‘Tatil oyuncak kataloglarının mevsimi ve çocuklarımın “Anne, bunu istiyorum…ve bunu…ve bunu istiyorum!”

Görünüşe göre her gün yeni bir oyuncak kataloğu posta kutuma giriyor ve çocuklarım arasında heyecan nöbetleri başlatıyor. Onları suçladığımı söyleyemem. Mücevher katalogları geldiğinde ben de aynı şekilde alıyorum. Tüm dilek listelerimizi düzenli tutmak için Giftster’ı kullanmaya başladığımıza sevindim.

Çocuklarım için tatil hediyesi dilek listelerini şu şekilde yönetiyorum.

Yeni başlayanlar için, çocuklarımın istek listeleri için ayrı bir hesap oluşturdum. İsterseniz kendi hesabınızda ayrı listeler oluşturmayı seçebilirsiniz, ancak çocukların kendi hesaplarında olması son birkaç yıldır bizim için en iyi sonucu verdi. Ailedeki diğer kişiler için hediye ayırdıklarında isimlerini görmekten hoşlanırlar ve bu, ailedeki diğer kişilerin onlara tekrar vermemesi için listelerindeki öğeleri ayırmama izin verir.

Bir mağazadayız ve “lütfen anne, bunu alabilir miyim” demeye başlarlarsa, Noel veya doğum günleri için dilek listelerine ekleyebileceklerini söylüyorum. iPhone’umda Giftster’ı açtım ve ürünle ilgili kısa bir not aldım. Çoğu zaman, eklemek istedikleri birçok öğe olacak, bu yüzden hızlı notların benim için en iyi sonucu vermesi. Daha sonra, bilgisayarımdan Giftster’a giriş yapıyorum ve öğeler hakkında daha ayrıntılı notlar (nerede bulunabileceği, URL, diğer notlar vb.) ekliyorum.

Kataloglar çaldığında, takip ettiğimiz küçük bir rutin var. İlk olarak, çocuklar kataloğa oturur ve isimlerini sormak istedikleri eşyaların yanına yazarlar. Ardından, mağazanın web sitesine gider ve seçtikleri ürünleri ararız (çoğunda ürün numaraları vardır, böylece ürünleri oldukça hızlı bir şekilde arayabilirsiniz). Her ne kadar seçtikleri her şeyi eklememi isteseler de hayır demek zorunda olduğum bazı şeyler var ama seçimlerinde makul davranarak daha iyi hale geldiler. Son olarak, istedikleri bir öğenin bulunduğu bir web sayfasında olduğumuzda, bunu istek listelerine eklemek için Hediye Sahibine Ekle düğmesini kullanırız.

Çocuklarımı istek listelerine eklemeye teşvik ettiğim bir diğer hediye türü ise müzelere gitmek, büyükanne ve büyükbabalarıyla sinemaya gitmek gibi deneyimlerdir. Anılar hediye etmek, özellikle değer verdiğiniz biriyle paylaşılabildiği için, en iyi hediyelerden biridir.

Liste güncellemeleri her zaman “sadece dilek listenize koymanız, onu alacağınız anlamına gelmez” feragatnamesi ile gelir ve vermekten daha iyi olduğunu her zaman hızlı bir şekilde pekiştiririz. Bu anları, en yakın Toys for Tots lokasyonumuz için ne tür oyuncaklar almak istediklerini sormak için de bir fırsat olarak kullanıyorum. Bağış alışverişlerimizi yaparken çoğu zaman “Umarım Noel Baba bunu benim için de getirir” derler ve tatilde bu özel hediyeyi açarken küçük erkek veya kız çocuğunun ne kadar heyecanlı olacağını konuşuruz. .

Ah oğlum… postalar burada. Gidip bugün bizi hangi katalogların beklediğine baksam iyi olacak. Target, Constructive Playthings ve diğer birkaç yerel mağazadan çoktan geçtik. Belki bu sefer benim için orada bir katalog olur.

Bir kız rüya görebilir, değil mi?

Giftster dilek listenizi tatil için zamanında güncelleyin.

Mutlu Hediye!Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi