyerek genç kızları motive ediyor. Ne istersen ye ve mutlu ol. Onu korumak için koruması gibi davrandığını söyledi.

  Selena Gomez ve Bill Murray

Kaynak:gofugyourself.com

Yani gerçekten evleniyorlar mı, evlenmiyorlar mı? Kim bilir? Muhtemelen hayır (umarım sadece şaka yapıyordur) ama eğer öyleyse, o zaman gönderi yapan birçok hayranı var Selena Gomez ve Bill Murray her şey gibi birlikte. Onlar için iyi bir haber olurdu.


Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi