Sonsuza Kadar Sahte Kirpiklerden Nasıl Kurtulacağınızı Bilin

Makyaj yaparken rimel atlamak, makyajınızın düz ve eksik görünmesine neden olabilecek ölümcül bir günahtır. Bu kirpikleri hacimlendirmek için 2 veya 3 kat rimel olmadan hiçbir görünüm tamamlanmaz, peki ya kirpikleriniz her zaman hacimli ve iyi giderse? Uzatma yok, rimel yok, hem yapıştırırken hem de çıkarırken karışıklık yaratacak sahte yapışkan kirpik yok…. Bu ancak kirpik uzatma serumları ile mümkündür.

Güzellik endüstrisinde gerçekten bir sihir numarası olan kirpik arttırıcılar, kirpikleri daha dolgun, daha kalın ve daha uzun yapmak için burada. Bu kirpik arttırıcılar, doğal kirpiklerinizi güçlendirmeyi ve güçlendirmeyi vaat ediyor. Bu serumlar genellikle günlük olarak kullanılır ve tıpkı maskara gibi ve birkaç hafta içinde sonuç gösterdiklerini iddia ederler. İnsanlar hala bu kirpik serumları hakkında şüpheci olsalar da, şu anda piyasada reçeteli veya reçetesiz satılan birçok kirpik uzatma ürünü var ve hızlı bir çevrimiçi arama, bu tür ürünleri üreten birçok marka olduğunu kanıtlayacaktır. Ama hepsi güvenilir mi yoksa sizi cepleri boş, gözleri ağlayamayacak kadar ağrılı ve iltihaplı mı bırakırlar? Kirpiklerinize kimyasallar koymak için güvenli ve etkili bir tedavi arayanlarınız için, sizi WooLash ile tanıştırıyoruz.

Duaların kabul oldu

WooLash, sizi rahatsız edici takma kirpiklerden ve uzantılardan kurtaran bir kirpik uzatma serumudur. Maskara damlalarına veda edin çünkü WooLash gözlerinizi kurtarmak için burada.

WooLash, hasar veya tahrişe neden olmayan en iyi kirpik büyüme serumudur. Bu ürün %100 doğal olduğunu ve kalıcı olarak kalıcı sonuçlara sahip olduğunu iddia ediyor. Piyasadaki serumların çoğu, kullanıcılarda hasara veya alerjiye neden olabilecek hormonlar veya kimyasallar içerirken, WooLash, her tür kirpik için uygun olan ve uzunluklarını, kalınlıklarını ve yoğunluğunu artıran yenilikçi bir doğal formül hazırladı. Memnun kullanıcılarının çoğu, bu ürünün kalitesini kanıtlamak için oradalar.

Kaynak: Dailymail.co.uk

WooLash’i gerçekten mahsulün kremi yapan şey, tüm kirpikler ve cilt tipleri için güvenli olmasıdır. İçeriği tamamen doğaldır ve bu nedenle tahriş veya ağrı yoktur. Bu ürün vegandır ve kirpiklerinizi daha parlak hale getirmek için hiçbir sevimli hayvan acımasızca istismar edilmemiştir, bu nedenle güzelliğinizin ahlaki bir yük getirmediğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca bu serum iki ürün bir arada; Daha dolgun bir büyüme için kaşlarınızda da kullanabilirsiniz. Üstelik bu kirpik serumu diğer markalara kıyasla bütçe dostudur ve günde iki kez uygulandığında yaklaşık 3-4 ay sürecek 7ml’lik bir kavanozu makul bir fiyata satın alabilirsiniz.

Bu yüzden kirpik serumunuzu seçerken WooLash hakkında aşağıdaki gerçekleri unutmayın:

  • Zulümsüz
  • Doğal ve güvenli
  • Bütçe dostu

Kendi sihirli serumunuzu almak için web sitelerini ziyaret edin.

Büyünün Çalışmaları

Özetle, her küçük kirpik, kırılganlığı azaltmak ve parlak ve çarpıcı kalmak için yumuşatmaya ve nemlendirmeye ihtiyaç duyar. Kısa, kırılgan ve seyrek kirpikler için WooLash burada. Hormon dihidrotestosteron (DHT), vücutta bulunan kıl folikülü büyümesine bir engeldir. Bu saç düşmanıyla savaşmak için WooLash, saç köklerini kaplayan ve onları kan dolaşımında DHT’nin çılgınca dolaşmasından koruyan Üzüm Kök Hücresi içerir. Başka bir bileşen olan peptit (Myristoyl Pentapeptide-17), yabancılaşmış foliküllerin uzunluk ve kalınlıkta büyümesini teşvik etmek için oradadır. Gliserinden yapılan etilheksilgliserin (oktoksigliserin), göz kapaklarında egzama olması durumunda yumuşatıcı merhem görevi gören ihtiyati bir elementtir. Ayrıca kirpik köklerine gerekli besinleri aktarma ve işlevlerine yardımcı olma sorumluluğuna sahip B vitamin grubu olarak sınıflandırılan Provitamin B5 (Panthenol) ve Kalsiyum Pantotenat içerir.

Daha fazla içerik için aşağıya tıklayın:

https://www.cosmeticsreviewsworld.com/best-eyelash-serum/woolash-reviews

Sahte Kirpiklerden Nasıl Kurtulursunuz?

Kaynak: bustle.com

Kırbaçlanma Zamanı

Bu kirpik güçlendiriciyi kullanmadan önce birkaç şeyi unutmayın:

  • Sadece harici kullanım içindir, bu nedenle gözünüze sokmaktan kaçının ve kazara böyle bir durum meydana gelirse hemen suyla yıkayın.
  • Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın
  • Kirpiklerinizde kullanmadan önce, herhangi bir alerjik reaksiyon için cildinizde test edin.
  • Kontakt lens takarken kullanabilirsiniz.
  • Her yaştan kadın ve erkek tarafından kullanılabilir.

Ayrıca Okuyun: Kirpik Kaldırma ve Renk Tonu Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Ürünü Kullanma Talimatları:

Kirpik serumunun tam olarak çalışmasına engel olacağından, yağ bazlı ürünlerin makyajını ve kalıntıları çıkarın ve bölgeyi (göz kapakları) temizleyin. Daha sonra fırçayı seruma daldırın ve bir damla alın ve fırçayı göz kapağının iç köşesinden dışa doğru hareket ettirin ve kirpik diplerinize ince bir tabaka serum uygulayın (tıpkı eyeliner sürer gibi). Bunu hem üst hem de alt kirpikler için yapın ve birkaç dakika emilmesine izin verin. Bunu en az 8 hafta boyunca sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez yapmanız önerilir. Çalışmalar, cilt ve saç dokusuna ve uygun ve tutarlı kullanıma bağlı olarak sonuçların 2 ila 8 hafta arasında görülebileceğini göstermektedir.

Kirpik serumları ve görünümünüzü iyileştirmenin yolları hakkında daha fazla bilgi için diğer makalelere göz atın. https://www.cosmeticsreviewsworld.com/best-eyelash-serum.


Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi