Teşvik Çeki Harcamaları: Tüketicilerin Satın Aldığı En Popüler 5 Ürün

[ad_1]

Küresel bir pandeminin fiziksel ve zihinsel zorluklarının ortasında, finansal destek için teşvik çekleri almak birçok insan için bir umut ışığı oldu. Birçok durumda, bu zor zamanlarda birçok Amerikalı’nın finansal olarak ayakta kalmasına yardımcı oldu; diğer durumlarda, genel ekonomi için eşit derecede önemli bir şey sağladı: istek ve dilekler için biraz para harcamak.

Bu, tüketicilerden küçük ve büyük çeşitli işletmelere para hareketi için fırsat sağlayan ve aslında ekonomiyi canlandıran ekonomik sistemin hayati bir parçasıdır.

Amerikan halkının akıl sağlığı ve genel refahı için de önemlidir. Hayat sadece faturalarınızı ödemekle ilgili değil, bunu yapabilmekle ilgilidir. zevk almak hayatınız da yol boyunca. Kendilerini, arkadaşlarını ve ailelerini tedavi etmek için biraz daha teşvik edici paraya sahip olmak, birçok insan için stresi azalttı ve bunu harcama alışkanlıklarının etkilenme şeklinden de görebilirsiniz.

İşte insanların teşvik paralarını harcadıkları birkaç öğe:

1. Hediyeler

Genel bir kategori olarak, geçtiğimiz yıl satın alınan birçok ürün hediye olmuştur.

Tüm bu yılın altında yatan duygu, aramızdaki bu kadar fiziksel mesafeye rağmen bir bağlantı ve topluluk duygusuydu. Buna karşılık, birçok insan sevdiklerine takdir ve şefkat göstermek için (kaliteli zaman veya fiziksel dokunuşun aksine) hediye veren sevgi diline odaklanmaya karar verdi.

Peki, insanlar arkadaşlarına ve ailelerine ne tür hediyeler veriyor? Bizi listemizdeki kalan öğelere getiriyor

2. Kitaplar, Müzik, Filmler

Bu günlerde birçok insanın elinde önemli miktarda boş zaman olduğu için, bir kaçış yolu olarak sanata yöneliyorlar. “Temel işçiler” terimi son zamanlarda ortalıkta dolaşıp duruyor olsa da, film, müzik ve kitap biçimindeki hikaye anlatımı, bu zor dönemde pek çok insanın akıl sağlığı için gerekliydi.

Özellikle son on yılda e-kitapların yükselişiyle mücadele eden kitap sektörü, 2020 Mart ayından bu yana önemli bir artış kaydetti. Özellikle basılı kitap satışları gül 2020’de %8.2. Görünüşe göre şimdi bir veya iki kitap alıp biraz çay içmenin tam zamanı.

3. Kamp ve Dış Mekan Ekipmanları

Yaz mevsimi döndüğünde ve kabin ateşi kırılma noktasına geldiğinde, birçok insan bunaltıcı hissetti. harika açık hava için arayın karşı koyamayacak kadar çekici, birçoğu hayatlarında ilk kez. Bu yeni hobilere uyum sağlamak için çadırlar, kanolar, bisikletler ve diğer ekipmanlar spor malzemeleri mağazalarında ve çevrimiçi perakendecilerde raflardan uçmaya devam ediyor.

4. Ev Ofis Malzemeleri

Evden çalışma modeli yerine ofis binalarının toplu göçüyle, bunun birçok insan için kısa vadeli bir düzenleme olmayacağı çabucak anlaşıldı. Daha sonra, ergonomik olarak tasarlanmış ev ofis araçlarına ve mobilyalarına duyulan ihtiyaç, karantinanın ilk birkaç haftasında bir dizüstü bilgisayar başında bir kart masasında kamburlaşan birçok çalışanın sağlığı ve esenliği için hayati hale geldi.

5. Oyun Ekipmanları ve VR

Son olarak, birçok insan ekstra harcama paralarını nihai kaçış biçimine yatırdı: video oyunları. Bu listenin en başında, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, sanal gerçeklik oyun ekipmanları vardı.

tahmin ediliyor ki neredeyse ABD’de bu yıl 60 milyon kişi sanal gerçekliği kullanacak. Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik trendi zaten yükselişteydi, ancak geçtiğimiz yıl büyümeyi hızlandırdı.

Görünüşe göre, oturma odanızdan fiziksel olarak çıkamamak, kendinizi bir video oyununun sanal dünyasında oldukça çekici kılıyor…

Sonuç

2020’den bu yana pek çok şey değişti. Harcama alışkanlıkları çeşitli nedenlerle değişti ve buna insanların teşvik kontrollerini nasıl harcadıkları da dahildir. İnsanların keşfettiği veya yeniden keşfettiği hobileri görmek ilginç. İnsanların ne istediğini ve hediye olarak ne verdiğini görmek ilginç.

Giftster’da önümüzdeki yıllara girerken trendlerin nasıl gelişmeye devam ettiğini göreceğiz.

Mutlu hediye!


[ad_2]
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Powered by WhatsApp Chat

× Whatsapp Satış Temsilcisi