Tokyo Sokak Stili Modası 2019 Gizli Bakışları

Tokyo Sokak Stili dünyanın geri kalanından oldukça farklı ve biz onu sevimli buluyoruz ve etrafınıza bakarsanız birçok insanın modadan ilham aldığını ve aynı zamanda bunu benimsediğini görebilirsiniz. Son zamanlarda Tokyo moda haftası da Tokyo’nun birçok sokak modasının tanıtıldığı yerde gerçekleşti ve bu harika ve bunu günlük olarak bile her zaman şık olmak için tamamen kopyalayabilirsiniz. En iyilerinden bazılarını merak ediyorsanız Tokyo Sokak Modası o zaman, kontrol etmeniz gereken ve aynı anda deneyebilirsiniz, aşağıda listelenenlerden bazıları şunlardır:

Kurtarmanız İçin Bir Trençkot:

Kaynak: tokyofashion.com

Artık kıyafetinizden emin olmadığınız günlerde ve dışarısı oldukça soğuksa trençkot tercih edebilirsiniz. Trençkotlar sadece çok moda olmakla kalmaz, aynı zamanda sizi tamamen örtebilir ve tek bir elbise gibi hareket edebilirler ve bir trençkot taşımanın başka yolları da var ki bu harika. Burada büyük beden haki bir trençkot alabilir ve kelimenin tam anlamıyla siyah bir çift deri çizme ile kombinleyebilirsiniz. Bu sizi anında havalı gösterecek ve kışlar için en iyisi olacaktır.

Ayrıca Okuyun: 2019’un En Özel 15 Ünlü Sokak Stili

Mükemmel Sokak Giyimini Oluşturmak İçin Güneş Gözlüğüyle Eşleştirilmiş Pijamalar:

Tokyo Caddesi

Kaynak: tokyofashion.com

Şimdi pijamalar, kendiniz için bile alabileceğiniz en rahat kıyafet olmalı ve Tokyo’da pijama giyme trendi oldukça ünlü ve burada pijamanızı serin bir güneşlik ile eşleştirirseniz, artık normal pijamalarınız olmazlar. Küçük gezileriniz için günlük olarak giyebileceğiniz daha trend olur. Bu kıyafet sadece şık görünmekle kalmayacak, aynı zamanda sizi aynı zamanda süper rahat tutacaktır. Burada pijamalarınızın parlak renklerini tercih edebileceğiniz gibi pijamalarınızın farklı baskılarıyla da gidebilirsiniz.

Çizgili Atlet:

Tokyo Caddesi

Kaynak: twitter.com

Bu, tüm dünyanın çalması gereken bir şey Tokyo Caddesi stil moda ve bu o kadar şaşırtıcı ki, şerit gerçekten kıyafetinize çok ihtiyaç duyulan bir dönüşümü verebilir. Burada Tokyo’da insanlar kalın çizgili fanilalar giymeyi tercih ediyorlar ve bunun yerine bir trençkot giyiyorlar ve bu da hem cesur hem de havalı olan mükemmel kıyafeti oluşturuyor. Çizgiler genellikle insanları moda hatalarından kurtarır ve kıyafetinizde hiçbir şeyin yolunda gitmediğini düşünüyorsanız, çizgileri tercih edin ve bu, moda hatalarınızı anında düzeltecektir. Çizgiler ayrıca vücut düzeltici görevi görür ve bu harikadır ve vücut şeklinize göre dikey veya yatay çizgiler seçebilirsiniz.

Aynı Anda Farklı Desen:

Tokyo Caddesi

Kaynak: pinterest.com

Şimdi, bu insanların kafasını karıştıracak ve sizi moda yargılarından kurtaracak bir şey. Burada konsept basit ve yaratması da kolay ve Tokyo çok sıcak bir yer olmadığı için bu tür kıyafetler onları çok rahatsız etmiyor ve bu kıyafeti soğuk zamanlarda da deneyebilirsiniz. Burada, bu kıyafeti oluşturmak için birkaç kat kumaş kullanıldığını ve her kumaş katmanının farklı desenlere sahip olduğunu ve farklı renklere sahip olmanıza gerek olmadığını, ancak isterseniz elbette farklı renklerle de gidebilirsiniz. bu da eşit derecede iyi görünecek. Hem kadınlar hem de erkekler modaya uygun görünmek için bu trendi takip edebilir.

Yarım Tucks Trendde:

Tokyo Caddesi

Kaynak: tokyofashion.com

Buradaki fikir basit ve bu, bu trendle aynı anda hem resmi hem de gündelik olmak arasında kafanızın karıştığı günler içindir. Burada üst yarısından gömlek gibi görünmesi gereken resmi görünümlü bir tunik elbiseyi elinize almalı ve bununla birlikte pantolon ve paltoyu da elinize almalı ve burada yarısını sıkıştırmanız gerekecek. tunik elbisenizin bir tarafını pantolonunuzun içinde diyebilirsiniz ve hazırsınız. Bu aynı zamanda hem havalı hem de şık görünmenizi sağlar ve bu trend Tokyo’da oldukça popülerdir.

Bir Kıyafet Bükümü Yaratmak İçin Converse Sneaker:

Tokyo Caddesi

Kaynak: pinterest.com

Kıyafetiniz ne kadar sıkıcı olursa olsun, onu güzel bir converse spor ayakkabıyla kombinleyerek her zaman farklı bir hava yaratabilirsiniz, şimdi bu sadece havalı görünmenizi sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda herhangi bir sıkıcı kıyafeti de ilginç kılacaktır. Burada bir maksi elbiseyi bir paltoyla giyebilir ve çok ihtiyaç duyulan bükülmeyi vermek için sadece havalı bir çift spor ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz. Şimdi burada tabii ki renklerle oynayabilirsiniz ve eğer kıyafetiniz koyu renk olacaksa açık renkli spor ayakkabılarla gidebilir ya da tam tersini yapabilirsiniz. Acele edebileceğiniz ve parlak bir şeyler giyemediğiniz günlerde, bu kıyafet planı o günlerde size yardımcı olacaktır.

Blazer, Jean, Tişört ve Eşarp Ekleyerek Kıyafetinizi Şık Hale Getirin:

Tokyo Caddesi

Kaynak: pinterest.com

Şimdi bu sizin, erkek arkadaşınızın veya herhangi bir arkadaşınızın giyebileceği bir şey ve Tokyo’da ikiz kıyafetler gerçekten popüler ve buna benzer giyinmek eğlenceli, çünkü bu size harika fotoğraflar sunabilir. Burada bu kıyafeti yaratmak basittir ve bu kıyafeti yaratmak için çok fazla bir şey yapmanıza gerek kalmaz, ancak sonuç hem şık hem de şık olacaktır. Burada ellerinize basic bir jean giymeniz gerekir ve üst yarısı için bu ceketin üzerine havalı bir tişört giymeniz ve ardından boynunuza bir fular sarmanız gerekir ve erkekler eşarp yerine kravat takabilirler. klas soğutmak için yapmanız gereken tek şey.

Atlet çantaları:

Tokyo Caddesi

Kaynak: pinterest.com

Şimdi nadiren birisi çantasız dışarı çıkıyor ve buradaki fikir, el çantasını veya debriyajı bir çapraz vücut çantasıyla değiştirmek. Şimdi, bu sadece modaya uygun görünmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda taşıması da kolaydır ve bu harikadır. Genellikle bu tür çantalar geniştir, bu nedenle çantada birçok şey taşıyabilirsiniz ve farklı çantalar da taşımak zorunda kalmazsınız. Bu, harika olan herhangi bir kıyafetle eşleştirilebilir ve bu, görünümünüzü biraz modaya uygun hale getirecektir. Bu tür çantaları hem online hem de offline mağazalardan temin edebilirsiniz ki bu harika ve bu tür çantalarda farklı tasarımlar ve renkler elde edebilir ve her zaman tercihinize göre seçebilirsiniz.

Bunlar en iyilerden birkaçıydı Japon Modası kontrol etmeniz gereken stiller ve ayrıca şu adreste daha şaşırtıcı stiller bulabilirsiniz: moda dünyası.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi