Üniversite Öğrencilerine Tatil Hediyesi Verme Hileleri

Parasız bir üniversite öğrencisinin klişesini gerçekten bir üniversite öğrencisi olana kadar anlamadım. Ailemde ve arkadaşlarımda hediye ayırtmak ve satın almak için listeler oluşturabilmenin, hediyeler için paramı iyi bir şekilde kullanmanın mükemmel bir yolu olduğunu çabucak öğrendim. Giftster, dışarıdaki tüm üniversite öğrencileri için mükemmeldir. Ailemin ve arkadaşlarımın görebileceği hediye fikirleri listeleri oluşturabileceğim ücretsiz bir hizmettir. Benden habersiz hediye ayırtıp satın alabilirler ve ben de onların tüm listeleri için aynısını yapabilirim.

İşte üniversite öğrencilerinin Giftster’ı aktif olarak kullanmaları ve Noel tatilinizi tatil sezonunda gerçekten dinlendirici hale getirmeleri için beş püf noktası.

1 – Gizli Noel Baba Seçeneği

Benim gibiyseniz, Noel tatili başlamadan önce arkadaşlarınızla muhtemelen en az bir veya iki Gizli Noel Baba hediye alışverişi yapacaksınız. Çoğu hediye alışverişinin 5-10$ sınırı koyduğunu düşünürsek, genellikle sadece bir çift tüylü çorap ve biraz şeker bekleyebilirsiniz. Giftster’daki Gizli Noel Baba özelliği ile sadece isim seçemezsiniz, aynı zamanda Gizli Noel Baba’nızın görebileceği kendi listenizi de oluşturabilirsiniz. Hepsi bir sır olarak kalıyor! Bu doğru, ihtiyacınız olan bir şeyi alacağınız Gizli Noel Baba hediye değiş tokuşu yapmak mümkün. Hediye alışverişi kurmak için basit adımları burada bulabilirsiniz.

2 – İstediğiniz belirli şeyleri ekleyin

Noel zamanı civarında, tüm üniversite öğrencileri, üniversitede ihtiyacımız olan ve parayı harcamak istemediğimiz belirli şeyler olduğunu fark ederler. Pillerden akvaryum balığına, bitkiden boy aynasına, belli bir hijyen ürününe kadar dönem boyunca “Keşke olsaydım (buraya ekleyin)” dediğim zamanlar oluyor. Bunu her söylediğimde listeme ekliyorum. Giftster, Betty Teyzenizin istediğiniz gerçek şeyleri bilmesini sağlamanız ve her yıl size verdiği çorapları almaktan kaçınmanız için bir fırsattır.

3 – Yurdunuzda sahip olabileceğiniz ve olamayacağınız şeyleri ekleyin

Listeniz, ne istediğinizi ve neye ihtiyacınız olduğunu listelemek için harika bir yerdir, ancak yurt düzenlemelerinizi eklemeyi unutmayın. Çoğu üniversitenin bazı kuralları vardır. Uzatma kablosu veya mum kullanamayacağımı biliyorum. Mikrodalgalar ve buzdolapları için belirli bir voltaja ihtiyacım var. Listelerinizde, yurtta nelerin bulunabileceğini ve nelerin olamayacağını söyleyin. Bunu eklemek için bir başka harika yer de “Ne Olumsuz beni almak için” bölümünü hediye tercihleri.

4 – Arkadaşlarınızla birlikte kullanın

Çoğu zaman ailemizde hediye vermeyi düşünürüz, ancak unutmayın ki çoğu zaman arkadaşlarınız da tatillerde hediye vermek ister. Bu yıl, üniversitedeki tüm arkadaşlarım için bir grup yapıyorum. Giftster ücretsizdir ve kurulumu birkaç dakika sürer. Arkadaşlarınız hesap açmasa bile adınızı aratarak listenize ulaşabilirler. Hesabınızı nasıl herkese açık hale getireceğinizi buradan görebilirsiniz.

5- Para israfından kaçının

Bu, tatil sezonunda hediyelere harcayacak kadar paranızın olmadığı hayatınızın bir zamanı olduğu bir sır değil. Bazen birine iyi bir hediye almak için bir servet harcamanız gerektiği anlaşılıyor. Ancak, gruplarımdaki birçok insan gerçekten istedikleri şeyleri 10 doların altında tutuyor. Giftster’ı kullanarak paranızın onlar için önemli olan hediyelere harcandığından emin olabilirsiniz. Gerçekten istedikleri bir şeyi 7 dolara alabilecekken, neden birine hediye almak için 20 dolar harcayasınız ki? Üniversite öğrencisi bütçesinde bile, tatil hediyesi verirken paradan tasarruf etmenin kolay bir yolu.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi