Sportif Giyinmek- Sportif Giyim Tarzı (12 Bilgi)

Sportif giyinmek istiyorsanız, yalnızca birkaç temel öğeye ihtiyacınız var. Sportif giyim tarzı için, eşofman altı, spor şortu ve antrenman gömlekleri gibi atletik giysiler birlikte giyilebilir veya kot pantolon ve tank gibi diğer öğelerle eşleştirilebilir. Atletikten ilham alan detaylara sahip kıyafetleri seçin ve görünümünüzü tamamlamak için sportif aksesuarlar ekleyin. Birkaç temel ipucunu izlerseniz, her durum için sportif giyinebilirsiniz

Bölüm1

Sportif Gardırop Yapmak

 1. Rahat bir his veren kıyafetleri seçin. Sporcuların kıyafetleri içinde rahatça hareket edebilmeleri gerekir, bu da spor kıyafetlerin genellikle diğer kıyafetlerden daha rahat olduğu anlamına gelir. Sportif giyinmek için hareketinizi kısıtlayan giysiler yerine bol veya esnek giysiler kullanın. [1]
  • Örneğin, dar dar kot pantolonlar yerine rahat kesim kot pantolonları tercih edin.
 1. 2.Atletik teçhizat stoklayın. Basketbol veya spor salonu şortları, egzersiz veya yoga pantolonları ve eşofmanlar gardırobunuzun temel parçaları olmalıdır. Egzersiz tankları ve tişörtler de temel öğelerdir ve birkaç tenis eteği de isteyebilirsiniz. Süper sportif bir görünüm için hep birlikte atletik bir kıyafet giyebilir veya sadece bir miktar sportiflik vermek için atletik öğeleri diğer giysilerle eşleştirebilirsiniz. 
  • Örneğin, sportif giyinmek için atletik bir şirket logolu kot pantolon ve tişört giyin, ardından görünümü bir ceket ve güneş gözlüğü ile tamamlayın.
  • Alternatif olarak, bir tenis eteğini file patik ve şık bir üst ile eşleştirin.
 1. 3.Atletik detaylara sahip kıyafetleri seçin. Yatay çizgiler, rugby gömlekleri, raglan gömlekleri (renkli kollu beyzbol tarzı tişörtler), yarışçı sırtları ve sayılar gibi jarse tarzı ayrıntılar görünümünüzü canlandırmanıza yardımcı olur. Çizgili bilek manşeti veya çiçekli jarse tarzı bir üst kısmı olan bir ceket harika seçeneklerdir. 
  • Örneğin, yarışçı sırtı olan bir bodycon elbiseyi tercih edin ve onu güneş gözlüğü ve spor ayakkabılarla eşleştirin.
  • Ya da bir rugby gömleğini kot pantolon, bot ve sportif bir saatle eşleştirin.
 1. 4.Atletik şirket logolarına sahip ürünleri tercih edin. Kaykay, sörf ve diğer spor markaları kelimenin tam anlamıyla sportifliğinizin reklamını yapar. O’Neill, Vans, Adidas, Nike, Volcom, Puma, Jordans ve Under Armour gibi logolara sahip tişörtler, eşofmanlar, spor şortları veya ayakkabıları doldurun. Bir markayı tepeden tırnağa takmaktan veya en sevdiğiniz parçaları karıştırıp eşleştirmekten çekinmeyin.
  • Örneğin, kot pantolon ve Jordans ile bir düğme giyin.
  • Alternatif olarak, etek ve topuklu bir grafik logolu tişört giyin.
 1. 5.Favori takımınızın reklamını yapan giysiler giyin. Profesyonel, kolej ve hatta lise sporu olsun, en sevdiğiniz takımın logolarını içeren kıyafetleri bulabilirsiniz. Veya favori takımınızın renklerindeki öğeleri seçebilirsiniz. Favori takımlarınıza olan sevginizi gösteren kapaklar, formalar, tişörtler, kazaklar veya ceketler seçin.
  • Oyunlarda ürün stantlarını arayın, yerel mağazanızı kontrol edin veya çevrimiçi olarak ürün sipariş edin.
  • Örneğin, kot pantolon ve botlarla spor bir forma giyin veya takımınızın renklerinde bir süveter ile eşleştirilmiş pantolonları tercih edin.
 1. 6.Kapşonlulara gardırobunuzda yer açın. Hiçbir şey kapşonlu kadar atletik olamaz! En sevdiğiniz renk veya stillerden birkaçını seçin ve soğuduğunda bir tane atın. En sevdiğiniz atletik şirketin veya spor takımının reklamını yapan kapüşonlular bile seçebilirsiniz.
  • Üstün sportif görünüm için eşofmanlı bir kapüşonlu sweatshirt ve bir beyzbol şapkası giyin.
  • Veya önü fermuarlı bir kapüşonu kot pantolon, termal gömlek, bot ve top kasket ile eşleştirin.
 1. 7.Üniversiteli tarzı ceket giyin Üniversite tarzı bir ceket alın, herhangi bir kıyafet için mükemmel bir soğuk hava aksesuarıdır.
  • Kot pantolon, tişört ve spor ayakkabıların üzerine üniversite tarzı bir ceket atın. Görünümü tamamlamak için bir şapka ve spor çantası ekleyin.
  • Alternatif olarak, sportif ve şık bir hava için oyuncu bir elbisenin üzerine üniversite tarzı bir ceket giyin.

Bölüm 2

Aksesuar Ekleme

gözlük
 1. Güneş gözlüklerini stoklayın. Güneş gözlüğü, sportif bir görünüm için vazgeçilmez bir aksesuardır. Sadece gözlerinizi korumakla kalmaz, bazıları hangi sporu yaparsanız yapın mükemmelleşmenize yardımcı olmak için performans artırıcı gözlük camları sunar. Havacılardan saran güneş gözlüklerine kadar çeşitli stilleri seçin, böylece her durum için bir çiftiniz olacak. 
şapka
şapka
 1. Bir şapka veya siperlik ekleyin. Hiçbir şey bir yuvarlak başlık veya vizör kadar sportif olamaz. Her kıyafeti tamamlayabilmek için farklı renk ve logolara sahip birkaç tane seçin. Uzun saçlarınız varsa, süper sportif bir stil için onu bir top başlığının arkasındaki delikten geçirmeyi düşünün.
  • Örneğin, köpeği gezdirirken veya postayı kontrol ederken şapka vizörünü bir tişört ve eşofman altı ile kombinleyin.
 1. Birkaç çift spor ayakkabıya yatırım yapın. Spor ayakkabısı, sportif bir elyaftır. Farklı renk ve stillerde birkaç çift seçin, böylece bunları herhangi bir kıyafetle koordine edebilirsiniz. Siyah Nike gibi basit bir çiftin yanı sıra desenli Vans gibi daha fazla ifade veren bir çift seçin.
 1. Giyinirken bot ayakkabı veya file patik tercih edin. File veya file patik, şık ayakkabılara sportif bir hava katar. Net patikleri esnek skinny jean pantolonlar veya vücuda oturan bir elbise ile eşleştirin. Tekne ayakkabıları, şık ürünlerle kolayca eşleştirebileceğiniz ve yine de o sportif hissi koruyabileceğiniz başka bir ayakkabıdır. 
 1. Bir fitness takipçisi veya sportif saat ekleyin. Sportif kıyafetinizi birbirine bağlamak için bir fitness takipçisi veya sportif saat mükemmel bir aksesuardır. Göze çarpması için parlak renkli bir tane seçin veya daha işlevsel bir görünüm için temel siyahı tercih edin.
 1. Bir spor salonu veya spor çantası taşıyın. Okula geleneksel bir sırt çantasını taşımak yerine kitaplarını spor çantasına at. Veya hafta sonları telefonunuzu, cüzdanınızı ve diğer temel ihtiyaçlarınızı büzgü ipli bir spor çantasında taşıyın. Basit bir siyah çantayı tercih edin veya atletik bir şirket veya spor takımı logolu bir çantayı seçin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp Satış Temsilcisi