Temel Öğeler için Listeler Yapmak

Yani 2020…

Bu, birçok nedenden dolayı sabırsızlıkla beklediğim bir yıl. En büyük oğlum sekizinci sınıfta ve mezun olacak, sonra liseye geçecek (buna inanmak çok zor çünkü o kadar uzun zaman önce çok küçükmüş gibi geliyor). Ailemizin BÜYÜK bir aile tatili planladı, bu da bir çok hayatın bize aynı anda çarpması nedeniyle bir süredir mümkün değildi. Küçük oğlum ve kızım da sırasıyla 12. ve 3. doğum günlerini kutlayacak. Annem ve babam 45. evlilik yıldönümlerini kutlayacaklar. Benim de katılmayı dört gözle beklediğim birçok heyecan verici profesyonel etkinliğim var.

Ama şimdi işler değişti ve sadece benim için değil hepimiz için.

Biz burada Giftster’da oldukça neşeli bir grubuz ve hediye vermenin stresini atarak üyelerimize kutlamalarını güzelleştirmeye yardımcı olmayı seviyoruz. Ama şu anda, işler biraz daha kasvetli ve daha az şenlikli. Birkaç etkinlik, yıl içinde daha sonra yapılması umuduyla iptal edildi veya ertelendi. Birçok ebeveyn evden çalışırken, sosyal mesafeyi uygularken çocuklar okul işlerini evde yapıyor. Her türden toplantıların cesareti kırılıyor, bu nedenle insanlar genellikle doğum günleri ve diğer etkinliklerde olduğu gibi bir araya gelmiyor.

Peki böyle bir zamanda bir grup hediye seven insan ne yapar? Yardım etmemiz gereken şeyleri kullanmanın yollarını ararız. Şu anda hepimizin yaptığı şey bu.

Giftster hediye dilek listeleri oluşturmaya ve paylaşmaya odaklanırken, hemen hemen her ihtiyaç için her türden listeyi paylaşmak için gerçekten kullanılabilir. Ve şu anda, bir “olması harika olurdu” bir dilek listesinden daha çok ihtiyaç duyulan, temel öğeler listesine daha fazla ihtiyaç duyan birçoğumuz var. Giftster’ı yıllardır bu amaçla kullanan hayır kurumları var ve bu hepimizin kullanabileceği bir şey.

Ve her zaman olduğu gibi, Giftster’ın kullanımı ücretsizdir, dolayısıyla herkes için bir araçtır.

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, büyükler veya azlarsa ve hayatınızda biraz yaslanmanız gereken kişiler varsa veya hayatınızda bu deneme süresinde bir eli kullanabileceğini bildiğiniz kişiler varsa, biz Bu ihtiyaçları iletişim kurmanıza, organize etmenize ve paylaşmanıza yardımcı olmak için buradayız.

İhtiyacınız Olan Temel Öğeler için Ücretsiz Liste Nasıl Oluşturulur

  1. Giftster’da yeniyseniz, ücretsiz bir hesap oluşturun. Zaten bir Giftster üyesiyseniz, hesabınızda oturum açın.
  2. git Listelerim ve üzerine tıklayın Yeni liste.
  3. Listenize istediğiniz herhangi bir isim verin.
  4. Yı kur gizlilik seviyesi listeniz için. Özel, sadece sizin görmeniz için yapar. Paylaşılan, onu aile ve arkadaş grubunuzla paylaşmanıza olanak tanır. Herkese açık hale getirir, böylece herkes listeden alışveriş yapabilir (bir Giftster hesabı olsun ya da olmasın). Genel seçeneğini belirlerseniz, seçebileceğiniz bazı ek gizlilik ayarları da vardır. Bitirdiğinizde Listeyi Kaydet’e basın.
  5. Listenizi oluşturun. Çevrimiçi sipariş edilebilecek öğeler ekliyorsanız, URL’yi kopyalayın ve Gidip getirmek tüm öğe ayrıntılarını çekme işlevi. Öğeler çevrimiçi değilse, ihtiyacınız olan öğelerle ilgili tüm ayrıntıları eklemeniz yeterlidir. Bunlar gıda ürünleri, hediye kartları veya hediye sertifikaları, ev eşyaları, tuvalet malzemeleri, okul malzemeleri, sanal abonelikler veya ihtiyaçlar (Netflix, Hulu vb. gibi eğlenceleri düşünün), ihtiyacınız olabilecek her şey olabilir. Kelimenin tam anlamıyla herhangi bir şey.
  6. Listenizi paylaşın. Bu listeleri paylaşmak istediğiniz bir aileniz veya arkadaşlarınız varsa, bir grup oluşturun ve bu kişileri grubunuza katılmaya davet edin. Herkese açık bir listeyi paylaşmayı tercih ederseniz, listenizin URL’sini kopyalayıp paylaşın ve tercih ettiğiniz herhangi bir yolla (e-posta, metin, Facebook, vb.) paylaşın.

Daha fazla ayrıntı için lütfen Temel Listeler sayfamıza gidin.

Yaşlı Aile Üyeleri için Temel Öğe Listeleri Oluşturun

Bu aynı zamanda ihtiyaç duydukları eşyalar için dışarı çıkamayan yaşlı aile üyelerine yardım etmenin harika bir yoludur. Aynı adımları takip edebilir ve yardıma koşan ailenizle bir ihtiyaç listesi paylaşabilirsiniz. Daha fazla ayrıntı için lütfen Temel Listeler sayfamızı ziyaret edin.

Diğer birçok şirketin sahip olduğu duyguları tekrarlayacağım: hepimiz bu işte beraberiz. Ve bunun üstesinden geleceğiz. Şimdilik, Giftster’ın bu günlerde bize yardımcı olmak için ihtiyaç duyduğumuz şeyler için listeler düzenleme ve paylaşma stresini hafifletmek için kullanabileceğiniz bir araç olarak yardımcı olabileceğini umuyoruz.

Herkese sağlık ve esenlikler dilerim. Gün geçtikçe bunun üstesinden geleceğiz.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi