Unutucunun Giftster Kullanma Kılavuzu

Görünüşe göre yaşlandıkça küçük şeyleri daha çok unutuyorum. Bu küçük şeyleri bir genç, ara ve yürümeye başlayan çocuktan büyük şeylerle değiştirmek zorunda kalana kadar hatırlaması kolaydı. Bazı günlük eşyalarımın yanı sıra diğerleri için de hediye alışverişi söz konusu olduğunda, Giftster bu ince detaylar için harika bir hafıza bankası haline geldi.

Sık kullandığım ama sık sık satın almak zorunda olmadığım bir sürü eşyam var. Bu öğeler, tekrar satın alma zamanı geldiğinde ayrıntılarını çoğunlukla unuttuğum öğelerdir. Bazıları bir mağazadan satın aldığım ürünler, bazıları ise çevrimiçi sipariş ettiğim şeyler. Ancak, başkalarının satın almasını beklediğim şeyler değiller.

Bu, özel listeler için mükemmel bir iştir!

İşte kendi “unuttuğum şeyler” listemin bir anlık görüntüsü.

Üzerine dahil ettiğim şeylerden bazıları…

  • yazıcı mürekkep kartuşları
  • su filtresi değiştirmeleri
  • standart olmayan ampuller kullanan bir lamba için ampuller
  • çeşitli makyaj malzemeleri
  • kocamın süslü cezvesi için kahve filtreleri
  • saç ürünleri
  • kocamın kullandığı ve zaman zaman satın almam gerekebilecek kişisel bakım ürünleri
  • ayakkabı ekleri (stil numarasını gerçekten hiç hatırlayamıyorum)
  • elektronik cihazlar (aksesuar için alışveriş yapıyorsam hangilerine sahip olduğumu biliyorum)

Ürünü çevrimiçi sipariş edersem, öğenin tüm ayrıntılarını yakalamak için Getir’i kullanabilir ve özel listem aracılığıyla perakendeciye tekrar satın almak için kolayca geri dönebilirim. Ürünü yerel bir mağazadan satın alırsam, ürünü nerede bulacağımı not edebilir ve hatta unutmamak için bir resmini yükleyebilirim. Bu ürün ekleme yöntemlerinin her birine, bir dahaki sefere ne alacağımı hatırlamama yardımcı olacak diğer notları ekleyebilirim.

O zaman, bu ürünleri satın almam gerektiğinde sadece bu listeyi hatırlamam gerekiyor. Benim için çok iyi çalışıyor ve daha sonra ayrıntıları unutma konusunda stres atmama izin veriyor.

Bir tur at! Bir dakikanızı ayırın ve özel listenizi şimdi oluşturun, böylece bu potansiyel olarak unutulabilir öğeleri eklemeniz gerektiğinde hazır olur.

Giftster için benzersiz bir kullanımınız var mı? Bana ondan bahset! bana bir e-posta gönder [email protected] “Hey Aimee! Giftster’ı şu şekilde kullanıyorum” ve bunu gelecekteki bir gönderide öne çıkarabilirim.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

WhatsApp Destek Hattı

× Whatsapp Satış Temsilcisi