Takip Edilecek En İyi 10 Kylie Jenner Sokak Stili

Moda denilince akla hep Kardashian ve Jenner kardeşler gelir. Sadece stili adlandırın ve “Bu zaten gardırobumuzda var” gibi olacaklar. Nasıl bu kadar güncel kaldıklarını kimse bilmiyor, ancak bir moda ifadesi yaptıkları kesin. Ve aşağıdaki hayrandan mı bahsediyoruz; belli ki dünya nüfusunun yarısını hayranları olarak taşıyorlar. Artı şimdi bebekleri onlar için daha çok çalıyor.

Jenner Sisters’ın en küçüğü, Kylie jenner kız kardeşlerini de modada dövdü. Her kızın hayali Kylie Jenner’ın kıyafeti gibi bir gardıroba sahip olmaktır. Koordinatlar hakkında bilgimiz yokken, dolabında bunun varyasyonları zaten vardı. Artı Kylie Jenner Sokak Stili şüphesiz sıradan bir kız için de rahattır. Bodycon elbiselerden büyük beden sweatshirtlere kadar her şeyi giydi.

22 yaşındaki bu kız, kızların nasıl istersen öyle giyinmeleri için harika bir örnek teşkil ediyor, insanlar yargılayacak ama sen buna aldırmamalısın! Kylie Jenner Stili basit ama klas ve şüphesiz şık. Kıyafetlerinin çekiciliğine kimse karşı koyamaz.

En tatlı bebeği olan markasını yönetmenin yanı sıra, moda trendlerini kıyafetleriyle belirtmekle meşgul. Bununla ilgili herhangi bir şüpheniz varsa, sadece onun IG’sini kontrol edin, her şey açık olacak.

En iyilerinden bazılarını topladık Kylie Jenner Kıyafetleri senin için. Bu yüzden onları kontrol edin ve Sonun tarzı heyecanlı bir hafta sonu için.

Ayrıca Okuyun: Mükemmel Kylie Jenner Kış Görünümü

tatil kıyafeti

Kaynak: vogue.com

Kylie, kızı Stormi ve Travis Scott ile İtalya’da harika bir tatil geçirdi ve tatil için büyük hedefler koymuştu.

İtalya sokaklarında beyaz spor ayakkabılarla birlikte kırmızı kargo pantolon ve beyaz kısa üst giydi.

Randevu Gecesi Kıyafeti

Kylie Jenner Sokak Stili

Kaynak: bet.com

Travis Scott ile randevu gecesinde Versace’nin takımını giydi. Koordinat pileli bir etekti ve siyah askılı ekin üstünü yukarı kaldırıyordu ve görünümünü tamamlamak için topuklu ayakkabı yerine düz ayakkabı giyiyordu ve bu tam olarak doğru görünüyordu.

Bir Başka Koordinat

Kylie Jenner Sokak Stili

Kaynak: Dailymail.co.uk

Görünüşe göre güzellik moğolumuz, doğum günü haftasında rapçi sevgilisiyle Portofino’da görüldüğü Koordlar’a düşkün. Alışveriş çılgınlığında giydiği kıyafet parlak neon sarısı bir korddu.

Pazar servisi

Kylie Jenner Sokak Stili

Kaynak: Hearstapps.com

Kylie, beyaz bir blazer ve spor ayakkabılarla eşleştirilmiş yüksek yırtmaçlı maksi bir elbise içinde görüldü. Kanye West’in Coachella’daki Pazar servisine gidiyordu. Evet. Onunla Astro rapçi arasında çok fazla PDA vardı.

Kısa elbise

Kylie Jenner Sokak Stili

Kaynak: vogue.com

Açık Kylie Jenner, onun erkek arkadaşı ve bebek Stormi ile tüm aşk-dovey pozlarını göreceksiniz. Çiçek desenli beyaz mini bir elbise giymişti ve daha az ve güzellik yarışmasında görünmüyordu. En çekici aksesuarı inci işlemeli güneş gözlükleriydi. Burada Kylie Jenner hesap.

Doğumdan Hemen Sonra

Kylie Jenner Sokak Stili

Kaynak: tmz.com

Kendi kendini yetiştirmiş milyonerimiz doğum yaptıktan sonra bile moda anlamında zirvedeydi. Doğumdan sonraki ilk fotoğrafı bisiklet şortu ve bel çantası ve sportif bir spor ayakkabı ile büyük boy bir gömlekti.

kot tulum

Kylie Jenner Sokak Stili

Kaynak: cafemomstatic.com

Kylie 1.100 dolar değerindeki kot tulumu giymişti. Evet! Doğru okudunuz ve yılan desenli çizme ve lüks bir çanta ile bir profesyonel gibi çıkardı. Boyalı saçları görüntüsüne güzellik katıyordu.

Kış İlhamı

Kylie Jenner Sokak Stili

Kaynak: Hearstapps.com

Kış ilhamı Kylie’nin kıyafetidir: siyah deri pantolon, sade bir siyah tişört ve beyaz tatlı kürk manto. Görünümü tamamlamak için siyah deri çizmeler ve gri bir el çantası ekledi.

Kot şort

Kylie Jenner Sokak Stili

Kaynak: blogspot.com

Doktora derecesi var. denim topluluklarını gerçekleştirirken. Bir sürü kot ceket giydiğini fark etmişsinizdir. İşte bu resimde, beyaz bir tişört ve büyük boy bir kot ceket ile yırtık kot şort giymiş olarak görüldü. Ve öne çıkanlar diz boyu kahverengi kovboy çizmeleriydi.

Temel Kıyafet

Kylie Jenner Sokak Stili

Kaynak: Hearstapps.com

Kylie’nin bu görünümü çok basit ama klas. Burada beyaz bir t-shirt elbisenin yanında bir erkek arkadaşı gömleği giymiş ve görünümünü diz üstü siyah çizmelerle tamamlamış. Bu, şimdiye kadarki en rahat ve en rahat kıyafeti.

Kylie Jenner Sokak Stili

Kaynak: google.image

İşte en iyisi ünlü at kuyruğu aranacak tarz.

Yukarıda Kylie’nin kıyafetinin en iyisi vardı. Moda stili hakkında daha fazla öneri için adresini ziyaret edin. moda dünyası.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi