Son Dakika Noel Alışverişinde Yapılması ve Yapılmaması Gereken 6 Şey

Noel’den önceki son hafta sonu! Giftster kullandığınız ve tüm alışverişleriniz bittiği için rahatlıyor, ailenizle vakit geçiriyor musunuz? Yoksa mağaza sıralarını göze alıyor, bir gecede nakliyeyi seçiyor ve en iyisini mi umuyorsunuz? Giftster kullanıyorsanız, arkanızdayız! İşte, hediyeleri doğru bir şekilde almaya devam etmenize yardımcı olacak son dakika Noel alışverişi için yapmam ve yapmamam gereken 6 şey.

Yapın: Bir hediye kartı verin.

Yapmayın: Cüzdanınızdan para çekin ve bunun sizin hediyeniz olduğuna karar verin.

Hediye kartları ve nakit para vermek, aslında her ikisi de parasal hediyeler olduğu gibi aynı olsa da, birinin diğerinden biraz daha fazla düşüncesi vardır. Ve bize her zaman önemli olanın düşünce olduğu söylendi, değil mi? Nerede alışveriş yapmak isteyebileceklerine dair fikirler için alıcıların Giftster listesine bakın. Daha da iyisi, onlara bak hediye tercihleri En çok hangi mağazadan alışveriş yapmayı sevdikleriyle ilgili ipuçları için. Size özellikle bir şey için biriktirdiklerini özellikle söylemedikleri veya listelerinde bulundurmadıkları sürece, nakit muhtemelen verilebilecek en ideal hediye değildir. Pekala… paranın en çok işe yarayacağı bir genç veya üniversite öğrencisi olmadıkça. Ama size söz veriyorum, eşinize SpaFinder için verilen bir hediye çeki veya benzeri bir şey, cüzdanınızdan katlanmış parayı çıkarıp bir karta yapıştırmaktan çok daha makbule geçecek.

Yapın: Bir abonelik kutusu verin.

Yapmayın: Mağazaya gidin, sevdiğiniz kişinin ilgilendiğini bildiğiniz bu şeyle ilgili her şeyi bulun, onunla ilgili gördüğünüz her küçük şeyi satın alın ve bir kutuya koyun.

Bu günlerde hemen hemen her şey için bir abonelik kutusu var. Bir abonelik kutusu hediyesi, vermeye devam eden hediyedir! Çok uzun sürmesine gerek yok, belki sadece birkaç ay bile olabilir; alıcı için en uygun olanı. Ama size söz veriyorum, bu hediyede, sadece birinin ilgi alanıyla ilgili oldukları için rastgele birkaç şey satın almaktan daha fazla düşünce gösterecektir.

Yapın: Güzel bir parça giysi verin.

Yapmayın: Hangi bedeni vereceğinizi bilmiyorsanız giysi vermeyin.

Kişisel olarak çok küçük ve bazen çok büyük kıyafetlerin alıcısı oldum. Bazen bir makbuz varken, diğer zamanlarda, bir şekilde ona takılıp kalıyorum. Dolabın arkasına gidiyor, bağışladığımda, iade ettiğimde veya sattığımda asla giyilmeyecek ve tarafımdan kullanılmayacak. Bu yüzden yeğeniniz için mükemmel renkteki o süveteri verirken, boyutunu bilmiyorsanız, bırakın ve devam edin. Gerçekten vermek istiyorsanız, her zaman süveterin miktarı kadar bir hediye kartı verebilir ve kişiyi deneyebilmesi için alışverişe götürmek için bir tarih planlayabilirsiniz. Sevdiğin biriyle vakit geçir VE bir hediye ver? Bu bire bir hediye!

Yapın: Alıcıların favori hayır kurumuna bağış yapın.

Yapmayın: Onlara bağışı gerçekten yaptığınızı söylemeyi unutmayın.

Yani… Burada deneyimden konuşuyor olabilirim çünkü bu benim başıma bir veya iki kez gelmiş olabilir. Çevrimiçi bir bağış yaparsanız, hayır kurumu genellikle size alıcıya vermek üzere bir mektup basma şansı verir. Bazen doğrudan onlara da mektup gönderirler, ancak kişinin açması için bir şeyler vermekten hoşlanan bizler için, bu tür amacı bozar. Bu tür hediyelerle biraz eğlenin ve hediye paketleri ile yaratıcı olun. Bu, gerçekten hiç hediye istemeyen birine vermek için mükemmel bir hediye.

Yapın: Sevdiklerini bildiğiniz tüketilebilir bir muamele yapın.

Yapmayın: Onlara alerjisi olan veya yiyemeyecekleri bir şey verin.

Şaraplar ve alkollü içkiler ve fındık ve tatlılar. Bunlar, gıda alerjiniz veya başka hassasiyetleriniz veya kısıtlamalarınız olduğu durumlar dışında her zaman sevilen hediyelerdir. Şeker hastası olan kayınpederim bir kutu kuruyemişe bayılır ama büyük ihtimalle bir kutu çikolata verirdi. alıcıya göz atın hediye tercihleri en iyisinin ne olacağını görmek için. Giftster’da değillerse veya tercihleri ​​listelemedilerse, hediye fikrinizi ebeveyn, eş veya çocuk gibi onlara yakın biri tarafından çalıştırın.

Yapın: Basit tutun.

Yapmayın: Aşırıya kaçmayın ve acele etmeyin.

Hediyelerin her zaman büyük olması gerekmez. Her zaman bir önceki yıl bire bir geçmeleri gerekmez. Fazla düşünmeyin ve basit tutun. Bir kişinin istek listesindeki küçük şeyler genellikle büyük şeyler kadar anlamlıdır. Ve son dakikada alışveriş yaparken bazen basitlik en iyisidir. Alıcının hediye tercihlerini aklınızda tutun ve satın alma dürtüsüne karşı savaşın. Dev mors yok, tamam mı?

Son dakika alışverişiniz sizi nereye götürürse götürsün, ödeme yapmadan önce bu tercihleri ​​tekrar kontrol etmek için mobil cihazınızda Giftster’ın yüklü olduğundan emin olun.

Mutlu alışveriş!Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi