Sizin İçin En İyi 9 Makyaj Fırçası Seti (Makyajınızı Kusursuz Şekilde Uygulayın)

b’ye sahip olacaksınest of makyaj ürünleri, fVurgulayıcı için rom astarı, ama bu kadar mı? Unuttuğun bir şey var mı? Size hatırlatmama izin verin, bu makyaj fırçası seti. Makyaj fırça setleri çoğumuzun ihmal ettiği şeydir.

Her fırçanın yapacak bir işi vardır, bazıları koyu halkalarınızı ve lekelerinizi gizler, bazıları ise bunları elde etmenize yardımcı olur. buğulu gözler. Bu yazıda size fırça çeşitlerini ve en iyi makyaj fırça setlerinden birkaçını anlatacağız.

Fırça setlerine geçmeden önce, işte türler makyaj fırçaları. (Halihazırda biliyor olma ihtimaliniz var. Cevabınız evet ise doğrudan ürünlere gidebilirsiniz. Bilmiyorsanız okumaya devam edin!)

kaynak: buzzfeed.com

Yukarıdaki görüntü, makyaj için en sık kullanılan fırçaları ve işlevselliğini açıklamaktadır. Kaş ve göz farından allık ve bronzlaştırıcıya kadar makyajın her parçası için nasıl farklı fırçalar olduğunu gördünüz.

Makyaj fırçası setini alırken mutlaka saçın kalitesini kontrol etmelisiniz. Her üretici veya üretici farklı tipte kıllar. Boşta kalan makyaj fırçası, yüzünüzü incitmeyecek veya çizmeyecek yumuşak uçlara sahip olacaktır. Bu yüzden her zaman unutmayın, maliyetin fırçanın yumuşaklığıyla hiçbir ilgisi yoktur.

Çevrimiçi satın alıyorsanız, kullanılan malzeme hakkında bilgi edinmek için müşteri incelemelerini ve ürün açıklamasını kontrol edin. Burada, bir tane satın almanıza yardımcı olacak en iyi makyaj fırçalarından birkaçını topladık.

En İyi Makyaj Fırça Setleri

14 Parça Makyaj Fırça Setien iyi-makyaj-fırça-setleri

kaynak: instyle.com

Amazon’un en çok satan makyaj fırçası seti, pembe altın rengiyle BS-Mall’den. 9’u kullanım amaçlı olmak üzere toplam 14 fırçası vardır. göz makyajı ve tüm yüz için dinlenin. Bu fırçaların nasıl kullanılacağı konusunda şüpheniz varsa, detaylı ürün açıklama bölümünde fırçaların işlevselliğini sağlamışlardır. Birinci sınıf sentetik elyaftan yapılmış olup, en yumuşak fırça uçlarına sahiptir.

Eksiksiz Temel Makyaj Fırça Setien iyi-makyaj-fırça-setleri

kaynak: tiendamia.com

Bütün bir fırça setine mi ihtiyacınız var? BESTOPE’dan 20 parça fırça setini kontrol edin. 7 temel fırçaya, 8 göz farı fırçasına ve kirpik ve kaşlar için 5 diğer fırçaya sahiptir. Süper yumuşak kıllarla şampanya altın renginde kanonik bir tutamağa sahiptir. Bu kit kesinlikle günlük makyaj ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Oval Diş Fırçası Makyaj Setien iyi-makyaj-fırça-setleri

kaynak: amazon.com

Oval bir diş fırçası makyaj seti mi arıyorsunuz? İşte Yoseng’den bir tane, zulüm içermeyen liflere ve cilde pürüzsüz bir makyaj uygulaması için tasarlanmış kıvrımlara sahip. Fondöten, kapatıcı, göz farı, bronzlaştırıcı, allık ve hatta aydınlatıcı uygulamak için 10 farklı fırçası vardır. Uygulamak için ‘it ve çek’ yöntemini ve karıştırmak için dairesel hareketi kullanmanız gerekir.

Yeşim Yeşili 8 Parça Makyaj Fırça Seti

en iyi makyaj fırçası setleri

kaynak: pinterest.com

Bu, Eigshow’un toplam vegan ürünüdür. Fırça seti yeşim yeşili rengindedir ve 3 temel fırça, üç göz farı fırçası, açılı bir eyeliner fırçası ve bir kapatıcı fırçasına sahiptir. Taşıması, kullanması ve yıkaması kolaydır. Bu, süper yumuşak kıllara sahip olduğu ve yüksek kalitede olduğu için hediye için en iyisidir.

Temel Makyaj Blender Fırça Setien iyi makyaj fırçası setleri

kaynak: allbeauty.com

Blender mi arıyorsunuz? İşte sizin için mükemmel bir blender fırçası seti. Bir de yumuşak süngeri var. Makyajı uygulayın ve Real Techniques’in makyaj blender fırçası seti ile karıştırın. Süper yumuşak kıllara sahiptirler ve kusursuz makyaj yapmanıza yardımcı olurlar.

Çevre Dostu Makyaj Fırça Seti

en iyi makyaj fırçası setleri

kaynak: shopee.co.id

Bir tane daha temel makyaj 5’li fırça seti, bu Ecotools’tan. Adından da anlaşılacağı gibi tamamen çevre dostu bir makyaj fırçası setidir. Ürünleri %20 pamuk ve %80 bambu lifleri ile geri dönüştürülmüş alüminyum ve plastikten yapılmıştır. Paket, açılı fondöten fırçası, kapatıcı fırçası, göz farı fırçası, açılı astar fırçası ve allık fırçası içerir.

Sihirli Değnek Makyaj Fırça Seti

en iyi makyaj fırçası setleri

kaynak: amazon.com

Harry Potter hayranı mısınız? Size bir sürprizimiz var. İşte tüm çömlekçi hayranları için sihirli değnek makyaj fırçaları. Dumbledore’un asası ve Potter’ın asası var. Vücudunun yanı sıra teninize çok yakışacak yumuşak kıllara sahiptir. Bu göz farı fırçalarıyla muhteşem bir göz makyajı görünümüne sahip olmak için ihtiyacınız olan tek şey bir İsviçre ve fiske hareketi.

Göz Farı Fırçaları

en iyi makyaj fırçası setleri

kaynak: ebayimg.com

Ne düşünüyorsun, kaç tane göz makyajı fırçası var? Toplamda 12! Evet, kusursuz bir göz makyajı görünümüne sahip olmak için bu kadar çok fırça var. Göz farından eyeliner’a kadar her fırçayı bu pakette bulacaksınız. Qivange ürünü, listedeki (ve belki de Amazon) en iyi göz farı fırçalarından biridir.

Ayrıca Okuyun: Makyaj Satın Almadan Önce Dikkate Alınması Gereken 5 Şey

Bebek Makyaj Fırça Setien iyi-makyaj-fırça-setleri

kaynak: accesoriosmexicali.com

Kadınlar neden tüm eğlenceye sahip olmalı? Bebeğiniz kendi makyaj fırçası setini mi talep ediyor? Bunu ona Rongji Mücevherat’tan al. Çevre dostu bileşenlerle yapılmış Yıldızlararası bebek makyaj fırçası setidir. Artı noktası, ince dokulu ve yumuşak dokunuşlu tahriş edici olmayan sentetik elyafa sahip olmasıdır. Kısacası, bebeğinizin cildi için tamamen güvenlidir.

en iyi-makyaj-fırça-setleri

kaynak: meredithcorp.io

Makyaj Uygulama Becerilerini Fırçalayın:

Kusursuz makyaj uygulaması için kitinizde bulunması gereken en iyi makyaj fırçaları bunlardı. Söylendiği gibi, her zaman yumuşak kılları arayın ve ihtiyacınız olan fırçanın türünü bilin. Bunları YouTube’da nasıl kullanacağınızla ilgili eğitim videosunu alacaksınız. Makyaj eğitimleri ve cilt bakımı rutini için şu adresi ziyaret edin: moda dünyası.


Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi