Tatil için dilek listenizi hazırlayın

İnsanların Noel’e kadar hafta sonlarını, günleri ve saatleri saymaya başladığı yılın o zamanı. Sezonda bir sıçrama yapın ve yaklaşan hediye vermek için dilek listenizi yenileyin. Geçen yılki dilek listenizin birkaç dakika içinde güncellenmesini sağlayacak birkaç ipucu.

1. Giftster hesabınızda oturum açın ve tatil için ailenizle paylaşacağınız listeye gidin.

2. Daha önce almış olduğunuz bir öğeyi seçin ve bunu anladım buton. Bu, öğeyi arşivleyecek ve Bu Listeyi Aldım.

3. Kendinize bir göz atın Bu Listeyi Aldım ve tekrar almaktan çekinmeyeceğiniz herhangi bir öğeyi düğmesine basarak yeniden listeleyin. öğeyi kopyala buton. Öğeyi kopyalamak istediğiniz listeyi seçmeniz istenecektir. basmak kopyalamak Tamamlamak.

4. Listenize birkaç öğe ekleyin. Öğeleri birbirine bağlamak için zamanınız yoksa Gidip getirmek veya istediğiniz şeyin tam türünü araştırarak, öğeyi listenize ekleyin ve açıklama kısmına ayrıntıları yakında ekleyeceğinizi belirten bir not yazın. Daha fazla ayrıntı ve belki de zamanınız olduğunda listenize birkaç öğe daha eklemek için takviminize veya gelecek hafta için planınıza bir not alın.

5. Hediye tercih listenizi güncelleyin. En sevdiğiniz renkler, alerjiler, hobiler ve ilgi alanları gibi kişisel tercihlerinizin yanı sıra listelediğiniz boyutların hala doğru olduğundan emin olun ve size ne alamayacaksınız.

6. Listenizdeki öğelerin sıralamasını kontrol edin. Belki geçen yıl sana 5 yıldız veren bir ürün vardır ama bu yıl 3 yıldız. Sıralamaları kullanmak, ailenizin özellikle hangi öğelerin sizi zevkle gıcırdatacağını bilmesini sağlar.

Listenizi şimdi güncellemek size yapmayı hatırlamanız gereken bir şey daha az verecek ve hayatınızdaki ilk alışveriş yapanların sizi şımartmaya daha hazırlıklı olmalarını sağlayacaktır.

Hazır…ayarlayın…GO! Bu listeyi bugün güncelleyin!

Kaydetmek

Kaydetmek

Kaydetmek

Kaydetmek

Kaydetmek

Kaydetmek

KaydetmekKaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi