Toys ‘R’ Us kaydınızı mı kaybediyorsunuz? İşte en iyi alternatifiniz

Yakında kapanacak oyuncak devi Toys ‘R’ Us ve kardeş mağaza Babies ‘R’ Us ile ilgili haberler, doğum günü, tatil veya bebek duşları için özenle hazırladığınız hediye kayıt defterinde neler olacağını merak ediyor musunuz? Okuduğum her şeye göre şirket kapılarını kapattığında bu kayıtlar da gitmiş olacak.

Ama hepsi kaybolmaz. Giftster’ı yeni keşfettiniz ve bunun bebek kaydınızı paylaşmanın daha önce yaptığınızdan daha iyi bir yol olduğuna karar verebilirsiniz! Giftster çocuğunuzun bebek kaydı için çalışır ama aynı zamanda ailenizin doğum günleri, tatilleri ve hatta düğün kayıtları için yıl boyunca harika bir dilek listesi oluşturucudur.

Bunun gibi durumlarda Giftster’ın evrenselliği anahtar hale gelir. Giftster, çevrimiçi veya çevrimdışı herhangi bir mağazadaki öğelerle bir hediye kaydı oluşturmanıza olanak tanır ve herhangi bir perakendeciye bağlı kalmaz. Ayrıntılarınız, bir mağaza kapandıktan sonra bile listenizde kalacaktır. Kapanmaları nedeniyle Toys ‘R’ Us veya Babies ‘R’ Us’a işaret eden tüm bağlantıları değiştirmeniz gerekse de, tam olarak istediğiniz öğenin adı ve notları kalacaktır.

Giftster’ı kullanarak Babies ‘R’ Us bebek kaydınızın yanı sıra Toys ‘R’ Us kaydınızı yeniden oluşturmanın birkaç alternatif yolu vardır. Hangi yolu seçerseniz seçin, önce bunu yapmak isteyeceksiniz:

 1. Giftster’da yeniyseniz, yeni bir hesap oluşturun. Mevcut Giftster üyeleri buradan giriş yapabilir.
 2. Hesabınıza girdikten sonra, tıklayın yeni liste Yeni bir dilek listesi oluşturmak için
 3. Listenize bir ad verin.
 4. Listeniz için gizliliği seçin: özel, paylaşılan veya genel. Kayıt defterinizi yeniden oluştururken listeyi tutmak isteyebilirsiniz. özel tamamen ayarlayana kadar. Bundan sonra, gizliliği şu şekilde ayarlamayı seçebilirsiniz: paylaşılan (yalnızca Giftster gruplarınızla paylaşılacaktır) veya halka açık (bebek kayıtları oluşturan üyeler için en popüler seçenek; 3 farklı genel ayar arasından seçim yapın).
 5. basmak listeyi kaydet ve aşağıdaki yeniden oluşturma seçeneklerinden birine geçin.

Seçenek 1: Yalnızca bir öğe listesi

Bu sadece Babies ‘R’ Us kayıt defterinizdeki öğenin adını kopyalayıp Giftster kayıt listenizdeki yeni bir öğeye yapıştırmaktır. Daha sonra, yeni Giftster listenizdeki öğelere bağlantılar ekleyebilirsiniz.

 1. Yeni listenizde tıklayın öğe eklemek.
 2. Babies ‘R’ Us veya Toys ‘R’ Us kayıt defterinizden öğenin adını kopyalayın.
 3. Öğenin adını şuraya yapıştırın: hediye adı Giftster’daki kutu.
 4. Aynı ürün için farklı bir satıcıdan bir bağlantı eklemek istiyorsanız, ek referans için ürün açıklamasına herhangi bir ürün kimliği, üretici kimliği veya UPC eklediğinizden emin olun.
 5. basmak kaydetmek.

Seçenek 2: Acele her şeyi getir

Babies ‘R’ Us kayıt defterinizi yedeklemenin başka bir hızlı yolu da kayıt defterinizdeki bağlantıları doğrudan Giftster listenize eklemek için Getir veya Giftster’a Ekle tarayıcı uzantımızı kullanmaktır. Sadece şunu bilin ki, onlar dükkanı kapattıklarında, bağlantıların kendileri artık çalışmayacaktır. Eklediklerinizin ayrıntıları yine de kalacaktır.

Getir’i kullanmak için…

 1. Yeni listenizde, tıklayın öğe eklemek.
 2. Babies ‘R’ Us veya Toys ‘R’ Us kayıt defterinizden öğenin URL’sini kopyalayın ve Getir kutusuna yapıştırın.
 3. basmak gidip getirmek. Getir, yapıştırdığınız URL’den bilgileri alır ve bir resim de dahil olmak üzere her alana ekler.
 4. basmak kaydetmek.

Tarayıcı uzantısını kullanmak için…

 1. Listenize eklemek istediğiniz öğenin URL’sine gidin.
 2. Giftster için tarayıcı uzantısı düğmesine basın.
 3. Eklenecek bilgileri içeren kutu göründüğünde, Giftster’a Öğe Ekle buton.

Seçenek 3: Öğeleri diğer perakendecilere bağlayın

Bu seçeneği baştan yapabilir veya daha sonra ilk iki seçenekten birini yaptıktan sonra yapabilirsiniz. İstediğiniz ürünü taşıyan satıcıyla doğrudan bağlantı kurmak, alışveriş yapanların doğru beden, renk, sürüm vb. ürünü satın aldıklarını bilmelerine yardımcı olur.

 1. Bulmak istediğiniz ürünü başka bir satıcıda arayın.
 2. Bulduğunuzda, URL’yi kopyalayın ve gidip getirmek istek listenizdeki kutu VEYA kullan tarayıcı uzantısı düğmesi istek listenize eklemek için.
 3. Getir’i kullanırsanız, tuşuna basın. kaydetmek. Tarayıcı uzantısını kullandıysanız, öğenin iki kez listelenmemesi için Toys ‘R’ Us bağlantısına sahip öğeyi kaldırdığınızdan emin olmak için listenizi iki kez kontrol edin.

Şu anda Toys ‘R’ Us veya Babies ‘R’ Us bağlantılarını içeren bir Giftster kaydınız varsa…

İstek listesi öğelerinizdeki bağlantıları güncellemek için Seçenek 3’teki adımları izleyin. Linkler her an değiştirilebilir.

Toys ‘R’ Us kayıt defterinizi değiştirmek için yardıma mı ihtiyacınız var? Bize bir e-posta gönderin [email protected] Elimizden geldiğince size yardımcı olacağız.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi